ikiz annelerinin buluşma noktası...

saol canım iyiyiz allaha cok sükür su anakadar hiç bi sıkıntım olmadı yani aşermesi bile olmadı ne bulantı ne kusma ama bel agrılarım cok oldu kimi zaman dayanamayacak hale geldim dr sordum normal dedi cünkü rahim cok hızlı büyüyo dedi benimde ilk haftalarda oldu sancı seklinde onlarda normal merak etme biz 10 haftamıza girdik inş. allahım sagsalim bizi yavrularımıza kavusturur önerin için saol canım hemen inceliyorum kaydirigubbakcemile5

kızlar ben bu çatlak kremi konusunda araştırmadayım benim şimdiden başladı yaa çok erken değilmiii (

basladımı anam erken degilmi daha nil önlemini al demekki iç karın kısmın dar senin ondandı benim gögüslerime kullnmam lazım büyüdüler kızlarrr sizinkiler ne durumda???

kızlar ,
çatlak kremlerini boşverin hepsinini içinde farklı oranlarda badem yağı var. onun yerine gidin saf badem yagi alin sürün. hem daha ucuz hem de daha etkili. süper göbüşler ve rahat bir hamileik diliyorum herkese

valla bilmiyorum benim iç karnım yok heral , 3, aya giriyom benim karnım büyüdü :))) gerçi çoğul gebelikten sanırım yaaa araştırıyorum kakao yağı badem yağı birde jnhsn baby yağı iyi geliyormuş amaaa vucutla alakalıymış ne sürersen sür oluyormuş en azından aza indiirgemiş olurum :)))

Benim normalde de göbeğim olduğu için arkadaşlar hala karnım çıkmadı yaa.Çatlak matlak şimdilik yok kaydirigubbakcemile3.Ama göğüslerim küçük olmasına rağman hiç bi değişiklik, yada gerilme yok.Biraz büyüseler sevinecektim ama,bende hiçbir hareket yok:sm_confused:

ben daha 6. haftadayım ikiz bebek bekliyorum hayırlısıyla. gögüslerim inanılmaz gerildiler.acılyolar ve şişmemeye başladılar hani diyolarya yeşil yeşil damarlar olucak diye bende yavaş yavaş olmaya başladı sanki.
.
Arkadaslar bu badem yagı göbekde kıllanma yapıyo diye duymustum bilemiyorum aslı varmı...

Ve size bişiy sorucam herkes burda kan değerlerini biliyomu. beni gittiğim drlar ne kan testi yaptı nede bişiy yani ben kan degerlerimi bilmiyorum.acaba cok önemlimi gidip istesemmi doktorumdan.

arkadaşlar yorumunuzu alabilirmiyim 12 gün sonuç 129 15.gün 738 doktor tlfonda ikiz olma ihtimali çok yüksek dedi

arkadaşlar yorumunuzu alabilirmiyim 12 gün sonuç 129 15.gün 738 doktor tlfonda ikiz olma ihtimali çok yüksek dedi

Doktorun tabiki daha iyi bilir canım fakat bence tek gibi..
Yine de Allah gönlüne göre versiinn,sonucu bildir bize canımkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…