iki lafın belini kıracak kimseler yokmu hadi buyrun.

Bende hatayliyim esimin isinden dolayi gaziantepte yasiyorum yasim 28 bir cocugum var

memnun oldumcanım..gaziantep çok güzel diyolar gerçekten bir tanıdığım var bana gelmişlerdi çok ii insanlar eşimin arkadaşı antepli öz kardeşi gibi çok iyi sıcak insanlar.

eşimin akrabaları köyde oturuyorlar ve gezmeye falan giderken hep beraber gidiyorlar.Yaşları da epey büyük benden bayramlarda seyranlarda gidiyoruz. İş hayatı insanı sosyalleştiriyor evden bi şeyler yapmayı düşündünüz mü?

Dusundumde pek alternatif yok evde yapilacak. Calismayi dusunmuyorum acikcasi zaten bebegim cok kucuk. Cok dugusalim ya lohusaliktan cikamadim mi ne dogum yapali 3 ayi gecti bende duygusallik can skntisi basladi simdide ay ne zaman biter bu haller

memnun oldumcanım..gaziantep çok güzel diyolar gerçekten bir tanıdığım var bana gelmişlerdi çok ii insanlar eşimin arkadaşı antepli öz kardeşi gibi çok iyi sıcak insanlar.

Tesk ederim bende memnun oldum. Antep cok guzelde ben ilcesindeyim evet gercekten antepliler iyi insanlar

X