Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
offfffffffff ilarzu bu nasıl makyaj yapmak resmen bayıldım bayıldım cok beğendim, gözlerinde cok güzel masallah:) paylasımlar için cok tesekkür ederimmm tatlım :)

canlar makyajlarımı toplayacağım güzelce artık daha düzenli olacak canlarım

Bu tarifeyle ilk defa denemek istiyorum bir makyaj tarifini, hos olmus. amaaaaa gözlerin ne kadar güzelmis. bu makyajla göz rengin cok güzel ortaya cikmis. Masallah!

gerçekten hepsi harıkaydı... düğün makyajımı inşallah senın gbii bırı yapar...

Bu tarifeyle ilk defa denemek istiyorum bir makyaj tarifini, hos olmus. amaaaaa gözlerin ne kadar güzelmis. bu makyajla göz rengin cok güzel ortaya cikmis. Masallah!

çok teşekkür ederim bitanesim

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...icin-basvurular-baslamistir.html#post15336952

makyaj yarışmamız için basvurularımız baslamştır arkadaşlar :lepi:

helelooyiiiloyiii

gerçekten hepsi harıkaydı... düğün makyajımı inşallah senın gbii bırı yapar...

inşallah hayatım birtanesim

cnm bu resimdeki farının markası ve nosunu söylermisin?

canım mac diye aldığım adi bi fardı o ama iyi yani:))) daha güzellerini bulabilrisin

ilarzu makkajların süpeer:lepi:
konuda açmıştım ama profesyonel arkadaşlara ayrıcana soruorm far bazı kullanıo musun? hangisni kullanıosun?

tebrik ederim ilarzucuğum...çalışmaların çok hoş gerçekten, genelde bende bu tarz çalışıyorum....sana başarılar diliyorum....:hooray:

ilarzu makkajların süpeer:lepi:
konuda açmıştım ama profesyonel arkadaşlara ayrıcana soruorm far bazı kullanıo musun? hangisni kullanıosun?

bellapierre kullanıyorum fakat memnun değilim

kryolan öneririm arkadaşımda gördüm kat izine dair sıfır görüntü bebeğim süper

tebrik ederim ilarzucuğum...çalışmaların çok hoş gerçekten, genelde bende bu tarz çalışıyorum....sana başarılar diliyorum....:hooray:

çok teşekkür ederim canım seninkileri de görsek pek güzel olacak:lepi:

kuzen gel artık ama yaalsanaalsanasmile:gitme:

geldim gönül bahçesine girdiğim geldiiiimmmmmmmmmŞeniz:asigim:a.s.:1hug:

Kızlar merhaba en yakın arkdaşımın kına gecesindeki makyajım bayağı olmuş eklemeyeli valla henecanlandımm:) bundan sonra bol bol makyajlar geleceeekk:))

Bu da nikah makyajımdı çiçekler

en yakın fotom bu maalesef

göz makyajı topiğinden buraya kopyaladım çiçekler:)))

Yine çok güzel olmuş... Maşallah

Normalde kırmızı ruj kullanmam fakat bu makyajı tamamlayan kırmızı ruj olmuş.

Fakat sanırım pembeye dönük bir kırmızı; tam olarak ne tonu olarak geçiyor bu renk? :hulya:

Bu da nikah makyajımdı çiçekler

en yakın fotom bu maalesef

göz makyajı topiğinden buraya kopyaladım çiçekler:)))

harikasın tatlım
bende dediğin gibi bundan sonra yaptığım makyajları ekleyeyim buraya çalışmalara başlayayım yavaş yavaş...eline su dökemeyiz belki ama yapabildiğim kadar bayanssulusmile

çok teşekkürler bitanem kırmızı fegat pembeye dönük çıkmış fotoda evet

harikasın tatlım
bende dediğin gibi bundan sonra yaptığım makyajları ekleyeyim buraya çalışmalara başlayayım yavaş yavaş...eline su dökemeyiz belki ama yapabildiğim kadar bayanssulusmile

sevgilim .buraya koyma bi konu aç kendine özel orda paylaşalım fikirlerimizi

çünkü daha önce de arkadaşlar koymuştu işler karışmıştı:))) hangileri senin falan sadece seninkiler olsun denmişti

o yüzden balparemmolumunekankayizsmile

sevgilim .buraya koyma bi konu aç kendine özel orda paylaşalım fikirlerimizi

çünkü daha önce de arkadaşlar koymuştu işler karışmıştı:))) hangileri senin falan sadece seninkiler olsun denmişti

o yüzden balparemmolumunekankayizsmile
[/QUOTE]

tamamdır canım benim...dediğin mantıklı...en kısa zamanda eklemek istiyorum bendehihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…