İki doğru insanın denk gelme(me)si bu kadar mı zor ?

Olabilir canım bi süre böyle bi şey yapabilirsin. Hem sen de onun aktif olduğunu görmediğin için sinirlerin bozulmaz :KK66:

Biraz polyannacılık yapacağım ama belki telefonunda bir sorun falan vardır aramalarını görmemiştir.

Aslında ben de sabredemem böyle şeylerde hemen yazsın,yazayım isterim derdi ne diye ama sen bekle zaten adım atmışsın.

Buluşmada adamın tavırları nasıldı yani normal arkadaş gibi davranmış olabilir mi? Senin onu istemediğini düşünmüş olabilir mi diyecektim ama öyle düşünmesi için sebep yok gibi ortada.

Ya da tam tersi olarak eğer takipleşiyorsanız foto falan koyabilirsin instaya :KK66:
Kendimi hatırlatayım yani, tamam öyle yapabilirim ama oğlak burcu olduğundan sakinlikten hoşlanıyor ve ağır, oturmasını kalkmasını bilen bayanlar tercihi. Bende bu yönlerin olduğunu ve beğendiğini söyledi. Yani evet buluşma gayet flört bir havadaydı, hoşuna gitmesem sohbetimle , kendimle, o şekilde abartacağını sanmıyorum. Aklıma valla çapkınlığından başka birşey gelmiyor, her kızı tavlamaya çalışan biri de olabilir hoff :halay:

Evet boşluğa düşünce arar adam bence sağlam ayakkabı değil Allah bilir aynı anda kac kişiye yazıyor cevrimici olup cevap vermemesi bir hayli ilginç ..
Heeeeerşeyi düşünüyorum herşeyi, en canımı sıkan sonuçta bu :KK45: Olabilir.. Oğlak burcu erkeklerini biliyor musun peki nasıl olurlar ?

Kendimi hatırlatayım yani, tamam öyle yapabilirim ama oğlak burcu olduğundan sakinlikten hoşlanıyor ve ağır, oturmasını kalkmasını bilen bayanlar tercihi. Bende bu yönlerin olduğunu ve beğendiğini söyledi. Yani evet buluşma gayet flört bir havadaydı, hoşuna gitmesem sohbetimle , kendimle, o şekilde abartacağını sanmıyorum. Aklıma valla çapkınlığından başka birşey gelmiyor, her kızı tavlamaya çalışan biri de olabilir hoff :halay:

Ayy evet var öyle çapkınlar , flörtöz yapılı erkekler
:110:
Bilemedim ki napsak ben de sinir oldum bak şimdi bu işe :halay:Peki buluşmadan önce dialogunuz nasıldı sürekli konuşur muydunuz ?

Ayy evet var öyle çapkınlar , flörtöz yapılı erkekler

Bilemedim ki napsak ben de sinir oldum bak şimdi bu işe Peki buluşmadan önce dialogunuz nasıldı sürekli konuşur muydunuz ?
Hayır çok aşırı hiç konuşmadık o yazardı sürekli Günaydın mesajını ben beklerdim. Genelde arayarak konuşurduk, 3 kere arama kotası belirledik, o yolunu yaptı daha doğrusu, benim seni günde 3 kere aramam lazım diyerek. Olur da 3. arama hakkını kullanmasa şaka yollu 3. hakkım nerde diye sorardım. Arardı hemen, şimdi o da yalan oldu :işsiz: Mesajda çok konuşkan biri olamadı hiç ama :)

sosyal medyadan tanışmışsanız arkadaş olmak için görüşmüş olma ihtimali çok çok düşük.
elbette flört havasında geçecekti.
ama o frekans yakalanamazsa arkadaşlığa dönüşebilir.

çok kafa yormayın, anlam yüklemeyin biraz sabredin. elbet belli olacaktır.
siz hoşlanmışsınız ama o belki sizin kadar etkilenmedi.
beğenmek başka bir şey, vakit geçirmek istemek başka.

o gün son anda cidden canını sıkacak bir şey demiş olabilirsin. senin de hoşlandığını bilen bir erkek neden böyle oyunlara girsin ki

Yani tabiki biraz erken konusmak için sonucta oglanı henuz tanımıyoruz ama bana pek ilgili gibi gelmedi görüşmeden sonra yogun olabilir insan bazen yogunluktan yorgunluktan kaç saat telefonuna bakmıyor o ayrı mevzu ama senin o telefonu bence bilerek açmadıgını düşünmüş olabilir. Eğer konusmus olsaydınız ikinizden biri aramıs olsaydı durum çözülürdü . Öyle birşeyde olmamıs. Dolayısıyla sen buna fazla umut bağlama derim . :KK12:Tam tersi de olabilir birşey yazmadan bekle sen

25 yaşındayım. hayatım bu tarz adamlarla geçti diyebilirim.
sana tek bir şey söyleyeceğim : "bu adam seni üzer" sınıfına giriyor.

Hayır çok aşırı hiç konuşmadık o yazardı sürekli Günaydın mesajını ben beklerdim. Genelde arayarak konuşurduk, 3 kere arama kotası belirledik, o yolunu yaptı daha doğrusu, benim seni günde 3 kere aramam lazım diyerek. Olur da 3. arama hakkını kullanmasa şaka yollu 3. hakkım nerde diye sorardım. Arardı hemen, şimdi o da yalan oldu :işsiz: Mesajda çok konuşkan biri olamadı hiç ama :)

O zaman hemen kötü düşünmemek gerekir belki de:dua:
Zaten çok mesajlaştığınız bir iletişim şekliniz yokmuş, şu sıralar da gerçekten yoğunsa veya kafasını meşgul eden şeyler varsa arayamıyor olabilir. Ama senin aralamarına geri dönemesi çok tuhaf o_O

25 yaşındayım. hayatım bu tarz adamlarla geçti diyebilirim.
sana tek bir şey söyleyeceğim : "bu adam seni üzer" sınıfına giriyor.
Bu tarzdan kasıt, sosyal medya aracılığı ile tanıştığın mı ? Peki aynı şekilde buluşma yaşayıp geri bildirim alamadığın oldu mu benim gibi ? Yani habersiz bi daha hiç konuşmadan tamamen kesildi mi konuşma :KK12:

O zaman hemen kötü düşünmemek gerekir belki de:dua:
Zaten çok mesajlaştığınız bir iletişim şekliniz yokmuş, şu sıralar da gerçekten yoğunsa veya kafasını meşgul eden şeyler varsa arayamıyor olabilir. Ama senin aralamarına geri dönemesi çok tuhaf o_O

Değil mi, yok artık ya direk fesat düşünüyorum istemediği için açmadı ve aramadı. İnşallah arar da ben de onun suratına kapatırım saygısız herif, zaman geçip ses seda çıkmadıkça cidden sinirlenmeye başladım :KK12:

sosyal medyadan tanışmışsanız arkadaş olmak için görüşmüş olma ihtimali çok çok düşük.
elbette flört havasında geçecekti.
ama o frekans yakalanamazsa arkadaşlığa dönüşebilir.

çok kafa yormayın, anlam yüklemeyin biraz sabredin. elbet belli olacaktır.
siz hoşlanmışsınız ama o belki sizin kadar etkilenmedi.
beğenmek başka bir şey, vakit geçirmek istemek başka.
Ben eminim ki bu adamdan hoşlanmasam bile beni arayıp sormasa bozulur, kafa yorardım. Yapımı biliyorum, e bir de hoşlanınca ister istemez daha sabırsızlandım, resmen düşünceye boğuldum ya. Wp'a bakmadım sabah beri, kafam daha rahat hissediyorum buraya da konu açtığımdan beri. Etkilenmemiş olabilir de etkilenmiş gibi göstermeyeydi bari.. Herkes birbirini beğenmek zorunda değil, tavra dikkat etseler keşke :KK51: Zaman diyelim, teşekkür ederim :)

o gün son anda cidden canını sıkacak bir şey demiş olabilirsin. senin de hoşlandığını bilen bir erkek neden böyle oyunlara girsin ki
Sanmam, çünkü ayrılıp çikolata için geri aradığımda haftaya verirsin diyerek son konuşmayı yaptık. Benden başkaları varsa bana kafa yoramayacak kadar meşgul olduğundan olabilir, hiç iyi niyetli değilim üzgünüm :)

Yani tabiki biraz erken konusmak için sonucta oglanı henuz tanımıyoruz ama bana pek ilgili gibi gelmedi görüşmeden sonra yogun olabilir insan bazen yogunluktan yorgunluktan kaç saat telefonuna bakmıyor o ayrı mevzu ama senin o telefonu bence bilerek açmadıgını düşünmüş olabilir. Eğer konusmus olsaydınız ikinizden biri aramıs olsaydı durum çözülürdü . Öyle birşeyde olmamıs. Dolayısıyla sen buna fazla umut bağlama derim . :KK12:Tam tersi de olabilir birşey yazmadan bekle sen
Aynen beklenti içine girmemek en güzeli, ben durduk yere arşa kadar çıktım beklenti konusunda vallahi. Balık burcuyum beğendiğim profili hemen kafamda çok farklı yerlere koyabiliyorum, bu da öyle oldu farkında olmadan :)

Sizden hoşlanmış belli ki, ama bu mecrada tanıştığı/ tanışacağı daha birçok kadın var. ona güveniyor. etkekler maymun gibi maalesef bir dalı tutmadan diğerini bırakmıyor. sizinle görüşene kadar konuşmaya vakit bulurlar sonra onlardan meşgulü olmaz. hiç taviz vermeyin asla mesaj atmayın. abartı değil her zamanki paylaşımlarınıza devam edin hiçbir şey yokmuş gibi hayatınıza devam ettiğinizi gösterin. Wp'da sürekli online gözüküp onu takip etmeyin. asla. olur da adım atar görüşmek isterse görüşürsünüz ama yine de hemen açılmayın biraz gizemli kalın bu düşüncelerinizi hislerinizi bilmesin. işler ilerlesin bir de, inşallah biz yanılıyoruzdur. ☺️

doğru insan diye birşey yoktur

kime göre neye göre doğru?

birşeylerin doğru olup olmadıgı iki karakter bir araya gelince anlaşılır

Başka bir kızla görülmüştür sosyal medyadan bulduğu...böyle sizin gibi instagram dan biriyle görüşüp evlenmek isteyen cok kızımız var.Adam birde yakışıklıysa tmm .nasıl güvenip yazıyorsunuz anlamıyorum.oraya sahte resim bile koyabilir.fake hesap dolu..isterse telefonunu adresini versin isterse kimlik fotosu göstersin ..güvenmem inanmam .Adam gercek hayatında bulamıyor gelip buradan buluyorsa bi sıkıntı vardır hep unutma derim ben..evlenenler var evet yok değil bence her iki taraf da sıkıntılı oluyor ..

X