Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canımsın ilarzum yaa ne güzel bir anlatma öyle sağol bebeğim eline koluna her yerine sağlık

opuyorumnanaktanŞenizzemuszemus:asigim::1hug: yok yok....buradaki tüm smileyleri kullansam da sana olan sevgimi anlatmaya yetmeyecek....özellikle videon için giriş yaptım az önce..yeni videonu görünce küçük çapta bir çığlık attım bitanecim.....hemen izlemeye başladım.....yok böyle bir güzellik,yok böyle bir tatlılık....laelaelaelaelaelaelaelaelaelae delirteceksin resmen beni gül kokulum....o tatlı diline kurban olurum senin...:asigim:a.s. yine harikasın,yine 1 numarasın...boshayallersmile yazacak çok şey var da, bu, makyaj yeteneğini anlatmaya yetmez...maşallah sana bitaneciğim....:nazar:

bende neden açılmıyor bu video yaaa....davşanımı göremeyecekmiyim ben:KK43::KK43: önceki videoları açılıyor ama bu açılmıyor şansa bakın biri bana cevap versin ....sizdede açılmıyormu şuan meraktan öliciğimmmmmmmmmmmm

senin o çukur gamzelerine düşüp bacağmı kırıyım emi:asigim:yaratıcı insan,kızım varya ben topiğime resim çekmiştim kredi kartıyla örnek olsun die ama kartta adım falan yazıyodu vazgeçtim sonra:smiley-cool:
emeğine sağlık gülümmopuyorumnanaktanyalnız ben başrolde emicemi görmek isterdim dier kuziyi değel:smiley-cool:

Ben son videoyu daha yeni izledim ablam harikasın ne diyim sana... opuyorumnanaktan

O güzel surata napsan yakışır zaten... Şeniz

:nazar::nazar::nazar::nazar:Maşallah maşallah Allah nazarlardan korusun...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Gülen yüzün hiç solmasın.:1hug:

aaaah cnmmmm benim ya ne güzel şeysin sen öyle :asigim: balım benim o melek yüze hiçbirsey sürmesen bile olur :nazar:

Ay tatlım benim yaaa..Şu hatun milletinden korkulur dimi?Biraderi de KK için çalıştırmışsın ya ben artık bişeycikler demem..KArdeşine de teşekkür çekim için..faydalı bi işe imza attığını iletiver..
Makyajsız halin,amatör çekim bile güzelliğini sergilemeye yetmiş artmışş..
O artist fotomodel hatunlardan, fazlan var eksiğin yok..Eline ağzına sağlık..

Bi kez daha izledim..sonunda karılar kulübümü diyon kız?kaydirigubbakcemile3ha ha ha..
Biraderin de tam..Olacak o kadar da.. bi kameraman vardı ya..
Tam techizatlı Cevat Kelle gibiydi....
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ilarzu canım senin vidyon benim okdar çok işime yaradı ki
nişan makyajımı vidyona bakarak yapmıştım
tabi bi gün öncesinden 2 denemeyle:KK70:
farklı farlar arası geçişleri nerede bırakıp nerede diğerine başlicağımı hangi fırçayı kullanacağımı hep bakarak uyguladım
ve gerçekten oluyor kendi gözüne uygulamayı da becerince
gören bayılmıştı nişandan sonra diolar sen iki kalem sürmüştün dimi napmıştın vs diye:)) (uklala ben hehe:))
hatta ogün kardeşimin arkadaşı bana dayp diye bağırıyordu:KK70:
ama benim derdim bana yeter dedim hehe:KK70:
saol canım 4 ay oldu yazamadım ama şimdi teşekkür edeyim deddim

Son düzenleme:
bir allahın kuluda bana cevap vermedi ya helal size:KK43::KK43: yahu ilk videolar açılıyor ama bu son videoyu halaa izleyemedim off yaaa valla sinir oldum yaaa neden ki

biliyormusun yeşil ördeğim,ben halaa izleyemedim videonu açılmıyor öliciğim meraktan yaaa:KK43::KK43::KK43:

link kaçıncı sayfada acep
bilen bi müslüman banada onu yazıversin. çok yazı geçmiş üstünden

saol cnm.akannehir
şu bilgisayar işinden daha iyi anlasaydım bende sana yardımcı olurdum.
ilarzu gelince mutlaka cvp veriri sanaa.s.

sorun bilgisayardan anlamak değil tatlım.....çünki ilk sayfadaki video açılıyor ama nedense bu video bende açılmıyor ......uzun süre pc operatörlüğü eğitmenliği yaptım ama bu teknik bişi değil gibi.....varsa da inşalh bulucaz bakalımakannehir

ilarzunun en son eklediği videoyu ben 7.sayfada değilde birinci sayfada buldum buyrun benimakannehir

ilarzunun en son eklediği videoyu ben 7.sayfada değilde birinci sayfada buldum buyrun benimakannehir

haydaaaaaaaaaaaa:):) ama bende son mesaj ilk sayfada görünüyor ayarlarım öyledir...yardım ediyim derken hepten yoldan çıkardım seni desene :KK43::KK43::KK43:

X