Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
baal kopugu enson ekledıgın vıdeo nerede goremıyorum benn yaa ızlıcektım ılk ekldıgınde kolonda sorun vardı ızleyemedım sımdı sorun duzeldı bulamıyorum lınk verebılırmısın gul yuzunu gorebılmem ıcın

offff cnm 172.sayfada yıkıp geçmişisn ortalıgı..süper hepside..ama gözler güzel makyaj neyapsın hiç bşy yapmasanda 10 numara:)

bekliyorum fıstık ozaman

Şeniz tememm yewrum

baal kopugu enson ekledıgın vıdeo nerede goremıyorum benn yaa ızlıcektım ılk ekldıgınde kolonda sorun vardı ızleyemedım sımdı sorun duzeldı bulamıyorum lınk verebılırmısın gul yuzunu gorebılmem ıcın
g
all bitanesiii

aal arzusunun gülüüüüüüüüüüüü

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...imlar/266676-ilarzu-dan-makyaj-videolari.html

Şeniz

offff cnm 172.sayfada yıkıp geçmişisn ortalıgı..süper hepside..ama gözler güzel makyaj neyapsın hiç bşy yapmasanda 10 numara:)

canımmm çok teşekkür ederim nemimm güzel bakan gözlerine sağlık bidanemŞeniz

ARZUM gul yuzlum ellerıne saglık
tuplu makkaj sayfasınınlınkını werebılırmısın
benım sayfa ayarım bıraz fazla mesela su an daaaa 50. sayfayı gosterıo bulamadım kusumbilmiyorumkismile

cıkmıo gulum bu sayfa cıkıo dur sımdı tarıhıne baktım sana hemen bakcem solıcem kusum

heh buldun mı oh çok sefindim yüzüne gurban olduğum :))

benım kadar sewınemezsın ay parcam
hıc bı sekılde bulamayanlar ıcınde sole solıyımmm24.11.2009 tarıhlı mesajlara gırıyosunuzzz
we kendınızden gecıyosunuzz:bbo:Şeniz

panterim :))) canısım çok teşekkür ederim gül suratlım ne kadar iyilik yaptın bilemezsin canözüm yaaaa hala kızım blie göremiyordu:)))

o güzel iltifatları da koklayıp koklayıp sahibine iade ediyorum bal köpüğüm

panterim :))) canısım çok teşekkür ederim gül suratlım ne kadar iyilik yaptın bilemezsin canözüm yaaaa hala kızım blie göremiyordu:)))

o güzel iltifatları da koklayıp koklayıp sahibine iade ediyorum bal köpüğüm

yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana askumsırnaşık şey
tsk ederım:asigim:

ilarzucum,canım...
makyaj yelpazesi, göz kalemi genişliğinde yeteneksiz bi hatuncuk ikene...
makyaj videolarını seyrettim,foto.lara baktım bu pazartesiden beride (yani 3 gündür) öğrendiklerimi pratiğe dökmeye başladım,harika oldu valla,iş yerinden akideşler,alla alla noluya,nasıl yaptın çok holmuş felan dediler,mest oldum...
ne diim,harikasın,sağol canımmmmm.............:lepi::lepi::lepi:

X