ikinci çizgi çok hafif pembeydi:)

canim umarim hamilesindr ama lutfen simdiden umutlanma dunyanin hicbir yerindeki idrarda gebelik testi 8gun kala gostermez kan testi dahi gostermez.kaldi ki adetin de duzensizmis cizgi de sonradan kaybolmus.testte bozukluk olma ihtimali yuksek ayni sey eylul ayinda benim basima geldi cizgi cikti hem de beklenen adet gunumde yani 28. gunde!!! ama sonradan yavas yavas sola dogru kaydi diger cizgi ile birlesip kayboldu.ve benim adetim tam 2 hafta sonra geldi demekki o gun yumurtlamisim ve bazi gebelik testleri yumurtlama hormonu olan lh ile b hcgi karistiriorlarmis ondan sanirim cift cikti.biraz daha sabirli ol canim veya kan testine git hepsinden daha garanti.hayrli haberler beklioruz a.s.

sağol bitanem aslında fazla umutlanmıyorum zamanıysa olsun diyorum
ama onun heyecanını hissetmek bile ayrı bi şey değil mi:)
kan testi için biraz daha bekleyeyim diyorum
bugün bikere daha idrar testi yapsam diyorum acaba gerçi daha adetime var ama bi deneyeyim diyorum umarım hayırlısı olur allahım isteyen herkese minişler versin

arkadaşlar test yaptım idrar testi sonuç negatif ama içimdeki ses hamilesin mutlaka hamilesin diyo nedense.bekleyip görmek en iyisi adetimin gelmesini bekleyeceğim:KK70:

Valla ben adetimi 3 gun gecmisti test yapmistim pozitif cikmisti.Hemde cok net.Ve suan 5 aylik hamisim hala duruyor test ve ilk gunki gibi net azcik sararmis ama olsun :KK70:

Umarim sende hamissindir canim.

ertesi kafa insallah hamişsindir allah gönlüne göre versin yevrimsengözlerimebaksanab
sağol fıstık allahım inşallah sanada sağlıklı tatlımı tatlı bir bebe versin
ertesigüncüm daha senin hamişliğin kesinleşmedi mi canım yaa...

Valla ben adetimi 3 gun gecmisti test yapmistim pozitif cikmisti.Hemde cok net.Ve suan 5 aylik hamisim hala duruyor test ve ilk gunki gibi net azcik sararmis ama olsun :KK70:

Umarim sende hamissindir canim.

arkadaşım yap şu testi ya.biz burda senden çok heyecanlandık.

kızlar test yaptım yazdım ya: D: D:KK70:maalesef negatif öıktı hemde saatlerce bekledim belki çıkar diye ama maalesef çıkmadı içimdeki ses hamilesin diyor ama hayırlısı bakalım kan tahlili istemiyorum adetim gecikirse yaptıracağım:KK70:a.s.

ayyy kızlar adet günüme çok az kaldı sanırım yarın adet olmam gerekiyor hadi heyecan bastı hayırlısı bakalım

hayırlısı canımcıgım allah herseyın hayırlısını ve en ıyısını nasıp etsın sana cok heyecan yapma ama cnm bu seferde sıtresden gecıkır adetın tamammı tatlımmm................

hayırlısı canımcıgım allah herseyın hayırlısını ve en ıyısını nasıp etsın sana cok heyecan yapma ama cnm bu seferde sıtresden gecıkır adetın tamammı tatlımmm................

haklısın tatlım.biliyor musun illede olsun demiyorum ama var mı yok mu çatlıyorum olmazsada zamanı gelince allah izin verirse olucaktır elbet.herşeyin hayırlısı olsun bitanem:KK70:a.s.:nazar:

kızlar bende sancı felan yok normalde adet günümden önce sancım olurdu.ya kafaya taktığım için böyle oldu sanırım :KK70:heyecan yaptım çok

kızlar bende sancı felan yok normalde adet günümden önce sancım olurdu.ya kafaya taktığım için böyle oldu sanırım :KK70:heyecan yaptım çok

canım aslında çok rahat olmamız lazım ama beceremiyoruz, heyecana kapılıyoruz hemen. ben de ayın 5 ini bekliyorum, vakit yaklaştıkça ister istemez merak ediyor insan. dün de ben öğleydim, karnım ağrıcak gibi hissettim, yok efenedim belim ağırdı, adet oldum olcam diye bekledim durdum, ama dediğin gibi hayırlı vaktini zaten rabbim biliyor, o "Ol" diyecek ve olacak, inşallah o güzel günleri biz de görürüz en kısa zamanda...a.s.

canım aslında çok rahat olmamız lazım ama beceremiyoruz, heyecana kapılıyoruz hemen. ben de ayın 5 ini bekliyorum, vakit yaklaştıkça ister istemez merak ediyor insan. dün de ben öğleydim, karnım ağrıcak gibi hissettim, yok efenedim belim ağırdı, adet oldum olcam diye bekledim durdum, ama dediğin gibi hayırlı vaktini zaten rabbim biliyor, o "Ol" diyecek ve olacak, inşallah o güzel günleri biz de görürüz en kısa zamanda...a.s.

allahım sana hayırlı haberler amanı nasip etsin canım:KK70:umarım sağlıklı sevimli bir bebişin olur.insan ille istemese bile zaman yaklaşınca meraklanıyor var mı yok mu diye:KK70:a.s.

X