Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana askumsırnaşık şey
tsk ederım:asigim:

Şeniz

ilarzucum,canım...
makyaj yelpazesi, göz kalemi genişliğinde yeteneksiz bi hatuncuk ikene...
makyaj videolarını seyrettim,foto.lara baktım bu pazartesiden beride (yani 3 gündür) öğrendiklerimi pratiğe dökmeye başladım,harika oldu valla,iş yerinden akideşler,alla alla noluya,nasıl yaptın çok holmuş felan dediler,mest oldum...
ne diim,harikasın,sağol canımmmmm.............:lepi::lepi::lepi:

yürüü yawrum yürüüüü konyalım yürüüüü bebekimmm çok sevindim ahu gözlüm

çok mutlu oldum b işe yaradığıma kaydirigubbakcemile2

devamını ve fotolarını da isterim baakk boshayallersmile

hatunlar
mubarek mewlut kandılımız mubarek dualarımız kabul olsun:Saruboceq:

ılarzum canım hani şu gelin makyajı denemesi yapmışsın ya çok beğendim canım sanada yakışmış...Ben o resimdeki ışıltılı beyaz farın markasını ve nosunu isteyecektim hayatım..Yazarsan çook sevinirim tşk ederim canım.... a.s.

Maşallah Allah nazarlardan korusun seni,
makyaj yapmayı bir türlü beceremeyen biri olarak deniycem yaptıklarını,

İlarzum canım hani şu gelin makyajı denemesi yapmışsın ya çok beğendim canım sanada yakışmış...Ben o resimdeki ışıltılı beyaz farın markasını ve nosunu isteyecektim hayatım..Yazarsan çook sevinirim tşk ederim canım.... a.s.

pastelin simli farı meleğim iki katlı bişey üst kısmında bazı var alt tarafında da küçük süngerli simi var dadlım pastelde zaten 1-2 tane öyle sim var bidenem bu metalik renkte olanı benim kullandığım balköpüğüm

Maşallah Allah nazarlardan korusun seni,
makyaj yapmayı bir türlü beceremeyen biri olarak deniycem yaptıklarını,

dene sevgülüm bana da göster daha çok yardımcı olayım bitanesizemuszemus

aman allahım bu ne güzellik yahuuu
ama olmazki olan var olmayan var
:roflol:

pastelin simli farı meleğim iki katlı bişey üst kısmında bazı var alt tarafında da küçük süngerli simi var dadlım pastelde zaten 1-2 tane öyle sim var bidenem bu metalik renkte olanı benim kullandığım balköpüğüm

Rengi metalik grimi canım ben beyaz dedim ama ne bilem resimde beyaz gibi gördümde bilmiyorumkismile...Markası pastel onu ağnadım aşkımda tam olarak numarası neki acep?Hani şincik parfümerideki kıza desemki pastelin simli farı varmı diye biliyon bana nosunu sorcak ya aşkım ondan soruyom böle detaylı detaylı...Çok soru soruyom bebeğim biliyom emme kusuruma bakma olurmu aşkımmm..Öptüm bebeğim verdiğin bilgiler için sağol canım..... opuyorumnanaktan

harikasın süper olmuş bayıldım gözlerineŞeniz

ŞenizŞeniz

aman allahım bu ne güzellik yahuuu
ama olmazki olan var olmayan var
:roflol:

bah baahh kendisinde yok sankiboshayallersmileboshayallersmile

Rengi metalik grimi canım ben beyaz dedim ama ne bilem resimde beyaz gibi gördümde bilmiyorumkismile...Markası pastel onu ağnadım aşkımda tam olarak numarası neki acep?Hani şincik parfümerideki kıza desemki pastelin simli farı varmı diye biliyon bana nosunu sorcak ya aşkım ondan soruyom böle detaylı detaylı...Çok soru soruyom bebeğim biliyom emme kusuruma bakma olurmu aşkımmm..Öptüm bebeğim verdiğin bilgiler için sağol canım..... opuyorumnanaktan

bugün netten bulabilirsem sölicem bulamazsam
yarın yokum perşembe vercem bal böcüğüm

arkadaşım ben yardımcı oluyum istersen (silver no: 07)zaten beyazı deyince metalik gri veriyorlar beyaz yok sanırım sayfa 201 de resmini koydum

kuzen kapı açıktı giriyim dedim:))
bebem kaşlarını kendinmi alıyosun?

evet mor menekşem belli oluyordur kuaför gibi dümdüz alamıyorum buruna yakın olan kısmıohaoldumsmile

arkadaşım ben yardımcı oluyum istersen (silver no: 07)zaten beyazı deyince metalik gri veriyorlar beyaz yok sanırım sayfa 201 de resmini koydum

süper bir insansın çiçeğimboshayallersmile

beyazı yok evet balım ama beyaz duruyor

X