ikiz annelerinin buluşma noktası...

kinder caım bende öyleyim aynen bendede panik atakvar napacaz bilmem yaaaa

mrb.kızlar bende 10+2 günlük ikizlere hamileyim.9+5günlüğe kadar herşey normaldı bu haftada kanamam oluştu dr.umla görüştüm progesteron iğneme geri döndüm kontrolde asadakı bebeğimin plesantası 3.ay dolunca tamamen yapışıyormuş şuan ayak ucuna yakın ve bebek çok hareketli düşük riski var dedi sadece lavabo ve yemeklere kalkın hep yatın dedi 3.ay dolunca bakalım nsl olcak buna benzer durum yasayan varmı???

benim 12.haftada çok şiddetli kanamam olmuştu. çok korkarak ağlayarak gittim doktora. bebeklerden birinin plasentası rahim ağzındaymış, 20 gün raporlu yattım. kanama yaklaşık 1 ay sürdü. ama ilk kanama gibi değildi az az kanamam oldu sonraları. şimdi plasenta normal yerine dönmüş Allahıma şükürler olsun. bebeklerimde sağlıklılar. Allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla, hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah.

arkadaşlar ev işi yapıyormusunuz yapıyorsanız neler yapıyorsunuz ben ilk 2 ay hiç yapmadım kaynvalidemde kaldım 3, aya girdiğimde evimde ufak ufak yemek yapma işleri yapıyorum o kadar
temizlik yapmıyorum ama sizler nasıl yapıyorsunuz

ben hamile kaldığımı öğrenilr öğrenmez memleketten annemi çağırdım......işten eve geliyorum bir bardak bile kaldırmıyorum,annemle eşim yapıyor.hafta sonu annem gidiyor kayınvaldem gelecek.....zaten işte yoruluyorum,bir de evde yormak istemiyorum kendimi......bebişimi düşünüyorum ve evde bol bol dinleniyorum.....
zaten kokular midemi bulandırıyor değil yemek yapmak mutfağa bile giremiyorum ben....zaten halsizliğim,bulantım hala devam ediyor.....
ama bunların hiç birinden şikayetçi değilim.....sağlıklı sıhhatli bir kucağıma alsam.......

kızlar bende yapmıyorum. yasakladı... ama duramıyorum. 3 hafta önce cuma akşam biraz etrafı toplayayım dedim. kalçam tutuldu dr gittik doktor sağ bebişin alt kısmında kanam var dedi.. ve yasakladıı. boşverinnnnn bebişler daha önemli

evet haklısınız bende yapamıyorum korkuyorum bişi olurrsa vicdan azabından giderim

kinder caım bende öyleyim aynen bendede panik atakvar napacaz bilmem yaaaa

canım ya bende çok endişeliyim çok şükür şuana kadar nöbet tarzı bişey gelmedi.sadece arada sıkıntı oluyo bende sen ilaç kullandınmı hiç önceden ben nerdeyse bütün ilaçları içtim.tedavim boyunca en son ilacım atarax sakinleştici idi.şimdi bazı zamanlarda ilacımı arıyorum.doktor 12. haftadan sonra alabilirsin biraz sabret dedi şimdi yasak olduğu için arıyorum kesin psikolojik yani oda kafamçokkarıştı allah yardımcımız olsun canım sen nasılsın bu arada.....

şimdilik ilaç içmiyorum 3 sene önce içmiştim ama iyiyim şimdi de biraz başladı yine sürekli kaygı ve hep kötü birşeyler olacak gibi hissediyorum sonra telkin ediyorum kendimi :nazar: birde en ufak bişi yapsam bişi olaclak gbi korkuyorum yaa

bence canm sen şimdi almıyorsan başrıyorsun ve 12 haftadan sonra da alma bu sayede hamilelikvesile ile kurtulursun ne dersin

yasak ya şuan o yüzden istiyorum yasak kalksa kıyamam bebelerime senin kaç hafta oldu canım sen bende önce öğrendin sanırım

evet canım ben 9, haftaya girdim ama salı günü işte şok oldum 3 tane kalp atışı var dediler 5 haftalıkken iki kesem görünmüştü 2 hafta bekliyelim dediler. 3, biraz altta zayıf dediler kendiğinden düşermiş düşmesse redksiyon yapacaklar ikiz gebelik bile benim için tehlikeli risklerim çok hakkımızda hayırlısı

kızlar ben dün kontrole gittim. bebişlerin biri 10+5 biri 10+3 çıkttı. bize el salladılar. allaghım çok güzel bir duyguuu. haftaya tekrar gideceğiz. test yapacaklar. dr demir ve vitamin verdi..

kızlar ben dün kontrole gittim. bebişlerin biri 10+5 biri 10+3 çıkttı. bize el salladılar. allaghım çok güzel bir duyguuu. haftaya tekrar gideceğiz. test yapacaklar. dr demir ve vitamin verdi..

sağlıklı hamilelik dilerim inş sorunsuz bir şekilde yoluna devam edersin :nazar: :nazar:

sağol canım...sendeki durum çok enterasan... bendede dr tek dedi kan testinde kalp atışı 2 şimdi ikiside benimle. seninde sorunsuz olarak üçüz bebeklerin olurr

kızlar bebıslerımı dün gittim gördüm 2.kesede aynı boyuta gelmış doktor dedi aradakı fark kapanmış allahıma sükürler olsun yaa isteyen herkese tattısın inşallah bu duyguyu

hayırlı olsun kızlar her kez hayırlısıyla kucagına alır bebegini bende 3 tüp bebek tedavisindeyim ihşallah bende ikizleri tuttururum dua edin benim için :Saruboceq:

X