Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Yaşasın koydum:))) Kızlar yazın yorumlarınızı nasıl idare eder ama değil mi? Hiç bilmem ben makyaj yapmasını. Çok beceriksizim((

Eki Görüntüle 11214
tatlım bi bak bakalım bu göslere ben senin gibi nası makyaj yapiim olmuyobi türlü yaww:çok üzgünüm:

canım gözlere füme, grinin her tonu, koyu yeşil, yaw ne koyarsan gider canısı senin gözler çok hoş bibeemmm az küçük geldi göüme sanki o da belki fotodan olabilir.. eğer ölyse koyu renk kullanman gözlerini daha büyük gösterir bitanesi

nurem imageshack.us a gir browse yazan yer tıkla canım resmini ekle upload falan yazar altta hemen oraay tıkla açıılınca linki de hostling from forums 1 yazan yerin yaanındaki linki kopyala mesaj kısmına bebeğim ama uykum geldiiii

benim de uykum geldi canım yaa:)) Hadi bak hemencik... Kusuruma da bakma canım... Seni burda görünce atladım hemen....

süper gözler yaaaaaaaaaaa..........
maaşallah valla ne diyim....:)

:lepi::lepi::lepi:

teşekkür ederim papatyalarhihoyyyt

nurem öncelikle gözlerinden çok etkilendim anam ben bu göz kapaklarına neler yapmam çok beğendimm hemen denemelere başlamanı istiyoruım kaş tamam.. kirpik tamam.... göz kapağı düzgün alan yeterli oynamaya dadlum sana da ahanda burda adım adım yapmak kaldı o kadar yapacaksın koyacaksın ama bana göster temem mi bebeğimmm

öteki topiğe koyarsın bebeişim çünkü burda diyolar arzunun adım adım makyajı yazıyor başkalarının ki çıkıyor yazmışlar .... şimdi iki defa aynı konuyu açtık olmasın yönetimden zılgıt yimeeyellim.... biliyorum sen silecen de okuyan kızlar vardır diye yaziim dedim bibeklerr

Canımcımm yerimm seni ben yaaa:))) Çok sevindim bak beğenmene. Ama el becerisi sıfır. Geçen açtım pc yi koydum yanıma:) Sana baka baka yaptım bu çıktı ortaya:))) Tamam denemelerim olacak sayende yapacam artık desene... Hadi iyi geceler canımmmm Çok teşekkür ederim

doremi bibeem çok teşekkür ederim canısı çok sağoll

cancu canım tamam bbeğim yapınca ekle bana da göster ama emiiiiii

ben mutlu oluyorum siz yaptıkça yaa insanın boşa uğraşmadığını görmesi güzel bişey önceki resimlerinize bakıyorum kapmış diyorum mesela hülyalım çok güzel yapmaya başladı gerçekten gözünü tanımaya başladı , önceden sadece boyuyordu ( bana göre tabi) şimdi makyaj yapmaya başladı çok da güzel yaptıı

afferin onaa maaşallahhh maaşallah bebişime benimm...

sonra meryem03 var o da gölgeli makyaj yapmaya başladı

karalahana yazmalıya yapıyor baka baka çok da hoş yapıyor maaşallah bi kendisine yapıp göstermdei emme neyseee......

amaan amma da uzun yazdım kızlar sonuç olasrak hepinizi seviyorum .. burda bu kadar zaman öldürüyoruz bi işe yarasın en azından ilgi alanlarımızda gelişme olsun dimi.... öpüyorum hepiniziiiii kısçelerr

ya Arzucum su eyeleineri nasil cekiyosun gözüne gayet muntazam.Yaptikca insanin eli alisir diyolar ama ben yaptikca alismayi birak gözlerimi kör edicem ya düzgün suremem ya biri olur öbürü olmaz ikisini esit yapamiyorum bi türlü,bide su göz pinarina dogru once dis taraflar kalin biraz yukari dogru ya nasi beceriyon bacim onu ya,bendemi bi özürlulük var ne beceremedim gitti yakafamçokkarıştı

bizde seni seviyoruz :teytey:

slm ilarzucum eline saglık çok güzel olmuş makyajınn
birşey soracagım şu göz altlarına sürülen kapatıcının bi zararı var mı?

ilarzu canım enbaş sayfada kahverengi göz farının markası nedir acaba golden rose mi ki ???

Son düzenleme:
ılarzu süppper yapmışsın topiki,elinde avucunda ne kadar resmin varsa hepsini vaktin oldukça ekle canım, çok uğraşıyon ama gerçekten değiyor,10 numara değil 1000 numara olmuş(100 diycektim ama komik olcak:roflol:)Emeğine ellerine sağlık.:dance::dance:

arzumm saoll bebişim bi deniycem anlattığın gibi sonra sana gösterirrim yapıncaaa

bidenem aynen resimlerdeki gibi.. eğer elini sabit tutamıyorsan nerde çekiyorsan dirseğini bi yere daya destek al sabitlemek için bibeemm bi de öle dene bakalımm...

slm ilarzucum eline saglık çok güzel olmuş makyajınn
birşey soracagım şu göz altlarına sürülen kapatıcının bi zararı var mı?

vala canım zararını ilerde görecez :1closedeyes: bence var bebeğim de sürmeden de olmuyor malesef gece makyajında özellikle.... ben kullanmamaya çalışıyorum ... iyi ürünlerden almaya çalış zarar vermeyenlerinden güneş koruyucu etkisi olanlardan alırsan ii olur bibeemmm...

ilarzu canım enbaş sayfada kahverengi göz farının markası nedir acaba golden rose mi ki ???

khveli de canım simli far evet golden rose; kahvesi de carmina ikili farı ile gölelendirme yaptım bebeğim

ilarzum düzenlemişsin ilk sayfayıda süper hepsi :)

İlarzu ne yapsan yakışıyor sana, maşallah. Nazar değmesin

çok teşekkür ederim çiçekler çok incesiniz errr bişeey sizin için güzellerrr :))delikafadulden

arzu bende altın sarılı makyajını merak etmiştim anlatmışsın sağol...o altına sürdüğün nasıl sürme ya çok güzel duruyo...gerçekten çok yeteneklisin... gözlerinde çok güzel makyajı kaldırıyo...

vteşekkür ederim canım..

gurbikin tavsiyesi ile aldım ve çok memnunum hem de çok ucuz yaa.....
gurbikime teşekkür tekrardana.s.

arzuuuuuu
yavrum sana senden başka kimse böylesine güzel makyaj yapamaz :lepi:
çok isabetli bi karar düğün makyajını kendin yapacak olman Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…