ikinci çizgi çok hafif pembeydi:)

hayırlısı olsun ama dusunuyosan bebek bırkac ay korunma olmassa dr gıdersın erkenden onlem almak lazım

hayırlısı olsun ama sanırım yok
ama geçen ayda korunmamıştık nede olmuyor ki acaba doktora mı gitsek ki

canim hemen umudunu kaybetme hamileligin ilk zamanlarinda hafifi kanamalar olurmus birazbekle derim hersey umarim istedigin gbi olur

hayırlısı olsun ama dusunuyosan bebek bırkac ay korunma olmassa dr gıdersın erkenden onlem almak lazım
bitanem eşim çok istiyor ama ben kararsızım o yüzden karar veremiyorum.
canim hemen umudunu kaybetme hamileligin ilk zamanlarinda hafifi kanamalar olurmus birazbekle derim hersey umarim istedigin gbi olur
tatlım adet oldum sonunda demekki iki ay üst üste korunmadık hiçbir şey olmadı :1shok:

ertesigün hemen doktora git, aynen benimde öle oldu negatif sandım 2.çizgi az pembe diye, negatifse onun hiç görünmemesi lazım, ben hamileyim şimdi 5 haftalık, ve sanırım sende ...

ertesigün hemen doktora git, aynen benimde öle oldu negatif sandım 2.çizgi az pembe diye, negatifse onun hiç görünmemesi lazım, ben hamileyim şimdi 5 haftalık, ve sanırım sende ...

tatlım maalesef regli oldum yani sanırım o an çift çıkması yumurtlama dönemimdi sanırım o yüzdendi.başka sefere artık allahım bebişini sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin canım.

tatlım maalesef regli oldum yani sanırım o an çift çıkması yumurtlama dönemimdi sanırım o yüzdendi.başka sefere artık allahım bebişini sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin canım.

canım benim olmadı demek... sağlık olsun üzülme... bence bebiş düşüncenide biraz ertele

canım benim olmadı demek... sağlık olsun üzülme... bence bebiş düşüncenide biraz ertele

kızlar acaba var mı yok mu diye çok heyecan yaptıydım ama şimdi düşünmüyorum eşim olsun diyor ama gerçektende önce kendimize zaman ayırmamızı düşünüyorum şöyle bi 2 yıl sonra felanda allahın izniyle neden olmasın haklısınız kızlara.s.

Ertesigüncüm hakkında hayırlısı buymuş demekki canım, sakın üzülme tatlım.
Biraz daha bekle hemen ümitsizliğe kapılma. Bir süre bekle olmazsa o zaman gidersin doktora, çok fazla da takma kafana psikoloji böyle durumları çok etkiliyor canım.

sağol tatlım kafama takmıyorum da şimdi iki ay korunmadık ya acaba bir sorun mu var diye düşünüyorum varsa şimdiden önlem almakta fayda var.hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun rabbim vereceği zamanı biliyor elbet bakalım inşallah allahım bizlerede nasip edera.s.

Merhaba ertesi gün ilk sayfada çok çok silik çıktı yazmışsın ben de resim koysam buraya bakabilir misiniz
ben de dün sabah yaptım zor görülen bir çizgi bu sabah sanki biraz daha belli gibi ama çok çok silik resimde zaten daha da görünmüyor ama çektim işte siz görebilecek misiniz

kimse yok sanırım neyse eger gelen olursa resim koyarım sizin de yorumunuzu bekliyorum arkadaşlar ilk silik çizgi görünce çok heyecanlandım ama bu sabah ikinciye yaptım düşündüğüm gibi belirgin çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…