Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canımın canımın taaaaaaaa içiii, bayramda burada değildim.. O yüzden bayramını kutlayamadım.. Geçmiş bayramın kulu olsun tatlımm.

Herkese tekrar iyi bayramlar diliyorum

Geçiyordum uğradım :)) maşallah :nazar: gözlerine kurban
Harikasın valla kaş,göz,bakış,makyaj tü tü tüüüh maşallah :nazar: :nazar:

portakalım suyum

iyi uğradın güzel yazını gördüm

çok teşekkür ederimcanısımmm sana da maşallahhhhh kocaamaaann püküren arzu

images

çok teşekkür ederim tucem özlemle bekliyoruz

canım bitanecim....iyi bayramlar diliyorum sana...o güzel yüzünü çok özlediğimi belirtmek istiyorum...yeni resim ve videonla en yakın zamanda seni doyasıya izlemek dileğiyle...kendine lütfen iyi bak canım arkadaşım...

bu resimdeki güllerden daha güzel,bu güllerden daha kibarsın...lütfen kabul et...bu güller senin için canım bitanecim...sağlıcakla kal....opuyorumnanaktan

bayram10112.jpg

ooyy çitlenbiğim benim yaaa şu zarifliğe şu inceliğe bak yaa kocişin el üstünde tutsun seni sevgilim yaaa çok teşekkür ederim aşkım öperimmm

bayramda forumda bakım olduğundan yazamadım cevap kusura bakmayın kızlar

o gözleri ben de görmek istiyorum amaaadelikafadulden

aynaya bakın yeterli dicem ama:)) cesaret edrsem koyarım....:))

yetmez bebem çok merak ediyorum özel mesaj at bari:))

Canımın canımın taaaaaaaa içiii, bayramda burada değildim.. O yüzden bayramını kutlayamadım.. Geçmiş bayramın kulu olsun tatlımm.

Herkese tekrar iyi bayramlar diliyorum

ben de bakım yüzünden giremedim bitanesi düşünceli topikseverim benim

umarım senin de güzel geçmiştir canısım öperim

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...yeni-makyaj-yarismasi-icin-buyrun-ankete.html
makyaj yarışmamız için fikirlerinizi ortaya koyun lokumlarbayanssulusmile

reeklaammmm fikrimi ortaya koydum kuzibuyrunnnnnnnnn

deniz kızı dedim

çok harika şeler düşünüm

bacım senin gözler zaten Allah vergisi çok güzel.birde güzel makyajla süper olmuşsun valla. ne diyim inşallah bende kaparım burdan bişeyler..hihoyyyt

Son derece güzel ve bilinçli yapıyorsunuz makyajı... vereliniortak

Emeğinize sağlık... sengözlerimebaksanab

çiiikiin şeeee......

Maşallahhhh gene konuturmuş döktürmüş. Ama ne yalan söllim makyajıszda kızımız çok güsel beee

bayramlık makyajım

images

böyle bir güzellik karşısında ne diyebilir ki insan....maşallah arkadaşıma....bayramlık değil,ömürlük olmuş.....ömür boyu bak doymaz insan....eline sağlık bitanecim...çok yakışmış o güzel gözlerine....

canlar insanı feleket utandırıyorsunuz ne diyeceğini bilemiyor vallaha...

çok teşekkür ederim güzel sözlerinize, güzel bakan gözlerinize sağlık bitaneler

çok tatlı bir yüzün var doğallığını kesinlikle bozmuyorsun makyajla harika görünüyosun kızz..opuyorumnanaktan biri de çirkin olsun da nazar değmesin hepside mi kusursuz olur maaşallah.eyeliner ı öyle bir çekiyorsun ki sanki hiç çekilmemiş gibi çok güzel duruyor

Yaaa ilarzummmmi canım, aşkımm, ben şu kafama takacağım inciyi bir türlü bulamadım gittim uzun bir inci alsdım kuaföre bunu tak dicem ama içime de sinmedim gittim birde çiçek aldım şimdide kararsız kaldım.

Nerden bulcam ii bir inçiii sen biliyor musun ?

kızlar çok kötü birşey oldu benim yüklediğim fotolar yüklediğim sitede silinmiş canlar bayağıca bir kısmı

eğer bilgisayarında biriktiren varsa bana yollayabilir mi güzeller

çok üzüldüm gerçekten yaa

yasmene hiç bilmiyorum bidenem içinde inci olan çiçek de olabilir bebeğim

yada tek tek incilerden de süsleme olur bence

X