İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba ben Nisantasinda bir yer keşfettim gerçekten iyi işinde yüzümdeki ince tüyler ne yazıkki lazer yüzünden sakal gibi çıkmaya başlamıştı iğneli sayesinde kurtuluyorum o sınır bozucu kıllardan zahmetli ama bitiyor dakika ücreti de çok uygun

Arkadaslar merhaba yaklasik
Merhaba ben Nisantasinda bir yer keşfettim gerçekten iyi işinde yüzümdeki ince tüyler ne yazıkki lazer yüzünden sakal gibi çıkmaya başlamıştı iğneli sayesinde kurtuluyorum o sınır bozucu kıllardan zahmetli ama bitiyor dakika ücreti de çok uygun
Nne kadara yaptiriyorsunuz acaba?

Hadi hayırlı olsun. Ben de yerimi değiştiricem uzamasını bekliyorum tamamının. Canım kaşların ve alnın çok acımıyor mu iğnelide?
Alnım yanaklarımın yanında hiç acımıyor canım. Çünkü gözlerimin altı dahi yapıldığı için alnım hiç acımadı gibi oldu. Ama alnım da baya şişti ve gözüme kadar indi. Şu an gözüm hala şiş.

Alnım yanaklarımın yanında hiç acımıyor canım. Çünkü gözlerimin altı dahi yapıldığı için alnım hiç acımadı gibi oldu. Ama alnım da baya şişti ve gözüme kadar indi. Şu an gözüm hala şiş.
Evet anlıyorum seni canım. Benimde göz altım yapılıyor ve felaket oluyor oralar. Bu sporcuların da kullandığı uyuşturucu soğutucu spreyler varmış. Ondan mı alsam ki diyorum hatta bir daha ki sefere.

Dene bence işe yararsa kullanırsın. Ben zaten yeterince para veriyorum bir de ona para vermek istemediğim için krem falan almıyorum. Bide yüzüne her şeyi sürme bence canım :) Zaten derimiz iyice inceliyo iğneli epilasyondan dolayı.

Merhaba,

Anadolu yakasi gul abassoglu,handan hn, doga epilasyon disinda igneli epilasyon icin yer tavsiyesi olan varmi acil lutfen :KK43:

Dene bence işe yararsa kullanırsın. Ben zaten yeterince para veriyorum bir de ona para vermek istemediğim için krem falan almıyorum. Bide yüzüne her şeyi sürme bence canım :) Zaten derimiz iyice inceliyo iğneli epilasyondan dolayı.
Aslında haklısın canım ama şu özellikle dudağın orta kısımları ve burun deliklerine yakın olan yerleri öldürüyor beni. Çok hapşırıyorum değdiği anda iğne. Sadece oraya sıkarım büyük ihtimal spreyi sadece. Bu diğer kremler kadar pahalı değilmiş aslında. Umarım alırsam işe yarar Ama önca bir sorarım yeni başlayacağım yere.

İğneliden kesin fayda gören var mı ben de açık renkli tüyler için düşünüyorum diod görmüyor maalesef

Bende pcos varmış 7 8 ay kadar diane 35 kullandım lazerle beraber ama lazeri bırakınca geri çıktılar dr ilacımı değiştirdi ismini hatırlamıyorum. Bide proscar diye bi ilaçla beraber kullan dedi hormonlar temiz testosteron progesteron vs bişeyin yok dedi. Dermansız dert mi bu anlamadım kurtulamayacak mıyım :KK43: son çarem iğneli ama cihazın vs iyi olup olmadığını nasıl anlarım ki

Bende pcos varmış 7 8 ay kadar diane 35 kullandım lazerle beraber ama lazeri bırakınca geri çıktılar dr ilacımı değiştirdi ismini hatırlamıyorum. Bide proscar diye bi ilaçla beraber kullan dedi hormonlar temiz testosteron progesteron vs bişeyin yok dedi. Dermansız dert mi bu anlamadım kurtulamayacak mıyım :KK43: son çarem iğneli ama cihazın vs iyi olup olmadığını nasıl anlarım ki
Apilus cihaz olan biryere gidebilirsin internetten araştır istersen benim yaptırdığım yerde apilus cihaz kullanıyorlar memnunum ben

kızlar bursada nur güzellik salonunu duydum iyiymiş ama telefonunu bulumadım bilen varmı rica ediyorum yazabilirmisiniz
Bursa’da yada Balıkesir de leke bırakmayacak uzman bi iğneli epilasyon yapan yer arıyorum bende lazer mağduruyum bildiğin bi yer varsa yardımcı olursan çok sevinirim

Arkadaşlar Trabzon'da iğneli epilasyon yaptıran yer var mı bildiğiniz güvendiğiniz tavsiye edebilecek varsa minnettar kalırım. Mersi.

kızlar bende bişey sormak istiyorum bi süredir igneli epilasyona gidiyorum ama tüm yüz için temmuz ayına randevu aldım ancak o zamana uzun çalışmak içi,n randevu var yazın yaptıran var mı çok fazla güneşe çıkmam ama endişe de ediyorum açıkcası :/

X