Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzunun adım adım makyajı yazıyorya bende üstteki resimlere bakıyom allah alla diyorum değişik bu gözler sanki meğersem başkalarıymış :roflol:

arzucum ekliyorum şekercimm bakalım ne kadar yetenekliyim

soft hali

gündüz hali

akşam ofisten çıkmadan tazeledim, bu sefer pembe yerine biraz koyu renkle gölgelendirdim

kaydirigubbakcemile3

makyaj özürlüsü olarak deneme kaydirigubbakcemile3 kamerayla cektim bu kadar cıktı :roflollmuş ilaru canımŞeniz her türlü yoruma acım küsmüycem kimseye :roflol:

hangisi başkaları yaw :uhm:

hepsi benem

Bunları diyorum canım fisfisfis

eet eet hacerle konuş o zmn hem video isterim hemde foto kaydirigubbakcemile2

ay her renk ayrı güzel yakışmış sana
nazar boncuğu falan taşı yanında Allah korusun,nazar değer valla:1hug:

KOYU GRı PIRILTILI MAKYAJIM 32. SAYFADA CANLARIMMM ıYı SEYıRLERRR

kıslarr malzemelerimmmm orda gördüğünüz renki renkli kare olan allık carminanın far alınca hediye verdiler ben onun açık rengini ddfart olarak kullanacağım bebeklerr simli farım golden rose 206

1-) kıslarr yine kapatıcı hafif pudramı sürdüm daha önce koyduğum altın rengi makyajımın yapılışını anlataağım bebekler

2-)burda da allığımın bir açık rengi var kızlar onunla sürmeye başladım

3-) burda bu şekilde sürdüm önce kızlar sonra dağıtacağım elimle canlarım

4-) burda canlarım elimle dağıttım şekerlerr

5-) simli sarı farıma geçeyim dedim artıgınnn kızlarrrr

6-) burda gözümün altına sürmemden üstüne de likit çektim çiçeklerim

veee rimleden sonraa kızlarr bitiriyoruzzzz nihayetinde canlarımmm:lepi::lepi:

Son düzenleme:
anam anam ne güzel yazmışsın canım benim ellerine sağlıkk çiçeğimmmm

yap ama bize de göster emii beğenmesen de göster tamam mııııı canısı öperimm kolay gelsin işlerinde bebeğim

Canım şimdi resim koyucam ama yere bakan gözlerle:) Sen bak istedim. Hazır burdasın bak da kaldırayım resmimi...sengözlerimebaksanab

arzucum herzamanki gibi harikasin yine. süperrrrrr

yarın da grili var elimde kırpılıp koyulacak bekliyor canım onu koyayım da rahatlayım bende .... görev gibi oldu yaaa çok aacfyip bebekdelikafadulden

bugün göya koyu pembe bi makyaj yapmaya niywetim vardı nerdee anca topiği düzenledim ön sayfaya tüm makyajları topladım anca saat bu oldu yani gülüm az sonra yatacam artıkın
benneyaptımki

çek giydin topikinde gördüm seni arzu gülmek sana çok yakışıyor her zaman gül emiŞeniz gamzesi güzel Şeniz

bunuda deneycem benim bebişler uyusun gecen benle beraber onlarda boyandı benim oğlan kızı boyamışsırnaşık şey

tatlım bi bak bakalım bu göslere ben senin gibi nası makyaj yapiim olmuyobi türlü yaww:çok üzgünüm:

hay allah canım ya akşam akşam güldürdün beni yaaaa senin oğlanın mesleği belli oldu anam küçükken ben de makyaj yapıp yapıp çıkardım annemin malzemeleri ile senin ki de anam güzellik uzmanı falan olmasın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…