ikizlerimizin beslenmesi ve ek gıdaya geçiş bilgileri tarifler :))

cnm bir kavonozu açtınmı 48 saat dolapta tutabiliyorsun
ilk etapda bi sayı yok ..yedir istemzsee oyun yapar
ben ilk etapda yani ilk gün biri yarın kavonoz yedi diğeride yarım yedi
bir kavonoz ikisine yetti ...ama ikinci günü benim dombikler 1 tane yediler hala günde 2 kavonoz bitiriyolar.....4 ayda ve hala devam eden şey dilleri ile geri itmedir kızlar bu bebeklerin yemek istemediği anlamına gelmiyormuş dil ile ittirme bir reflexmiş canlarım siz yedirin dedi doktorum....

ben veriyordum onlar atıyordu alıp çenden bidaha içeri sokuyordum
iki ileri bi geriii:lepi:

teşekürler canım ya ben de ilk işim gidip almak olacak bakalım benim cadıların tepkileri ne olacak

eşime söylemiştim milupanın şeftali elma karışımın almış tek elma veya tek armut yokmuş sizlerdemi böyle aldınız birde bu püreleri kendimiz yapmıyacakmıyız ben açıkcası kendim yapmak istiyorum siz hep hazırmı kullanıyorsunuz

tatlım ben denemek için aldım evet tek tek yok şeftali ve elma yedirdim beğpendiler mevsim meyvalarını kendimiz yaparız bulamadıklarımızı onlardan alırız şimdi cam rende aldım çok ii oldu sende al

tatlım ben denemek için aldım evet tek tek yok şeftali ve elma yedirdim beğpendiler mevsim meyvalarını kendimiz yaparız bulamadıklarımızı onlardan alırız şimdi cam rende aldım çok ii oldu sende al

bir a rkadaşta cam rende alıp elmayı rendeleyip tülbentle sıkıp suyunu içirmemi söylemişti ama henüz denemedim ilk işim rende almak olacak peki rendeleyip direk verecekmiyiz yoksa suyunumu vereceğiz
birde nekadar yedireceğiz bir yedirmede bir çay kaşığımı yani tüm gün sanırım ara ara vereceğiz tümden değil
benim kızlar hala 120 ccyi gecemediler bazen 100 ccde kalıyorlar

kızlar rendeleme işine 6 ayda geçicem şuan küçükler yutamıyolar sadece suda vermek istemiyorum

posada alsınlar ve bu kavonozlar organik en azından ilk 2 ay böle yesinler zaten anne sütünden mahrumlar çocuklarr...şimdiki meyvelerde illa bişey varr .....6 yada ama normal elma felan rendeleyip yedirecem

evet yok daha alıştırmak için hazırlarından kullanıcaz onla organik zaten günde 3 kere ne kadar yerlerse çokta zorlamamak lazım 2 veya 3 kaşık 6 ayda normale geçeriz...evet benim kızda zor zahmet 120cc yiyiyo ee narinler

evet çok haklısın hayatım o kavanozlar çok ii valla 6 aylık oldumu korkmadan veririz rendeleri şimdi çok küçükler kaydirigubbakcemile3

ok bende öyle yapayım peki elma şeftali dışında ne yediriyorsunuz bu kavanozlardan birde meyva suyu yapıp içirmeye başladınızmı

ok bende öyle yapayım peki elma şeftali dışında ne yediriyorsunuz bu kavanozlardan birde meyva suyu yapıp içirmeye başladınızmı

evet tatlım başka ben vermiyorum kavanozda sadece elma şeftali...bide şeftaliyi tülbentle süzüp suyunu içiriyorum 30 cc olarak bide havuç suyubaşkada bişeye gerk yok bence

evet tatlım başka ben vermiyorum kavanozda sadece elma şeftali...bide şeftaliyi tülbentle süzüp suyunu içiriyorum 30 cc olarak bide havuç suyubaşkada bişeye gerk yok bence

cam rendede rendemi yapıyorsun ilk önce sonrada tülbentte süzüyormusun ben henüz başlıyamadım cam rende alamadım

cam rendede rendemi yapıyorsun ilk önce sonrada tülbentte süzüyormusun ben henüz başlıyamadım cam rende alamadım

yok tatlım şeftaliiyi soydum dilimlere ayırdım ve tülbentin içişne koyup sıktım rende bende alamadım ama daha erken böyle yapmaya devam edelimzemuszemus

elma -armut püresini verdim bugün çok beğendiler şükür geri kalan kavanozu dolapa koydu m fakat tekrar yedireceğimde soğuk oluyor bu durumda ne yapıyorsunuz ısıtma olayını yani

elma -armut püresini verdim bugün çok beğendiler şükür geri kalan kavanozu dolapa koydu m fakat tekrar yedireceğimde soğuk oluyor bu durumda ne yapıyorsunuz ısıtma olayını yani

çok sevindim bizimkilerde çok beğendiler...1 ssat önceden çıkart tatlım ısınıyo zaten..hem 48 saat içinde tüketmek lazım azıcık daha büyüdüklerinde o kavanoz biteecek zaten

bebişko havuç suyunu nasıl yaptın katı meyva sıkacağı ilemi sıktın

evet canım katı meyva sıkacağında sıktım.çok rahat oluyo

[ı]kızlar bız ete geÇtık.....aslında kıyma ama doktorumuz kıyma yerıne kuzu kuŞbaŞı et al dedı....onu dÜdÜklÜdeıyıce haŞla lıme lıme olsun dedı...
Sonra rondoya koy parÇala dedı.......bır buz kapının ıÇıne etlerı koy Üzerınede et suyunu koy ...dondurucuya at dedı.....her sebzeÇorbasına ıkıtane buz kalıbından Çıkar koy dedı...hem ÇıĞı etı dırek sebzeye atmazsın hemde Çok uĞraŞmazsın dedı...

Bende et aldım Şımdıyapacam.....sebze Çorbamıza ...balkapaĞı Önerdı.hem tatlı dedı hemde lıf oranı yÜksekolduĞundan kabızlık olasılıĞı kalkar dedı...

Bu seferkı sebzeye brokolı,balkabaĞı,kabak,bulgur,pırınÇ,mercımek,soĞan,patates,havuÇ ve et atacaĞım bakalım nasıl yıyecekler[/ı]

hımmm afıyet olssssssssss bebeşlere yarasın ..............ama yaramaz olmasınlaropuyorumnanaktan

etleri düdüklüde pişirdim lime lime olmuş ...rondoda bir tırrrttt kıymadan güseloldu
eşim ağzı kapalı buz kalıbı almış içlerine bir yumurtadan küçük koydum 3 tane attımmı benim için idal olur ...çokda güsel oldu artanını biizim meyve pürelerinin kavonozuna koydum tek kullanımlık muzluğa attım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…