İkinci buluşmada otel ?

Ya of gercekten yanı ben zaten dogru oldugunu söylemıyorum , bu nedir ya azar saati gibi.
Otel planı yapıyor bu zaten sacma da dıyebılırsınız aslında.Konu actıysam kafam karıstıgı ıcın, fikrinizi almak ıcın ama azarlar gibi yazmak nedir anlamadım?

estf. azar değil.
saçma gelmedi mi size bir irkilmediniz mi ne oluyoruz demediniz mi adamın tatil planı yapması?
ben olsam manyak herhalde diye dişünür iletişimi o an keserdim.

estf. azar değil.
saçma gelmedi mi size bir irkilmediniz mi ne oluyoruz demediniz mi adamın tatil planı yapması?
ben olsam manyak herhalde diye dişünür iletişimi o an keserdim.
Tamam kusura bakmayın , ben de biraz kendime de kızdım aslında :)
Manyakmıs evet ama hıc tahmin etmemıstım :KK43:
Tesekkür ederim💐🙏🏻 sildim engelledim birsey yazmadan..

Belli bir yaşa gelmiş kişiler için git/gitme diyemiyorum iki tarafta birbirinden enerji aldıysa gidebilir ama burada konu sahibinin flörtleştiği kişi link atarak emrivaki yapıyor ve amacını çok belli ediyor. Gerçekten hoşlanan bir insan kadını yemeğe götürür, eğlenirler zaten ondan sonra kadın ne isterse o olur...

Merhaba herkese ,
Uyutmayan derdim bir tuhaf maalesef.. Kafam karıstı sizlerin de fikrini almak ıstedim.
3 sene once bosandım, bütün sürecle ilgili konularım da var , bana cok cok güzel destek veren arkadaslar oldu burada , onlara tekrar sarılıyorum kocaman🤍🤍
Şimdi derdim şu ; 3 gün once ınstagramda beni biri ekledi ben de ismi soyadı benım bankadan müşterimle aynı , müşterimle de hıc yuz yuze gorusmedık whatsapp fotosu da bır film karakteri yanı hıc gormedım kendısını.Bu ıstegı de o kısı zannedıp kabul ettım ama o degılmıs.
Merhaba , ne güzelsin önerılenlerde cıkıyordun ortak arkadas olmamasına ragmen merak ettım aslında dedi.Ben de durumu anlattım sız benı sansa ekledınız yani diye?Bir de takıp ettıgı kısı sayısı 200 bile degil , fotolar güzel böyle yanı etkılendım aslında.Yanı böyle bir sürü kız ekleyen hesaplar olur ya öyle degıl.Özetle aynı sektörde baska bankada Genel Müdürlük'te calısıyor. Diksiyon , yazımı, iletişimi gercekten iyi numarasını paylaştı telde de konustuk. İlk defa bu sekılde tanıstıgım biri oldu, bugün yemek yiyelim diye teklif etti sahilde bulustuk nedense hıc tedırgın olmadım , gittim.5 saat oturduk sohbet muhabbet hıc sıkılmadım.(35 yasında benden 4 yas kucuk , 2 sene evlı kalmıs 3 sene once bosanmıs bu arada. Cocuk yok.)
Aksam eve vardın mı yazmıs, işte fasıla gidelim beraber , yerlerı gonderıyor konustuk olur gidelim diye sonra da temmuzda tatıl ıcın yer gonderıyor senı mutlaka buraya goturecegım yazmıs en son muhabbet sonunda dudakların cok güzel öp beni dıyor demis 🙄
Ben kızımı uyuttum , teli aldım elime otel lınkı gondermıs.
Burada bulusalım mı canım sana da uzak olmasın hem demıs 🙄Otelde yanı otelde bulusmak 2. Gorusmede cok absurt degıl mı ya? Ben cevap veremedım kaldım öyle..
Hayır bosandıktan sonra yani 3 senedır de bır ılıskım olmadı, yanı normalı bu mu artık anlamadım?
Ufak bir hayal kırıklıgı yasadım:KK43:
Hiç ama hiç güven vermiyor maalesef. Bu kesinlikle normal değil. Hatta direkt red flag.

Belli bir yaşa gelmiş kişiler için git/gitme diyemiyorum iki tarafta birbirinden enerji aldıysa gidebilir ama burada konu sahibinin flörtleştiği kişi link atarak emrivaki yapıyor ve amacını çok belli ediyor. Gerçekten hoşlanan bir insan kadını yemeğe götürür, eğlenirler zaten ondan sonra kadın ne isterse o olur...
Ya aslında ben de surec böyle ılerleyecek sandım.. onun ıcın fasıla gıdelım planları yapalım dedıgınde tamam dedım hatta bana alkol alırsak ben senı bırakırım taksıyle , kendım de sizin orada otelde kalırım dedi.
ama sacma sapan bır sekılde sonra bana bulusma ıcın otel lınkı gonderınce cok sasırdım..

Tamam kusura bakmayın , ben de biraz kendime de kızdım aslında :)
Manyakmıs evet ama hıc tahmin etmemıstım :KK43:
Tesekkür ederim💐🙏🏻 sildim engelledim birsey yazmadan..

kendinize kızmayın ama kendinize güvenin.
boşandıktan sonra ilişkiniz olmamış olabilir ama bulacağınız adam üç aşağı beş yukarı sizin yaşlarınızda olacak z kuşağı ile birlikte olmayacaksanız ilişki şekillerinin değişmiş olması sizi bağlamaz. size normal gelmeyen şimdi böyle oluyor bu işler diye normal olmaz.

kendinize kızmayın ama kendinize güvenin.
boşandıktan sonra ilişkiniz olmamış olabilir ama bulacağınız adam üç aşağı beş yukarı sizin yaşlarınızda olacak z kuşağı ile birlikte olmayacaksanız ilişki şekillerinin değişmiş olması sizi bağlamaz. size normal gelmeyen şimdi böyle oluyor bu işler diye normal olmaz.
Haklısınız .. Tesekkur ederim:: Kendime cok kızdım yine de nedense yorumunuza da gözlerim doldu :KK43:

Ya aslında ben de surec böyle ılerleyecek sandım.. onun ıcın fasıla gıdelım planları yapalım dedıgınde tamam dedım hatta bana alkol alırsak ben senı bırakırım taksıyle , kendım de sizin orada otelde kalırım dedi.
ama sacma sapan bır sekılde sonra bana bulusma ıcın otel lınkı gonderınce cok sasırdım..

istemiş ki seni bırakırım bende otelde kalırım deyince ya ne gerek var bende kalırsın diyesiniz.

Ve ayrıca tatil planı
Haklısınız , tamam benım kendıme gelmem gerekıyormus aslında .. Yanı yanlıs oldugunu farkındayım ama şaşırdım cok ne bıleyım ..
tesekkür ederim 🙏🏻💐
Eğer zerre kadar hoşlantısı, ciddi niyeti olsaydı ilk zamanlar böyle teklifte bulunmazdı. Böyle kişiler kadını arşa çıkarırlar, övgüler, hediyeler, senin gibi güzel kadın görmedim, hastayım demeler sonrası üzücü. Eğer istediğini vermezseniz jet hızıyla çıkardıkları yerden indirirler. Biliyorum bunlar hoşunuza gitmiyor ama ne yazık ki gerçekleri söylüyorum.

Ve ayrıca tatil planı

Eğer zerre kadar hoşlantısı, ciddi niyeti olsaydı ilk zamanlar böyle teklifte bulunmazdı. Böyle kişiler kadını arşa çıkarırlar, övgüler, hediyeler, senin gibi güzel kadın görmedim, hastayım demeler sonrası üzücü. Eğer istediğini vermezseniz jet hızıyla çıkardıkları yerden indirirler. Biliyorum bunlar hoşunuza gitmiyor ama ne yazık ki gerçekleri söylüyorum.
Yoo haklısınız .. ben zaten normal densın bu durum dıye acmadım konuyu, yanı sız ne derdınız bu duruma dıye :: kafam karıstıgı ıcın..

Banka personeli olarak dikkat edin. Hoşlanma flört sosyal medyada eklemeden başka niyetleri de olabilir bu kişinin. Müşterim, ismini biliyorum ama kendisini hiç görmedim yazdınız. Belki o kişinin bilgilerini kopyalamış olabilir. Ben olsam kadın iş arkadaşlarımı uyarırdım.

Banka personeli olarak dikkat edin. Hoşlanma flört sosyal medyada eklemeden başka niyetleri de olabilir bu kişinin. Müşterim, ismini biliyorum ama kendisini hiç görmedim yazdınız. Belki o kişinin bilgilerini kopyalamış olabilir. Ben olsam kadın iş arkadaşlarımı uyarırdım.
Hayır hayır o degil emın oldum ona .. musterımın numarasından fotosunu buldum ınternette

X