Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
İlarzu yine muhteşemsin hayatım kelimelere gerek yok

bişiy öğrenmek istiyorum eyeliner avonun mu başlığı mavi olan ?

işte buna bayıldım a.s.
diğer gölgeli makyajları yapamıyorum göz kapağım genişde değil dar baya
bu tarz süper olmuş tam tarzımm maşallahhh

sağol böcüğümm benimmm

İlarzu yine muhteşemsin hayatım kelimelere gerek yok

bişiy öğrenmek istiyorum eyeliner avonun mu başlığı mavi olan ?

canım avonun ama hiç memnun değilim alma sakın

canim bu aldin sarili makyajin cok hos bana hitap ediyor en yakin zamanda bunuda denicem insallah

arzucum ben kendi fotoğraflarımı siliyorum canım teşekkür ederim yardımların için a.s.
daha fazla işgal etmiyim topiciğini diğer topice ekliyim hihoyyyt

teşekkür ederim canım benim elim alıştıkça daha güzel şeylerde yapıcam inşallah
güzel makyaj yapınca insan kendini de iyi hissediyo yauu

evet aa ne güzel olmuş nasıl yaptın ya be yapamıyorum böyle diyolar insan nası mutlu oluyo yerimseniben

arzucum altin sarili ve siyahli makyajina bayildim. kaslarin önceden inseymis saniyorum.
simdi biraz daha kalin gibi. bence simdiki hali daha güzel canim
ayrica su arap sürmesinden bende istiyorum ya. tr ye gelince ilk isim arap sürmesi almak olacak

evet aa ne güzel olmuş nasıl yaptın ya be yapamıyorum böyle diyolar insan nası mutlu oluyo yerimseniben

süper canımmm ee emek veriyorsan mutlaka meyve alıyorsun canım benimm hihoyyytŞeniz

canısı senin göz yapın hülyalınınkini andırıyor bebeğim ondan göglelendirme yaparken çiçeğim kaşa doğru çık....

göz makyajı topiğinde hülyalının gözlerin bi bakmanı tavsiye ederim o şekilde yaparsan çk daha ii sonuç alacaksın ... kirpiklerin yerinde güzel... kalem çekmende bi sorun var aşağı doğru çekiyorsun o yüzden göz yandan sarkık gözükmüç alttaki fotonda canım halbuki yukarı doğru çeksen daha iri ve güzel olack.... kalemi tam çekebilrsin.. yarı çekmişsin göz yapın müsati gülümm....

bi dene bakalım şimdi bu önerilere göre ne çıakcak bi görelim sonra yine konuşuruz çiçeğim öptüm

canısı senin göz yapın hülyalınınkini andırıyor bebeğim ondan göglelendirme yaparken çiçeğim kaşa doğru çık....

göz makyajı topiğinde hülyalının gözlerin bi bakmanı tavsiye ederim o şekilde yaparsan çk daha ii sonuç alacaksın ... kirpiklerin yerinde güzel... kalem çekmende bi sorun var aşağı doğru çekiyorsun o yüzden göz yandan sarkık gözükmüç alttaki fotonda canım halbuki yukarı doğru çeksen daha iri ve güzel olack.... kalemi tam çekebilrsin.. yarı çekmişsin göz yapın müsati gülümm....

bi dene bakalım şimdi bu önerilere göre ne çıakcak bi görelim sonra yine konuşuruz çiçeğim öptüm
[/QUOTE]

teşekkür ederim tatlım..yerimseniben önerilerini dinlicem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…