İki kadın, bir adam.. Aşk çekilir aradan!

aslında belkide bu işin tek suçlusu benim
:KK14: ben ona baştan hayır demeseydim başkalarıyla takılmayacaktı :KK14:

zaten bir kere o mutlu olsun onunla ol dedi.. daha yeniyken olay... şimdi arıyo bana yaptıklarını anlatıyo ettiği küfürleri falan.. kız çok değişik biri... bir kaç kere numaramı başkasınada dağıttığı oldu.. zaten çok ilgi gören biri değilim.. üniversitede de hiç olmadı.. lisede olmuştu ama 1 ay sürdü hevesti.. bi bu mahalledeki çok peşimde koştu

aslında itiraf etmem gerekirse şu;
o kadar kız gelmiş geçmiş ki hayatından 20 yaşında olmasına rağmen...
ama uğruna şiirler yazdığı, ağladığı, şarkılara bağlandığı tek kişi benim.
birde onu 3- 3 buçuk yıldır deli gibi seven bir kız olmasına rağmen (ki güzelde bir kız)
hala beni içinde yaşatması ruhumu okşuyo, açıkcası hoşuma gidiyo..

onunla birlikte olmayı düşünmüyorum..
ama o kıza demiş ya ;
kimse silemeyecek onu içimden, hep o olacak diye..
sizce doğrumudur ? yoksa saplantımıdır ? bu arada saplantı kötü birşey diyorlar doğrumu ?

bak canım şu an tam bır ergen gıbı düşünüyorsun

yanı pazara gıttığınde güzel domates bulamadığında ay şuradan 1 kılo çürük alayım da yıyeyım dıyor musun?

saplantı kötü birşeydir senın başına bela olabılır

ayrıca asrın aşkını falan da yaşamıyorsunuz merak etme

ayrıca ömrü boyunca unutamazsada unutamasın bundan sanane ki?

ben de kıllandımm :KK19:

cano mesaj atamıyorum şuan.10 dakika diyor.herkesi bilgilendirmek adına yazaım burda.
diğer konu karşılıksız bir aşktı.hani burda bir kız var ya adama aşık deli divane ona şiirler yazan takıntılı kız işte o.diğer konuyu yazan kişiymişşşşşş mişşşşşş.yerler aynı çocuğun nereli olduğu baba mesleği ve arada ki sevgili sayısı aynı.isim farklı olsun o kadar zaten ha birde unutmadan diğer konuda kızın bahsettiği çocuk bu konuda ki kıza takıntılı aşık olan kişi ve bu kız çanakkalede okuyor ki bundan diğer kızda bahsetmişti ti ti.yani fazla paralel.
kızın köylüsü aynı mahalle falan filan aynıda aynı işte.....

Son düzenleme:
cano mesaj atamıyorum şuan.10 dakika diyor.herkesi bilgilendirmek adına yazaım burda.
diğer konukarşılıksız bir aşktı.hani burda bir kız var ya adama aşık deli divane ona şiirler yazan takıntılı kız işte o.diğer konuyu yazan kişiymişşşşşş mişşşşşş.yerler aynı çocuğun nereli olduğu baba mesleği ve arada ki sevgili sayısı aynı.isim farklı olsun o kadar zaten ha birde unutmadan diğer konuda kızın bahsettiği çocuk bu konuda ki kıza takıntılı aşık olan kişi ve bu kız çanakkalede okuyor ki bundan diğer kızda bahsetmişti ti ti.yani fazla paralel.

yaa kzın tüm mesajlarını okudum aynı bu konu biri bizi kekliyorr bacımm

baksana mesajlara

*bir kaç kere söyledi, bir kerede bir arkadaşıyla konuşmasını okudum.. o kızın acısı hala içimde ben hayatta birkere aşık olanlardanım unutamıyorum demiş..
ne bileyim bi seviyorum diyo bi sevmiyorum..
*Acaba mahallesinden olduğu içinmi bu böyle? Gerçi kız Çanakkalede okuyor ama geliyor yine İstanbula tabiki..

bunlar ne be dalga mı geçiyosun sen bizle yoksaa egonu mu tatmin etmeye çalışıyorsunnn :KK20: :KK20: :KK20: :KK20: :KK20:

belki o kız yerinde olmak nasıl diye merak etti.bunca insanı s....k yerine koyabileceğini düşündü kim bilir:KK50: bu konunun içeriğide silinirse hiç şaşırmam.ve başka bir isimle tekrar karşılıksız aşk konularına devam edersede şaşmam.ah kardeşim değer mi biri için kendini bu kadar yıpratmaya.neymiş bu ya yok yani elle tuturlur bir yanıda yok bir an önce kendine gel toparlan.geçmişten sıyrıl önüne bak.

eğer mücerred konu sahibi sensen ki öyle görünüyor lütfen canım bi yardım al devlet hastanelerinde girişini yaptır psikologla görüş vazgeç bu sevdadan

vee mücerred şunu da söyleyeyim eğer onu terk edip sevmeyene gidiyorsa aklı onu reddedende ise sen de reddet senin de kıymetini bilsin arama sorma konuşmak isterse yolunu çevir onu sevmediğini söyle aynı taktiği uygula inş.zamanla unutursun

mücerred buldum seni faceden ya sen kendine hayran arıyorsun ya da olmayacak bi aşkın peşinden gidiyorsun sonun karanlık vazgeç bu sevdadan aydınlıklara çık

bu şiir de sana ait galiba

Bir yarim vardı benim..
Saçları gece gibi, simsiyah..
Gözleri ve kirpikleri kömür karası...
Biraz büyükçe ama ona yakışan burnu vardı...
Biçimli dudakları, onu öpme hissini uyandırırdı kimsenin olmadığı zamanlarda...
Teni vardı sıcacık...
Dokunduğunda yüreğimi ısıtan..
Birde yüreği vardı,
Beni zerre sevmeyen ama seviyor-muş gibi görünen..
Başlarda mutluyduk..
Beraber ağlar, beraber gülerdik...
Onunlayken yolda değil, bulutların üstünde yürürdüm..
Yüzünün her santimetre karesini ezbere bildiğim adamdı..
Ayrılamazdım yanından, saatler sali'se gibi geçerdi..
Akreple yelkovan birbirine düşman kesilirdi..
Kov'alarlardı birbirlerini camın arkasında...
Kov'madım, kov'amadım onu yüreğimin derinliklerinden...
Hala yaşatıyor sevdasını,
Kendisi yok ama acısı içimde hala...
Az izlemedim denizi, başımı omzuna koyup...
Elleri ellerimden ayrılınca, kendimi yetimhane köşelerine bırakılmış bir çocuk kadar kimsesiz hissederdim..
Ki zaten çocuktum..
Yüreğim ve gözlerim yaş'lanmamıştı...
Saçlarım, dökülmezdi dert deryasına...
Gözyaşının o kekremsi tadından bi haberdi dilim...
Lal olmuştu ayrılığın arefesinde...
Hasretim sanadır yar..
Yüreğim sevda kurşunlarının yüzünden delik deşik oldu...
Ve her gece gözümden akan yaşlar, o deliklerden sızıyor...
Alt komşu bile rutubet var sanıyor odasının tavanında..
Geçen gün söyleniyordu, nerden damlıyor bu su!
Havalar da iyi, yağmurlar kesildi diye..
Oysa bilmiyor ki, gözümden akıp yüreğime giden yaşlar,
Yüreğimin delik deşikliğinden sızıp alt komşuyu bile ıslatıyor..
Onlar gözyaşlarımı yağmur sanıyor..
Oysa yağmurlar sadece benim yanaklarımı ıslatıyor...
Ciğerlerimi bitirdi hasretin..
Yar sevmek, verem olmayı da beraberinde getiriyormuş demek ki..
Kanlı mendilim sende mi hala ?
Yoksa attın mı okyanuslara ?
Sattın mı seni sevmeyen başka kadınlara ?
Gösterdin mi arkadaşlarına ?
Güldüler mi arkamdan ?
Yanıyorum,
Allah kitap şahid olsun ki yanıyorum karagözlüm sana....
Özledim, çok izledim..
Kirpiklerinin her teline sevdalı olduğum adam....
Tekrar gideceksen dönme,
Seni sevmem için sana ihtiyacım yok ama
Birgün gerçekten pişman olursan, yüreğin acır,
Beyninde bunu doğrularsa, kapım her zaman açık sana....
İlk sevdiğim, paşam, karagözlüm, vefasız'ım..
Sızım sızım sızlantında yüreğimi, bir sızlamadı kalbin!
Kalbin var ama yüreğin yok kabul et..
Yürek başka birşey, o bırakmaz ardında yaşlı gözlerle bir kadını..
Ama sen o küçük kadını, satırlarının arasında boğulmaya bıraktın..
Bunlar son can' çekişmelerim...
Ölüyorum can,
Ölüyorum.....
Toprağa girmeden,
Son nefesimi veriyorum . . .

MİRAY FENERLİ

Son düzenleme:
o değilde kız çok ilginçmiş niye bunları sana anlatıyor kii:KK53: çok saçma yannii kızın amacını da anlamadım.Ne olursa olsuun bir eski sevgiliii aslaaa sevgilisinin arasını başka bir kızla yapmaz :KK23: sen bilirsin tabii de ben şahsen şans vermezdimm hoşuma gitmezdi bu durum.:KK34:

Bir önceki konumu okuyanlar bilirler... Sevdiğim, birlikte olduğum kişi tarafından çok terkedildim.. birçok kızla çıktı.. kankamla bile.. (tabi artık kankam değil) ama mahallesinden birine gönül koydu ve karşılık alamadı.. 2 yıldır da kızı unutamadı.. Acaba mahallesinden olduğu içinmi bu böyle? Gerçi kız Çanakkalede okuyor ama geliyor yine İstanbula tabiki.. Bir arkadaşım mahalle aşkları bambaşkadır dedi.. Sizcede böylemi ? Varmı yada varmıydı unutamadığınız mahalle aşkınız? Yada çevrenizde varmı fikirlerinizi bekliyorum..

Buna ne diyorsunuz kızlar??? :26:
Banlenirsem vallahi haksızlık olur çünkü resmen alay ediyor bizimle!!!

X