Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anammmm arzu gene makkaj yapmışş delikafaduldendelikafadulden niye görmedim kötükedihüso

harika olmuşsun güzellik Şeniz:nazar:

söz ver evlenirken gelin makyajımı sen yapıcan hem ozamanada ist.a yerleşirsin :nazar:

anammmm arzu gene makkaj yapmışş delikafaduldendelikafadulden niye görmedim kötükedihüso

harika olmuşsun güzellik Şeniz:nazar:

söz ver evlenirken gelin makyajımı sen yapıcan hem ozamanada ist.a yerleşirsin :nazar:

tamam çiçeemmmmm

yakınsın hem de
gülüm

yerleşmeme gerek yok

sen evlen zati yakınmışsınız benimkiyle

yaparım ben saaa minik kelebekŞeniz

ılarzucum hanı sen gunluk makyajında fondoden kullnamadın kapatıcı uygulafınya bellı yerlere ben dondotensız duramıyorum ya tenım donuk beyaz oluyo olü benızı gıbı kapatıcı uygyulasam fondoten yerıne yıne olu benızı oolmazmı ?

ılarzucum hanı sen gunluk makyajında fondoden kullnamadın kapatıcı uygulafınya bellı yerlere ben dondotensız duramıyorum ya tenım donuk beyaz oluyo olü benızı gıbı kapatıcı uygyulasam fondoten yerıne yıne olu benızı oolmazmı ?

sevgülüm renkli nemlendiriciler varmış çok memnunlarmış arkadaşlar onlardan kulanmaya ne dersin hem daha basit em de cildi besliyor nemlendirior dediğin gibi ölü benzini yok ediyor

hnagı markalar var arkadaslar renklı nemlendırıcı olarak bılgı verıımısnız bırde marka ve fıyat konusanda bılgısı olan payşasabılırmı :S

canım sen gurbaa prenses nickli cadıyı bul ve yakasına yapış ama

bugün öğlen 12 de gidecek

kül kedisi gibi:))))

o bilir sana güzel öneriler verir çiçeemmm ben ona güvenirim bi de aşkıma:))))

arzum ayparçam
ilerletcem kendimide
sen o resimleri nası çekiyon
ben çekiyom abidik gubidig çıkıyo

süsülüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmm çok süper olmuş vidolaraın canım hepsini seyrettimmmmm :lepi: :lepi:
tebrik ederim iyide yapıyorsun hakkını verer vere..bir çok hanıma yardımcıda oluyon...öpücem seni gelince bursaya kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

cnm ddıger yere de yazdım burayada yazıorum bi harıkasın videoların cok gusel sende cok guselsın nişanlın cok şanslı.öptm bebişimmmm

:lepi::lepi::lepi:
ŞenizŞenizŞeniz
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

lahanam tişikkür ederim gülüm aldım çiçklerimini koklayorumm Şeniz

arzum ayparçam
ilerletcem kendimide
sen o resimleri nası çekiyon
ben çekiyom abidik gubidig çıkıyo

canım nasıl çekemiyon uzun uzun anlattım mge okumadın mı bübülbülüm

dur yine anlatayım makinanın flaşını açıp tek gözüne 15-10 cm lik uzaklıkta elini titretmeden çek painte at aırdından küçült ama gözün bir ekranı kaplayacak çekilde küçült kaydet
diğer işlerleri de biliyorsun zaten pc kurdum öperim

süsülüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmm çok süper olmuş vidolaraın canım hepsini seyrettimmmmm :lepi: :lepi:
tebrik ederim iyide yapıyorsun hakkını verer vere..bir çok hanıma yardımcıda oluyon...öpücem seni gelince bursaya kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hihoyyythihoyyyt,
o lokma dudaklar benim yanağımı mı öpecek şimdiŞeniz:lepi:
gelecen mi gerçekten yoksam gene mi ekecen:roflol:

cnm ddıger yere de yazdım burayada yazıorum bi harıkasın videoların cok gusel sende cok guselsın nişanlın cok şanslı.öptm bebişimmmm

sevgülüm arzum bidenem çok teşekkür ederim gül yüzlüm
senin dediğin makyajı da yapacam çok istiyorum omakyajı çok sevirimm bibeemmm

hihoyyythihoyyyt,

ay gelmemmi ne kadar çok gelmek istediğimi biliyorsun iki yildir gelmek için ölüyorum canım :lepi: gelecem öpecem:dance: :dance:

my.php
[/URL][/IMG]
Kızlar böyle birşey çıkmış piyasaya haberiniz ola:teytey::teytey:.Göz makyajı için göz bantları:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

netten sıparıs verdım kızlar bu bantlardan baklaım geldıgınde yapar eklerım resmı nasılk cok merak edıyorum

profil mesajı olarakta yolladım :p
eski listelerimi bulam onnarıda göndericem
bulamda
ha bide
acıkınca hemen yeme
su iç
bi tane grissini yi bastır

ben kalem çekmeyi beceremedim :KK43:

corel'cim bende istiyom o listeleri tiyolari :KK70: lüüffeeeennnn :KK70:

a.s.

hihoyyythihoyyyt,

ay gelmemmi ne kadar çok gelmek istediğimi biliyorsun iki yildir gelmek için ölüyorum canım :lepi: gelecem öpecem:dance: :dance:

hadi, bakalım bekliyooozzz:)))hihoyyyt bu sene gelecen i,nşallahh

netten sıparıs verdım kızlar bu bantlardan baklaım geldıgınde yapar eklerım resmı nasılk cok merak edıyorum

o bantlara pek ısınmadım canımcım denemekte fayda var thihoyyytabi deee
hergesiz gözü bir değil göz kaş aralığı farklı o bantlar standart aşağıda bitirir yukaruıda bitirri yani inşallah güzel olur daaa
ben bi mucize beklemiyorum ama biz o kadar gölgeyi boşuna mı anlattık yaaaa böle kolaya kaçacaktınız madem :1rolleyes:

elimi titretmeden he :)
imkansız demek ki

hemen öle durumlarda dirseğini sabitle bi masaya falan daya gülüm daha kolay yapılıyor ben bile hala titretiyorum bazen gülüm deneye deneye bişey olmaz alışırsın

corel'cim bende istiyom o listeleri tiyolari :KK70: lüüffeeeennnn :KK70:

a.s.

bu kızcağızda bizden yaa yazıktır ver gülüm sihirli reçetgemizi bu sarı papatyaya

arzucun videonu çok oldu izleyeli ama yorumumu ancak yapıyrum
ogün izlerken yanımda eşimin dedesi vardı seni gördü kendisi 87 yaşında ama taam bir izmir beyefendisidir fötr şapkası kravatı yla takım yaka mendili sürekli bakımlı gezer ve güzel aşığı bir adamdır çirkin kadın hiiiç sevmez seni pek beğendi maşşallah kıza dedi bizden para alıon mu videolar için sordu kaydirigubbakcemile3 ben açıkladıkça sorduda sorduuuu kafamçokkarıştı :roflol:
neyse benim yorumuma gelincee herzamanki gibi harikasın tatlım sadece allığı neden aşağı doğru yaptın onu merak ettim . sonda oldu mu die soruyosun ya oooolmaz mı tatlım sen yaparsında olmaaz mıı Şeniz

X