ıkıncı ılke gore dahamı kolay olur

dolphins

gelecegi görebilsem
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
270
0
yıne fıkırlerınınze ıhtıyacım var kızlar... ıkıncı dogum ılke gore dahamı kolay oluyor.yada sonrakı ucuncu ondandamı kolay oluyor.ogrenmek ıstedıgım yanı en zor ılk dogummu...boylemı oldu sızde..:uhm:

evet oyle oluyo.....benim ilk dogumun 8 saat surdu ikinci ise 2.5 saat.............ucuncude heralde hapsirmamla cikicak:roflol:

cogu kisiden bende duydum,ikinci ucuncu ilkkinden daha kolay oluyor diyorlar,bakalim benim ikinci hamisligim insallah dedikleri gibi kolay bi dogum olur.

hadı kızlar kımse ıkıncı dogumunu yapmadımı sımdı.bana akıl verın nnnooluurr

vallahi ben de ikinci doğumu yapacağım ilk doğumum 16.5 saat sürdü bakalım bunda nasıl olacak?

benim annem anlatirdi hep dogumlarini. ilkinde ablamda sezaryan olmus, ama bende ve erkek kardesimde normal dogum olmus. bende hamilelik cok kolay gecmis ama dogum cok zor olmus dogumak istememisim şakkıdı erkek kardesimde de hamileligi cok zor gecmis ama sanci ve dogum 1 saati bile bulmamis hemencik dogmus kardesim

arkadaşlar bende daha 1 tane doğum yaptım ama 2.çocuk daha kısa sürede doğuyor diyorlar inşallah öyledir bende bu aralar çocuk düşünmeyi düşünüyorumkafamçokkarıştı ama çocuğun cinsiyetide çok önemli gerçekten oğlan daha kolay doğuyor kız çocuğunun doğumu daha zor oluyor bildiğim kadarıyla:sm_confused:

allah allah bunu hıc duymamıstım oylemı oluyormus gercektenCADIARZU

evet ikinci daha kolay ilk doğumdan sonra vücut biraz genişliyor.rahim bebeğe alışık olduğu için benimde kızım zor doğdu 24 saat sancı çektim.Ama oğlumda 15 saat sancı çektim 8dk inene kadarda hastaneye gitmedim (kızımda erken gittim aç,susuz doğum yaptım).Kolay oldu tabi bir nefeste olmadı ama ilkinden daha az acılı ve dikişli oldu.Üçüncü tecrübem yok inşallahta olmaz hamile arkadaşlar allah bir nefeste doğurmayı nasip etsin bebeklerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah.

Evet arkadaşlar benim ilk çocuğum kızdı 42 haftaya girmişti beni riskli gebelik bölümüne yatırdılar bir gün sonra sunni sancı verdiler ve tam 24 saat bu korkunç sancıyı çektim.Sonunda normal doğumla kızımı doğurdum .
İkinci bebeğim erkek aralarında 2,5 yaş var 2 saatte doğurdum. Ve kendi sancım geldi.son 2 saat kala hastaneye gittim sunni sancı verdiler ama sadece 2 saat çektim ve bebeğim doğdu . Korktuğum gibi olmadı.
Allah herkeze hayırlı evlat kolay doğum nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…