Ikiz Hamile Olan Varmi

• Konu Sahibi zerda35
arkadaslar herkese hayırlı olsun bebekleri...
ben de ikiz anne adayıyım. bugün 13.haftaya girdik.. hepimize kolaylıklar diliyorum

• Konu Sahibi zerda35
sölenenler doğru bak stres yapma arkadaşım. senle aynı haftadayız.bende ikiz bekliyorum. aynı korkuları yaşıyorum sürekli dua ediyorum o yüzden.babasıda bende sürekli okuyoruz. ilk zamanlar hep bişey olcak diye bekledim riskli hamilelik geçirdim artık rahatladım Allahım onları bana bağışladı bu günlere geldik. bundan sonrada inanıyorumki sağlıklı doğum yapıcam. önce Allaha emanet et bebişlerini.....

• Konu Sahibi zerda35
merhaba; biz de 7+1 olduk bugün :) hepimizi Allah hayırlısıyla sağlıklı bir hamilelik nasip etsin amin :)

• Konu Sahibi zerda35
mikroenjeksiyon yontemiyle hamile kaldım.5.hafta da gittiğimde doktor tek kese gördü.fakat 7.haftada tekrar gittiğimde 2 kese vardı.biri 26 mm,diğeri 16 mm boyutunda.26 mm olanın içinde bebek görünüyor kalp atışı duyuluyor ama diğerinde sadece bir nokta var ama yolk keseside varmış galiba.ama kafam cok karıştı bu bebek gelısmezse ne olacak alınacakmı diğerine zararı olmayacak mı?hiç anlamadım.2 hafta daha bekleyecegız dr gıdecegız gelısıp gelısmedıgını gormek için

• Konu Sahibi zerda35
kızlar bende aranıza katılıyorum 12.haftaya giricem kısmetse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…