İhanet ve gayrimeşru çocuk. Söylemek mi susmak mı?

Kadına söyleyin. Adam kadından kurtulmaya çalışıyor. Boşanmada kadının eli güçlenir. Barışacaklarını sanmıyorum. Çok ikilemde iseniz başka biri aracılığa ile isimsiz mesaj atın

Adam ve ailesi tam pislik

Adam kendi söylemiyorsa,annesi babası söylemeli,oğlumuz böyle bir halt yemiş diye..kadin belki çocuklarin haklarını korumak lehine boşanmaz,nikâhım dursun der..belki de şunu şunu verin diye boşanmak için şartlarını söyler..öteki kadın da ayrıl baskısı yapıyor sanki...ama kadın gerçeği bilsin ki ona göre yolunu çizsin ..çocukları da üniversite cağındaymış bilmemeleri tuhaf geldi bana..hiç mi babalarıyla takipleşmiyorlar,adam muhakkak bi çocuğu daha olduğunu belli etmiştir..

Adam yurt dışında mı yaşıyor yoksa yurtdışıyla iş mi yapıyor orayı pek anlamadim

Bilgisayardan yazıp kadının kapısına bırakın, araştırsın. Zaten ayrı yaşıyormuş. Kimliğinizi açık etmenizi önermiyorum.

Son upuzun mesajı okudum, gereksiz bir iş yapmışsınız. Ne diye uyandırıyorsunuz adamla ailesini? Gerçekten bizden korkarlar ve itiraf ederler mi sandınız? Boşanmadan ortaya çıkar donumuza kadar alır diye korktukları kadının eline kendi iradeleri tutuştururlar mı donlarını? E şimdi gizli yapma seçeneği de kalktı, anneniz akrabadan korkuyor, nolacak?

Olayı söyleyemeyecek duruma getirmişsiniz. Amacınız neydi cidden? Kayınaileye söylediniz de ne oldu şimdi açıklarını daha iyi kapatacaklar. Belki boşanma davasında ortaya çıkacak delilleri sizin yüzünüzden gizleyecekler. Neden kadının düşmanı gibi davrandınız ki? Hiçbir şey yapmasanız daha hayırlıydı.

Bilemedim ama ben böyle bir şeyin bana söylenmesini isterdim. Gizleyen herkesi hayatımdan çıkarırdım gibi.

Adamı değil kadını ayıktıracaktınız... Anneniz kötü olmayayım diyordu ne oldu şimdi?

Ay arkadaşlar bilmiyorum kafam çorba oldu iyice. Annemle de tartıştım az önce. Bir böyle diyor bir öyle. Yapılan plan sürekli değişiyor. Herkes barışsınlar moduna geçti bir anda. Gerçekten bu akşamdan itibaren bu konuya daha fazla kafa yormamaya karar verdim. Herkes karmasını yaşasın gerçekten. Ablanın yüzüne nasıl bakarım bilmiyorum. Belki mümkün mertebe iletişimi keserim, bunu bilirken gülüp oynayamam yüzüne. Belki bir noktada kendimi tutamaz patlarım bilmiyorum.

Niye akraba sevmediğimi bir kez daha hatırladım bugün.

Delilleri gizleyemezler bu arada. Hepsi bende duruyor.

Ben olsam sahte hesap açıp ordan atarım belgeleri.kocan seni aladatiyor bir de çocuğu var yazarım.

Delilleri gizleyemezler bu arada. Hepsi bende duruyor.

delillerin sizde durması önemli değil. siz armut bekler gibi ağzınızı açmış bakarken adam bütün malvarlığı devreder ya da kaçırabilir. kadını beş parasız poşet gibi kapıdan dışarı sallayabilir.
gerçekten anneniz ve siz, yaptığınız hareketin sonucu hiç düşünmüyor musunuz?

Ne malı ne kaçırması Allah aşkına herif borç içinde yüzüyor. Bir ablanın içinde oturduğu ev var. Yurtdışında iş yaptı diye kelli felli işadamı sandınız herhalde.

Mal varlığı yok zaten. Bir üstteki mesajımı okuyun.

Anneniz topu sahaya sürmüş artık kadına söyleyin bari adam mal kaçıramasın...

Malı yok diyorsunuz da belli olmaz o hiç

Delilleri gizlemesi mesele degil coco, 6 ay icinde dava acmazsa ihaneti kabul etmis, affetmis sayilir ve bosanma davasinda kullanamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…