İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Siz yaptırdınız mi ?
Ben malesef bu zamana kadar ağdadan jiletten başka birşey yapmadım. Öbür aya başlayacağım. Aslında komple vücüdü lazere vurdurtmayı düşünüyordum ama araştırmalarıma göre yüze pek etkisi olmuyormuş lazerin hatta coğalmasına sebeb oluyormuş. O yüzden yüzüme iğneli yaptıracağım gerisini de diyor lazer.

Lazer yaptıran arkadaşımın ablasında mesela doğumdan sonra biraz kollarında yine coğalma oldu ama fazla değil. Ama burfaki forumlardada cok okuyorum böyle olan. Lazerde kıl kökü uyutuluyor gibi düşün. İğnelide kök komple ölüyor

Evet lazer le yapılsa çıkma ihtimali belki vardır doğumdan sonra. Ama iğneli epilasyon ile böyle bişey olmaz diye biliyorum inşallah doğru biliyorum dur. Ben çekiniyorum yüzümde iz bırakır diye iki arada bi derede kalmışım nerden bulaştım bu lazer işine aklım almıyor

Evet lazer le yapılsa çıkma ihtimali belki vardır doğumdan sonra. Ama iğneli epilasyon ile böyle bişey olmaz diye biliyorum inşallah doğru biliyorum dur. Ben çekiniyorum yüzümde iz bırakır diye iki arada bi derede kalmışım nerden bulaştım bu lazer işine aklım almıyor
Aynııııııı bendede var sorun! Şimdi şöyle karar aldım yüzümü iğneli yaptırcam randevü aldım öbür aya doğa hanım denen birinde forumlarda cok geçti ismi. Vücüdümün gerisinide ya lazer vurucam ama işe yaramaz yada hamile olunca gene cıkmasından korkuyorum. Ozaman ya cok cıkan yerlerede iğneli yaptırcam ve geriye kalan seyrek tüylere ağda. Bilemiyorum yaa:KK43:(( Yüzde ama kesin kararlıyım iğneli yapacam zaten yüze lazer yapılmaz

1. Merhaba Hanımlar:)
    Ben de iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim ve tanınmış bir bayanda yaptırmak istedim ama malesef yoğunluktan müşteri alamiyorlar doğa hanım diye bir uzman daha bugün görüştüm şimdi zeynep polat diye bir bayandan almak zorundayım adresi numarasını bilen varsa bana atarmı?. D. Hanımla İletişime gectim ve bana dediklerini size aktarmak istedim cünkü kendizi uzman sadece bu işe yönelmiş.
    [25.2., 11:58] Doğa Güzellik: Yüz bolgesine asla lazer uygulatmayiniz.
    [25.2., 11:59] Doğa Güzellik: Lazer epilasyon sadece koltukalti, genital, altbacakta yoğunluğu hafifletmeye yönelik yapılabilir. O da en fazla 6 seans. Bunun disinda tüm bölgelere sadece iğneli epilasyon yapılmalıdır
    [25.2., 12:00] Doğa Güzellik: Tüy yapınız zaten lazer epilasyona uygun değil. Eger lazer epilasyon yaptirirsaniz bizim instagramdaki paylasimlarimizdaki gibi yüzlere sahip olursunuz. ASLA !
    [25.2., 12:01] Doğa Güzellik: İğneli epilasyon vücutta anüs cevresine kadar yapılabilen sağlıklı bir uygulamadir.
    [25.2., 12:01] Doğa Güzellik: Ve iğneli epilasyon yaptıracağınız kisinin sadece " iğneli epilasyon uzmani" olmasina dikkat edin.
    [25.2., 12:02] Doğa Güzellik: Biz 14 senedir klinikte sadece iğneli epilasyon yapiyoruz.
    [25.2., 12:04] Doğa Güzellik: Baska bir uzmandan alacağınız hizmetten emin olamayacağımiz için tavsiye vermeyi doğru bulmuyoruz. Yogunluk sebebiyle yaz aylarina kadar doluyuz. Ağustosta da islem yapmiyoruz. Umarım doğru uygulama ile güzel bir sonuca varırsınız

Merhaba bayanlar
iğneli lazerle ilgili sormak ıstedıklerım var. Arastırmaya girdim ne durumda yüzünüzdeki kıllarınız. Ben ilk bıyıkla basladım hersey güzeldi yüzümde tüy yoktu çenemde cımbızla oynayarak aldıgım 1 kıl hayatımı kararttı salak gibı tüm yüzume basladım mınık tüyler gıtti yüzüm parladı coh ne güzel dedim. Ama resmen kandırdılar tüm çenemde her epilasyon sonrası apse ve sivilce problemı yasadım tam ıyılesıyor derken yenıleri cıktı sirle devam edeyım dedım yıne olmadı. Şimdi baska bır merkeze gidiyorum ama oda iğnelı değil sanırım çözüm olmayacak sivilcede aynı sekılde devam ediyor. Daha da dagılmadan iğnelı epilasyonamı gitsem ne yapsam?? Önerır mısınız çok zor durumdayım artık bu sivilceler çok canımı sıkıyor tesekkur ederim

Merhaba bayanlar
iğneli lazerle ilgili sormak ıstedıklerım var. Arastırmaya girdim ne durumda yüzünüzdeki kıllarınız. Ben ilk bıyıkla basladım hersey güzeldi yüzümde tüy yoktu çenemde cımbızla oynayarak aldıgım 1 kıl hayatımı kararttı salak gibı tüm yüzume basladım mınık tüyler gıtti yüzüm parladı coh ne güzel dedim. Ama resmen kandırdılar tüm çenemde her epilasyon sonrası apse ve sivilce problemı yasadım tam ıyılesıyor derken yenıleri cıktı sirle devam edeyım dedım yıne olmadı. Şimdi baska bır merkeze gidiyorum ama oda iğnelı değil sanırım çözüm olmayacak sivilcede aynı sekılde devam ediyor. Daha da dagılmadan iğnelı epilasyonamı gitsem ne yapsam?? Önerır mısınız çok zor durumdayım artık bu sivilceler çok canımı sıkıyor tesekkur ederim
İlk lazerlenmi başladınız iğneylenmi?

Merhaba ilk olarak lazerle basladım. İğneliye geçmek isteğim
Bence iğneliye gidin. Duyduğum kadarıyla lazer yüz için uygun değilmiş ama vücüda uygun. Hem ömür boyu cıkmaz iğneliylen bidaha cıksada 23 tane cıkar bidaha gidersiniz. Lazer sadece tüyleri bir kaç sene yada hormon oynaşıklığına kadar uyutuyor. Mesela hamilelikten sonra coğu bayanlarda gene tüylenme oluyor. Nerede gittiğinizi öğrenebilirmiyim istanbuldamı?:)

arkadaşlar göğüs bölgesine iğneli epilasyon yaptıran var mı? yapanlar iz. leke vs hakkında bana bilgi verebilir mi? :KK43:

Mrb, ben de yüz bölgesine igneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama iz kalma riskinden dolayı cesaret edemiyorum mart nisan ayi başlamak için gec midir sizce? Hazirana kadar devam etsem güneşten etkilenir mi tecrübesi olan var mıdır

Ben izmirdeyim canım hataydaki ilayda güzellik merkezine gidecegım ön görüşmeye bu cumartesi. Burdan tavsıyeleri okuyarak oraya karar verdım.

İstanbul Mecidiyeköy de yüz için iğneli lazer yaptırıp memnun kalan varmı?

Selam kızlar, yine bir seanstan geldim. Gözler yine şişti. Eğer kaş bölgesine iğneli yaptıracaksanız hepsine birden yaptırmamaya çalışın. Çünkü gözler şişiyor. Ben biran önce bitsin diye hepsini bir yaptırıyorum. Kızlar kıl çıkıyor. Ben gözlemledim ve kıllar tüycük halinde çıkıyor ve takıntı oldu.

İğneliye başladıktan sonra takıntı haline geliyor tüm kıllar. Çevremdeki herkes kızıyor "daha gitme bir şey kalmadı tertemiz oldu" diye ama ben görüyorum ince ince duruyorlar sinir oluyorum. Kızlar hiç çekmeyin bu kılları. İnanın bana zor bir dönem ama değiyor. Şu kılları almakla, çıktı mı çıkmadı mı diye düşünmekle uğraşmayın.

Bu arada ayda 1.5 bi liram buna gidiyor. Masraflı haberiniz olsun.

Merhabalar, yaptırıp da bitenlere soruyorum kaç seansta kurtuldunuz acaba? Göbek çizgisine yaptırmıştım ben aylar sonra tekrar çıktı yine gidicem. Ne zamana kadar böyle sürcek bu...

X