Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anaaaammm tekirdağdamı yasadınn sennnn
çook sevindim gulüümm
muratlılıyım ben kuşum 15 gün once anamların yanına gittim en son
şimdi kayserideyımm
kızz gidince bi tikirdaa köftesi ye emi benim içinnn

pek aram ii del köfteyle bebem 5 sene kaldım 1 kere yedim:)) o da anamlar yanıma geldi diye yani:)):ecrin_bebek:

İşyerinde neden yapamıyorsun ki...Mühendislere yasak mı bitanemm:))))))))

yok deelde çiftçi emiceler bi acayip bakıyor yapınca

düğün mü var diye soruyorlarkaydirigubbakcemile3

kaldırmıyor fazla makyaj

ama bi banka neyim olsaydım anasını ağlatırdım çieğim ama neyse hafta sonu yaptıklarımla idere ediyorum işte gül reçelim

Ama öyle güzelsin ki yapmasan nolur ki zemuszemus

ooyy senin gönül gözün güzel bebkimŞeniz

cnm pastel fardan aldım bende buldum sonunda:lepi:teşekkür ederim bebeğimopuyorumnanaktan

oohh sefam ossunn güle güle kulan bideneemm

kapa.jpg

Bu ne manyak bir makyajdır ılarzum yaa..Bayıldım çok yakışmış..Bütün resimlerini inceledim...Naçizane fikrim balım sana siyah-gri, mor ve tonları birde mavili makyajlar gidiyor hayatım....Diğerleride çok güzel ama benim fikrim bu..Ya birde makyajlarında bir kaç rengi karıştırıyorsun ya mesela göz kapağın gri kenarı pembe üstü siyah falan..Bütün renkler belli oluyo sende ama ben öyle karışık yapınca belli bir süre sonra hepsi birbirine karışıyor seninki gibi durmuyo bilmiyorumkismile ay çıldırcam valla..Geçen göz kapağıma açık renk mavi far sürdüm kuyruk kısmına koyu mavi sonra bir baktım ikisi birbirine karışmış kuyruk kısmı koyu durmuyo mesela...Varmı bunun bir sırrı bebeğim onu sorcaktım..Ha birde bu resimdeki farların markası nosu ne??Herbişeyini istiyom.... :1ninca: Gri tonlarında güzel bir far markası tavsiye edermisin? :1ninca: Son soru ben sürme almak istiyorum ama daha önce hiç kullanmadığım için hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum..Bana tavsiye edebileceğin bir marka varmı?Sürme göz altınamı yoksa göz üstünemi sürülüyo? a.s. Ay amma soru sordum uzun oldu yazdıklarım kusura bakma canım yaa... :a015:

:asigim::asigim:şu göz rengine bak modeline bak ya:nazar:kaşınarık bezüne kurban olıyım senin..arzum düğün makyajını kendin yap bence,ne düşünüyosun bu konu hakkında:ecrin_bebek:

sevgi pötürcüğüm ben kendim yapmayı düşünüyorum ama cilt olayını düşünüyorum yada sadece göz makyajımımı yapsam diye düşünüyorum bir denemem var hafif bir de ağır yapam istiyorum ferhundemin de tespit ettiği gibi gri mor ve siyah olarak.

eğer gelinlik kırık beyaz olursa da bu renklerin üzerine bakır sim kullanmayı düşünüyorum cecilenin var bi tane elimde çok şık duruyor bakalım onun da bi demesini yapacam çikolata parçacıkımŞeniz

kapa.jpg

Bu ne manyak bir makyajdır İlarzum yaa..Bayıldım çok yakışmış..Bütün resimlerini inceledim...Naçizane fikrim balım sana siyah-gri, mor ve tonları birde mavili makyajlar gidiyor hayatım....Diğerleride çok güzel ama benim fikrim bu..Ya birde makyajlarında bir kaç rengi karıştırıyorsun ya mesela göz kapağın gri kenarı pembe üstü siyah falan..Bütün renkler belli oluyo sende ama ben öyle karışık yapınca belli bir süre sonra hepsi birbirine karışıyor seninki gibi durmuyo bilmiyorumkismile ay çıldırcam valla..Geçen göz kapağıma açık renk mavi far sürdüm kuyruk kısmına koyu mavi sonra bir baktım ikisi birbirine karışmış kuyruk kısmı koyu durmuyo mesela...Varmı bunun bir sırrı bebeğim onu sorcaktım..Ha birde bu resimdeki farların markası nosu ne??Herbişeyini istiyom.... :1ninca: Gri tonlarında güzel bir far markası tavsiye edermisin? :1ninca: Son soru ben sürme almak istiyorum ama daha önce hiç kullanmadığım için hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum..Bana tavsiye edebileceğin bir marka varmı?Sürme göz altınamı yoksa göz üstünemi sürülüyo? a.s. Ay amma soru sordum uzun oldu yazdıklarım kusura bakma canım yaa... :a015:

ben de bunu çok beğeniim saray sarmam

marka nosu çok karışık pembe kısmı avonun allığı siyah kısmı maybelline di sanırsam ve sürme vardı sürmemi de çarşıdan hacı malzemeleri satan yerden aldım
ama gözümde alerji yaptı o yüzden tavsiye etmiom

ben mac e bakacağım istanbula gittiğimde gül tikenim orda sürme olması lazım bi foto da görmüştüm çok hoş duruyor dur ekleyeyim

bu sürmesi

tutorial_black029.jpg

bu da duruşu

tutorial_black031.jpg

ben bunun jel eyeliner olduğunu düşünüyorum stilanınkiler de güzelmiş ve daha uygunmuş gülüm

farlarım karışık rosense
carmina
maybelline
cecile
ınglot

aklıma gelmeyenler de var reçelim bunlar kullanıp memnun olduğum orrta derecede ucuzlukta farlar

bazen öylesine denemelik yaptığın şeyler güzel oluyor bazen de güzel olsun diye uğraştığın şeh bi moka benzemiyor akitram:)))

bu da öyleydi :))) allıkla yapılmış bi makyaj:))

ilarzucum
sen bi ara beyaz gelin makyajı deniodun
noldu o
bi kıvama getirebildin mi gölgelemesiyle falaln
merak ediorum ben
yapar mısın yapınca da paylaşırmısın

dünyanın en güzel gelini olucağına bahse girerim:1closedeyes:
kuzen kırık beyaz yapma bence bembeyaz olsun:asigim:ayy peri kızı gibi olucak benim ahu gözlüm yahihoyyytkesin sen yap makyajını kanka benceolumunekankayizsmile

lepi bebek suratlım evet onu deniyordum onun üzerinde çalışacağım

ama önce koyu makyaj da denemem lazım gelin makyajı için onu da bi deneyeceğim melekem

dün akşam deneyecektim aslında ama olmadı bursa - fener maçı vardı deneyemedim. bu akşam kısmetse koyu makyaj deneyeceğim mor-gri-siyah ve bakır simli

bakalım nasıl oalcak eğer aklımdakini yapabilrsem şahanee olacak

koyu renk isteyenlere gelin makyajı için karşı konulmaz bir makyaj olur bence

dünyanın en güzel gelini olucağına bahse girerim:1closedeyes:
kuzen kırık beyaz yapma bence bembeyaz olsun:asigim:ayy peri kızı gibi olucak benim ahu gözlüm yahihoyyytkesin sen yap makyajını kanka benceolumunekankayizsmile

diri vicudunu sevdiğimmm havasına bittiğimm

bembeyaz gelinlik te güzel evet emme benim beğendiğim gelinlik bembeyaz olursa sanırsam çiğ durcak çünkü beğendiğim gelinlik çok enstantenebayanssulusmile

hakikaten ferhundanin alıntısındaki sana çok yakışmış
küp şekerimopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

X