İkiz bebeklerim ve işsizlik

niyasu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
213
121
Merhaba arkadaşlar ben sizden eşim için dua istiyorum..
Eşim mağaza müdürüydü bilindik bir firmada ben ikizlerime hamileyken girmişti o firmaya. Maaşı çok iyiydi bebeklerimiz doğmadan kısmetleri geliyor diye çok sevinmiştik cok şükrettik.. 5 ay çalıştı eşim bu firmada eski bir evde oturuyorduk daha güzel bir eve taşındık ve ben doğum yaptım şuan doğum yapalı 15 gün oldu ve eşim 3 gün önce firmanin daralmaya gitmesi batmak üzere olması sebebiyle işten çıkarıldı.. ne yapacağımızı şaşırdık kiramız ikizlerimizin masrafları herşey üst üste geliyor.. eşimin ailesi de onların yaşadığı şehire taşınmamızı istiyorlar eşim iş bulana kadar da onlarla beraber yaşamamızı istiyorlar ama bunu ne ben yapabilirim ne de eşim oda istemiyor zaten... lütfen bebeklerim için bize dua edin.. eşim yine güzel bir iş bulsun evimizden taşınmak zorunda kalmayalım düzenimiz bozulmasın... okuyabilecegim dua önerisinde bulunursanız ben de eşim de okuruz

Rabbim inşallah tez elden hayırlı bi iş nasip eder. Allah dan umudu kesmeyin verdiği de vermediği de imtihan.

Sekine Duasını oku çok iyidir ben çok etkisini gormustum dert sıkıntı için okunur snnde derdine derman olur Allahın izniyle

Okuyayim insallah Rabbim sıkıntımızı giderir.. daha once esimin isinden dolayi 3 defa sehir degisikligi yaptik 3 yillik evliyim 7. Evimiz tasindigimiz artik duzenim bozulsun istemiyorum Allahim cocuklarimin rizkini da verir elbette sizde dua edin lutfen bilirsiniz bir müminin baska bir mümin icin yaptigi dua daha cabuk kabul olur...

Ederim tabi Rabbim bebeklerinizin yüzü suyu hurmetine inşallah tez elden feraha kavuşturur sizi

Ederim tabi Rabbim bebeklerinizin yüzü suyu hurmetine inşallah tez elden feraha kavuşturur sizi

Amin insallah inaniyorum hersryde bir hayir vardir mutlaka ama hersey daha kotuye gidiyor ssnki içinden cikilmaz bi hal almaya başladı

Canım insirah suresi çok iyi hem kolaylaştırır hem rızkı açar ben çok denedim gerçekten çok iyi bir dua naçizane fikrim namaz kalmıyorsun başla ve sonunda ayetel kursi felak nas oku ve 7 defa insirah süresini Allahın izniyle herşeyi düzelir ama inanmakine çok önemli dualarımda düzelecek de mutlaka

Cok gecmis olsun rabbim hicbirimizin duzenini bozdurmasin.insallh bi an once esiniz is bulur.guzel allahim iki minik yavruyu evinden ayirmasin.saglicakla buyutun

Rabbim tez zamanda feraha çıkarsın yavrularınızın yüzü suyu hürmetine inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…