Anket İki tokat atsa boşanmazdık

İki TOKAT ATSA BOŞANMAZDIK

• Ankete Katılan
    62

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.066
66
Demet Akalın "İki tokat atsa boşanmazdık" derken evliliğin kolay yıkılmaması gereken bir kurum olduğunu savundu.

sizin düşünceniz hangisi olurdu,1 den fazla seçenek işaretlenebilir

bu durum kadına hakarettir, kabul edilemez
erkekleri şiddete özendirmeyin
Hangi devirde yaşıyoruz

erkeklere bunu anlatmak lazım
Beni döv değil bana sahip çık

kesinlikle yarencim bu kadına bir hakarettir asla kabul etmememiz gerekir:1yes2: :1yes2:

Aslında Yaren bana sahip çıksın demek istemişti ama agır konuştu..

Keşke öle demeseydi...

Ne demek istedigini bildigim halde Tarihçi ve sana katılıyorum.

Valla bence bazı kadınlar dayağı istiyor yapısal olarak. Dövüldüğü, ya da korkutulduğu zaman ehlileşiyor. Demet Akalın da öyle bişi baksanıza. Bazıları bana kızacak ama ben çook sokak ortasında sevgilisinden tokat yiyen sonra sevgilisine ya da kocasına herneyse sarılıp ağlayan kadın gördüm. Böyleleri de var demek ki. Belki dayak atsa 'Kocamdır döver de sever de' kıvamında bir savunma ile herkesi susturacaktı. :
Eğer bir kadının aklı başındaysa - az da olsa-, ekonomik özgürlüğü de varsa bence işlerine karışmayalım. O, dayağı tercih ediyor. :sm_confused

Biz istemediği halde şiddete maruz kalan hanımları düşünelim.

bu durum kadına hakarettir, kabul edilemez
erkekleri şiddete özendirmeyin

kredinin yorumu doğru o tip kadınlar çok...
ama erkek erkek gibi olsun ...başka doğrularıyla adam olsun,dayak ne demek
kadın neden dayak yesin veya neden dayak yerki .
eğitimle ilgisi yoktur kompleksle ilgili..
bir söz vardır fikir olmayan yerde küfür olur,dayak olur...işte öyle bir şey...
demet akalınmı söz etmeye değmez..

erkekleri şiddete özendirmemek gerekir.Kadınlar bu konuda ipleri ellerinde hiç bırakmamalı bence çünkü bir çok erkek bayanların zayıf anlarından faydalanıp baskıcı otorite kurmaya çalışmakta efliliklerde(egolarını böyle tatmin ediyorlar galiba) dayak ve bayan kelimelerini yan yana kullanmak bile saçma...

Demet Akalın "İki tokat atsa boşanmazdık" derken evliliğin kolay yıkılmaması gereken bir kurum olduğunu savundu.

sizin düşünceniz hangisi olurdu,1 den fazla seçenek işaretlenebilir

erkeği resmen kadınlara şiddet içeren bir söz bu
ben katılmıyorum bu sözeee

kesinlikle kadına hakarettir ama bu şarkıcı(!) bayan reklam için söylemiş bunları o yüzden dikkate bile almıyorum,şiddetin her türüne karşıyım ama malesef kadına şiddet hiç bitmiyor :çok üzgünüm:şiddetin hiçbir türü bitmiyor(( aa birde dayağı kabullenen,isteyen bayanlar da var onlara ne desem bilmiyorum reklam için konuşmuşta olsa bu konuşmasıyla isteyenlerden biri demet akalın:1closedeyes:

Ben tokat değil ağır söze bile karşıyım ama diğer taraftada gerçekler var.
Şahsen eşim tokat atsa boşanmam boşanmaktan beter ederim.Attığı tokatın acısını benden daha fazla çektiririm ona.Tokat atarsa boşanırım diyebilmek için hiç evlenmemek gerekirdi bence.
Evlilik dediğimiz çok uzun bir yol ve peşin hükümlü olmamak gerekir heran herşey yaşanabilir eşler arasında.Eee bide atmayacak karakterde bi eş seçmiş olmak gerekir.
Doğru eşi seçmemize rağmen genede tokatı yediysek birazda atana değil attırana bakmak gerekir.
Hata insanlar için,ilkinde kabul edilebilir fakat tekrarı affedilemez.

demet kendine dayak yemeyi yaşıtırıyosa biz napalım..
kendine ne kadar kıymet verirsen başkası da sana o kadar kıymet verir..
2 tokatmış.. benimle son teması olur..

Evlilik tabiki kolay yikilmamasi gereken bir kurum ama öyle oldugu icin her seye katlanmamiz gerekmiyor.
Kimseyin bana el kaldirmaya hakki yok kötükedihüso

kadına hakarettir. 2 tokatta olsa 1 tokatta olsa hakarettir ve kabul edilemez.

demet akalına rahat batmış.
neyim eksik diye düşünürken bunu bulmuş,
ne diyelim allah gönlüne göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…