Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar ılarzu cenaze dolayısıyla ıstanbula gıtmıs bu hafta aramızda olamayacakmıs:gitme:
bası saolsun

aaa..ne oldu ki yaa...senağlamasenağlama benim gülüm üzülmüştür şimdi....lütfen bilgi verir misiniz arkadaşlar?...kim vefat etmiş?...:gitme:

canlar hepinize çok teşekkür ederim

uzaktan da olsa insanın içi rahatlıyor gerçekten yanımda hissetmek çok güzel sizleri . siz sağolun canlar.

dayımı kaybettik 1 haftadır yoktum bu yüzden.

hepinize tek tek çok teşekkür ederim yalnız bırakmadığınız için

canlar hepinize çok teşekkür ederim

uzaktan da olsa insanın içi rahatlıyor gerçekten yanımda hissetmek çok güzel sizleri . siz sağolun canlar.

dayımı kaybettik 1 haftadır yoktum bu yüzden.

hepinize tek tek çok teşekkür ederim yalnız bırakmadığınız için

arzum bebegım tekrar basın sagolsun allah sabır wersın gulum :KK43:

panterim çok sağol meleğim topiği habersiz bırakmamışsın çiçeğim çok teşekkürler bitanesim

panterim çok sağol meleğim topiği habersiz bırakmamışsın çiçeğim çok teşekkürler bitanesim

aaa ne demek guzel yuzlum onemlı deel
kendını bı toplada ben hala bursadayım
senlen bulusmadanda gıtmıcem haberın ola bana haber sallll kusumŞeniz

oyyyy kız buluşmadan gönderirmiyim la seni otobüsün önüne atlarım Allaaama :))))

bu hafta buluşalım sevgilisimm akşam:)))

küsme gıız istanbula da gelecem çiçeğim heryere gidiyom deli ayten gibi zaten :)

Ayy kusur kalmışımm..geldiiim..:eek:Deli Ayteennn..:uhm:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Oooo kimbilir ne zaman..gelicen zaman haber ver..tosbikle hepberaber görüşürük olmamı?

Ayy kusur kalmışımm..geldiiim..:eek:Deli Ayteennn..:uhm:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Oooo kimbilir ne zaman..gelicen zaman haber ver..tosbikle hepberaber görüşürük olmamı?

abooo kız olmaa mıı hemi de nasıl olur 3 müz bir arada boooll masraf olur:))) o kozmetik senin bu kozmetik benimbayanssulusmilezemuszemus

ne diyeyim hepsi ayrı bi güzel olmuş maşallah nazar değmesin:)

çook teşekkür ederim çiçek torbam

arzu başınız sağolsun allahım size sabır versin :Saruboceq:

ama gerçekten sen olmayınca buralar pek bi renksiz yahu
tatlı dilin olmayınca gülen gözlerin olmayınca sıkıldım buralardan
iyi ki geldin yine :asigim:

X