Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ne varmış tipinde deli?:mymeka:

tenine gülüm çok koyu renkler kullanma saçlar sarı cartlarsın onun dışında her renk gider gülüm sarışınsın sadece kalem çeksen bile olur.

mavi olur ço koyu olmadıkça pembe olur gri olur hoş olur :)) yeşil olur lila olur

ama bakır girtmez canım sarı saçlısın boğarsın bayarsın...

gözlerin çok güzel hiç beni sinrilendirme şurdaklava:

gözlerine kuyurk çalılması da yapmaya başla çiçeemsil yap olmadı tekrar sil yap deneyerek elin alışacak gülüm

bi videoda görmüştüm kredi kartı çekerek eyeliner çekti bir makyöz kızın gözlerine kuyruğu o şekilde yaptı göz 45 dercelik açıyla yukarı doğru kredi kartını dayadı aynı hizzadan çekti hiç eli titremedin gayet te hoş oldu öyle de bi dene bakiim ne olacak eyelinerin fırçalı mı yoksa dipliner mi kullanıyorsun yani kalem gibi mi ıucu fırça mı?

valla süper yapmışsın oldum olası ne kalem çekmeyi ne rimel sürmeyi becerebilmişimdir bu yüzden düğünler kabusum...bu hafta sonu düğün var ve ben nasıl halledeyim makyaj işini diyor duruyorum..
dersin kuaförde yaptır..ordaki malzemeleride midem kaldırmıyor..malzemem var ama eminim onlarda yeterli gelmez ne biliyim yaaa..
maşşşallah yaniii yetenek işi olsa gerek...

hmmmCADIARZU

sana o zaman (zamanımız az diye söylüyorum) kalemsiz yada kalemi az farı fazla bişeyler yapalım hiç gitme kuaföre kendin yap benim ilarzu adım adım makyajı topiğimden sana makyaj seçelim hangi reng giyeceksen ona uyarlayalım çiçeğim az kalemli bişeyler ne dersin_?

yok hulim eklemdim daha akşam kardeşim saat 5 te işe gidince bakacak dün hata vermiş olmamış da ondan gülüm

sana cevap yazdım bu arada göz makyajı topiğine bak:)

video yüklenince haber verecem hepinize çiçem

çok güzel oldu makyajın yerimseniben.kendinde çok güzelsin maşallah.a.s..

canım valla süper olur giyeceğim elbiseyi diyeyim sana sen bana makyaj için yardım etttt...
siyah bir elbise...ip askılı...nasıl yapayım makyaj...fotoğrafımı felan ister miisn hani gerekir mi?

Valla bikaç kez görüp es geçtim diye çok kızdım şimdi kendime.
Çok çok beğendim ılarzucum.
Makyaja çok meraklıyım ama bu gözaltlarına cesaret edemezdim.(senden önce)Yani ince çizerdim.
ne güzel durdu gız sende. Ellerine emeğine sağlık canım.

ama çakma sarılardan değildim
gördüysenkaydirigubbakcemile3
farkımı anla
kendimi san sakladımkaydirigubbakcemile5
vallahi moral verdin sağol çok
o resimde az birşey kalem vardı gözümde
kart işini deniycem
heryerde zarar ettiriyorlar bize,bari bu işe yarasınlar
eyeliner ımda var dipliner ımda.
ama ben kıl uçlu -eyeliner- olanla göz altıma sürme çekiyorum.
kirpiğim falanda çok yok ya
sanki güzel biryere giderken bu
makyaj
http://pemberuj.net/wp-content/uploads/2007/09/img_45fed89646c31.jpg
güzel olur gibi geldi

aksine bende hep sana göstermniştim ya
bol siyahlı,makyaları severim ya

-bu makyajda kuyruk gibi olan şeyleri farla mı yapmış
birde gözaltında kirpiklerin dibine az bir hat olarak kalem çekmiş ya
içi beyaz
birşey sürüyormu oralara beyaz olsun diye
yoksa öyle boşmu bırakılıyor
ruju ne peki bunun

-bu arada
sen böyle güzel güzel makyajlar yapıyorsun ya
ben yapsam palyaçoya benzerim ya
süpersin valla
ama makyajsızda on numero veriom tabi
ama bir insana makyaj bu kadar mı yakışır
düğünün nne zaman bu arada ya?

çok güzel oldu makyajın yerimseniben.kendinde çok güzelsin maşallah.a.s..

.ok teşekür ederim bidanesi sağoalsın

canım valla süper olur giyeceğim elbiseyi diyeyim sana sen bana makyaj için yardım etttt...
siyah bir elbise...ip askılı...nasıl yapayım makyaj...fotoğrafımı felan ister miisn hani gerekir mi?

tamam resmini yüzünü bi koyabilirmisin canım siyah elbise daha kolay çok iyi basit ama ağır duran bi makyaj çok rahat olur bibeemmm

o koyu renkli farla kuyruk yapmış canım gölge yani göz kapağına üstüne de doğal bi far sütmüş sadece ışıltı vermiş bırakmı koyu renkli far da siyahın açık bi yonu gibi sadece göz kapağında uygulamış gölgeyi çok az yapmış likite yoğunluk vermiş...

evet alt göz içine beyaz kalem sürmüş

bol siyahlu makyaj yerine bol kalın likitli makyaja ne dersin çok şık olacaksın bu kızınki gibi mesela sadece üst kapakta likit altta birşey yok hafif pırıltılı bişeyler alta altın renginde manyak durur kırmızımsı bi rüujjjj aman allahımmmm:))))kafamçokkarıştı

düğünüme çok var anam öyle görünüyor ki düğüne kadar bi kuaför tükkanı açacam zati :))

[/URL][/IMG]

dilerim ki koyabilmişimdir...bu benim sıfır makyaj sıfır bakım ve yaş olmuş 30 halimdir(

sanırım anladım
çok bunalttım seni bugun
kusuruma bakma

a.s.kaydirigubbakcemile5

tamam benim minik elam
şimdi ben sana bi makyaj koyacam göz şekline göre yalnız gözüne kapatıcı kullan makyajı tutsun diyye üzerinde de pudra sür göz kapağına kat izi olmasın gözlerin hafif aşağı doğru eğimli onu yukarı çekmeliyiz gülüm

bu makyajdan dene

eğer bunu yapam dersen
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...lar/258179-ilarzunun-adim-adim-makyajiii.html

burdan beğen ben anlatayım sana çiçeğim

üstteki de zor değil farla bile yapabilersin kalemle de destekledin mi tamamdır çiçeğim

sanırım anladım
çok bunalttım seni bugun
kusuruma bakma

a.s.kaydirigubbakcemile5

ahh canım bu ne incelik kazulet kafa:roflol:

ni demek anam ni demek sen bana düğün tarihi süle ben atlar gelirim çiçeğim gül böceğim:))) bu arada ankaraya gelme ihitmalim var ciddi ciddi ama belli değil daha habarin olsun gül reçeli

23 nisan da cumayı da alabilrsem eğersositososito

offfffffff
hasta güzel birşey bu ya
helal olsun sana
eline sağlık yaaa

kalemi alt gözüne de sürdün değil mi hem altına hem üstüne..önce kalem mi sürdüm yoksa far mı?alt gözünde kirpiğinin altına ansıl sürmeyi başardın ne zor bir işlem??
biizm gözümüzde böyle güzel olsa öğrenirdik bşeyler ayol....

vallahi beklerim
yapabilceğim birşey varsada
seve seve yardım etmek isterim

ilarzu videolar muhteşem keyifle izledim canımmm
ressam gibisin maşallah bayıldımmm walla
süper olmuşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…