İkilitarama testi riski

bedissokyay

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
2
1
29
13+6 cı haftamdayım doktorum riskli ve perinatolojiye gorunmen gerek dedi çok üzüldüm bı bakarmjsjn ki lütfen çok sitres yapan bir insanım Allahm hepimizin çocuğuna sağlik sıhhat versin inşallah

Son düzenleme:
13+6 cı haftamdayım doktorum riskli ve perinatolojiye gorunmen gerek dedi çok üzüldüm bı bakarmjsjn ki lütfen çok sitres yapan bir insanım Allahm hepimizin çocuğuna sağlik sıhhat versin inşallah Eki Görüntüle 3158864
Stres yapmayın bence bunda bişey çıkmayacak yaş riski az diğer değerlerde de çok risk görünmüyor ama yinede perinatoloji görsün sigara evet yazıyor belki onun için görsün demiş olabilir ben bu testlere çok inanmayanlardanım en iyisi perinatoloji muayenesi anlık stresten bile etkilenen kan değeri bunlar Allah’ın dediği olur kendini üzüp daha fazla sıkıntıya sokma bebeğini sağlıkla gelsin inşallah

Stres yapmayın bence bunda bişey çıkmayacak yaş riski az diğer değerlerde de çok risk görünmüyor ama yinede perinatoloji görsün sigara evet yazıyor belki onun için görsün demiş olabilir ben bu testlere çok inanmayanlardanım en iyisi perinatoloji muayenesi anlık stresten bile etkilenen kan değeri bunlar Allah’ın dediği olur kendini üzüp daha fazla sıkıntıya sokma bebeğini sağlıkla gelsin inşallah
Allah razı olsun sizden çok teşekkür ederim inanın. Biraz olsun içimi rahatlattnz ❤️

X