İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar 5 haftadır iğneliye gidiyorum. Uzman küçük küçük çalışıyor. Bıyıklarımda hala var tüy ama çene bitti. Şakalarımda da hala var. Çok kızartmayayım diye çok çalışamıyor. Burnumun olduğu yerlere de hiç dayanamadığım için ve oralar çok kalın ve siyah olduğu için sadece o bölgeye alex attı. Her hafta gidiyorum artık.

Merhabalar,
Bilgiler için teşekkür ederim. Hangi uyuşturucu kremi kullandınız gitmeden önce? Ben de kullanmayı düşünüyorum.
Bana orada sürdüler uyuşturucu kremi. Epikrem diye bir kremdi ama bence en yisi hangisi ise onu al çnkü ısdırap oluyor bir saatten sonra.

Merhaba kızlar,
Ben de iğneli epilasyona yeni başladım. Gitmeden önce çok araştırdım, tüm yaptıranların yorumlarını, nerede yaptırmam gerektiğini çok araştırdım. Evime de yakın olması gerekiyordu ama maalesef iyi bir yere gitmek için 4 saat yol çekiyorum istanbul'da. Buradan da seanas seans gelişimleri anlatacağım size. Belki yaptırmak isteyenlere yardımcı olurum. Ben de henüz sonucu bilemiyorum daha yeni başladım. Sonucu ben de sizinle beraber göreceğim.
Öncelikle 3 hafta önce ilk seansımı yaptırdım. Dayanamam diye uyuşturucu krem de sürdürdüm. İlk seansım faul kısımlarına yapıldı. Kızlar... Bu nasıl bir acı, bu nasıl bir his. Gerçekten krem sürülmesine rağmen dayanmakta çok zorlandım. İlk seansım 3 saat sürdü. Evime giderken yüzümde hiçbir şey yoktu. Sadece az bir şey kırmızıydı ama o da hiç belli değildi. Ben de sandım ki bu kadarcık bir kızarıklı oluyor süper :) Meğerse acısı sonra çıkıyormuş. Ertesi gün iğnenin girdiği yerlerde noktacık halinde kabuklanma başladı. Benek benek noktacıklar oldu yüzümde ve dışarıdan bakıldığında belli oluyordu. Ama bir aşınma, ezilme, yara olmadı. Sadece iğnenin girdiği noktalar kabuklandı minik minik. Soranlara da allerji oldu diyordum. Ayrıca yapılan bölgeler şişti. 2 gün sonra şiş geçti. Ama kabuklanmalarım 3 hafta sürdü tamamen bitene kadar. Yavaş yavaş döktü kabuklarını. O nedenle hafta sonuna denk getiriyorum seansımı.

İlk seansım böyle geçtikten 3 hafta sonra ikinci bir seansa gittim. Ama bu sefer yapılmayan bölgeler için gittim. Çünkü bir önceki seansta yapılan faullerim henüz çıkmadı. Göz çevrem yapılacaktı. Bu sefer alan az olduğu için 1.5 saat sürdü ve yine acı beni mahvetti. Şu an gözlerim yumuk yumuk kaldı şişten :) Pazartesiye kadar iner umarım.

Bu arada yüzüm sivilceli bir yüz. 25 yaşımda olmama rağmen ergenlerden fazla sivilcelerim var. Buna rağmen yüzümde ekstra bir sivilceye sebep olmadı.

Benim yüzüm çok kıllı bir yüz. Sadece yüzüm değil vücudumun her yeri kıllı. Vücudu bir şekilde lazerle hallettim. Şimdi az çıkıyor çıkanları da ben ağda ile alıyorum 5 dakikada. Yüzüm için çok araştırma yaptım. Yüz bu, bir şeye benzemez. Önce ağda ile aldım bir kere. Sonra makine ile aldım. İyice mahvettim. Böyle olmayacağını gördüm ve araştırmalara başladım. En sonunda iğneli epilasyona karar verdim. Çünkü lazere giden bir arkadaşım lazer süresince çok iyiydi ama lazeri bittiğinde yüzü eskisinden de beterdi.

Bir de internette paylaşılan jiletle ilgili önerilere sakın sakın kanmayın. Bu kişilerin ben para aldıklarını düşünüyorum. En tüysüz insanın bile yüzüne jilet vurun bakalım ne oluyor. O yüz nasıl kıllanıyor. Bir de sizin yüzünüz kıllıysa asla baş edemezsiniz. Benden tavsiye.
Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Uzun oldu biraz ama okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kızlar yeniden ben,

Bugün 3. seansıma gittim. Yanaklarımdaki kıllar az bir şekilde çıkmışlardı. 6 hafta geçti ilk yapılmasının üstünden. Önceden de anlattığım gibi ilk seansım yanaklarıma yapıldı ve 4 saat sürmüştü. Bu senasım ise 1 saat sürdü çünkü az ve ince tüylerim çıkmıştı. Ama kızlar bir şey itiraf etmem gerekecek. Başlarda kolaydı da artık çekilmez olmaya başlıyor. Pes etmek istemiyorum güzel sonuç alıyorum ama acısına, daha sonra yaşadığım kızarıklık ve sivilceye biraz canım sıkılmaya başladı. Eğer siz de gidecek olursanız aklınızda bulunsun. İlk seanslar gayet güzel gidiyor ama 3. seansım ve yanaklarımdaki deride bazı bazı sivilceler, bazı bazı ise kızarıklıklar var. Çok büyük değiller ama rahatsız olmaya başladım. Acısı zaten bir yana koyuyorum. Yinede her şeye rağmen dayanacağım ve bu kıllardan kurtulacağım. Yaptıran herkesin allah yardımcısı olsun.

Ben her hafta gidiyorum ve 5 haftadır gidiyorum. Nedense hiç bir azalma göremedim çünkü az çalışıyor. 15dk anca sürüyor. Herhafta gitmek artık işkence olmaya başladı. Sizi baya bitirip bırakıyorlar herhalde ne güzel. Y yerli Ben de öyle değil. 3-5 tüy bıyıktan, 3-5 tüy yanaktan, 3-5 tüy çeneden sonra hadi haftaya bir daha gel. Niye öyle oluyor anlamıyorum. Yüzüm de hala kıllı.

Ben her hafta gidiyorum ve 5 haftadır gidiyorum. Nedense hiç bir azalma göremedim çünkü az çalışıyor. 15dk anca sürüyor. Herhafta gitmek artık işkence olmaya başladı. Sizi baya bitirip bırakıyorlar herhalde ne güzel. Y yerli Ben de öyle değil. 3-5 tüy bıyıktan, 3-5 tüy yanaktan, 3-5 tüy çeneden sonra hadi haftaya bir daha gel. Niye öyle oluyor anlamıyorum. Yüzüm de hala kıllı.

Siz nereye gidiyorsunuz ? Ben iki kere gittim her ikisinde de 1 saatten az çalışmadı. Yani ilk seansta 1.5 saat aldım ikincisinde 2 saat almıştım.

Siz nereye gidiyorsunuz ? Ben iki kere gittim her ikisinde de 1 saatten az çalışmadı. Yani ilk seansta 1.5 saat aldım ikincisinde 2 saat almıştım.
Ben Antalya'da Dk kliniğe başladım. Dün 6. seansıma gittim. Artık 2 hafta da bir gelmek istediğimiz söyledim. Biraz fazla çalışalım dedim. Bayağı çalıştı ama o da 15 dk. tuttu. Yüzüm çok şişti. Ve sonra güneşte baktım hala bıyıklarım da tüyler vardı gözüken. Tam bitirmemiş yani yine.

Ben Antalya'da Dk kliniğe başladım. Dün 6. seansıma gittim. Artık 2 hafta da bir gelmek istediğimiz söyledim. Biraz fazla çalışalım dedim. Bayağı çalıştı ama o da 15 dk. tuttu. Yüzüm çok şişti. Ve sonra güneşte baktım hala bıyıklarım da tüyler vardı gözüken. Tam bitirmemiş yani yine.

15 dakika çalışmayla şişiyorsanız ben 2 saat çalışmayla davul gibi gezmeliydim. bence dikkat edin yanlış bir uygulama olmasın ?

15 dakika çalışmayla şişiyorsanız ben 2 saat çalışmayla davul gibi gezmeliydim. bence dikkat edin yanlış bir uygulama olmasın ?
Evet ya benim cildim biraz hassas. Aslında resmen göz torbalarımın olduğu yerlerde bile kıl olduğu için oralar çok kabardı. Bıyık ve yanaklar da kıpkırmızı oluyor ama 2-3 saate geçiyor çok şükür. Ama aşırı sivilcelenme var kırmızı kırmızı. Açıkçası takip ediyorum pek iğne izi kalmıyor. 1 haftada geçiyor Allah'a şükür. Ama çok az çalışıyor. Her hafta gidiyorum ve bıyıklar da yanaklar da hala duruyor. Ben anlamadım gitti. Yaptıranlar 1 saate yakın yaptırıyormuş, siz de öyle. Bunlar neden o kadar çok tutmuyor ki..

Evet ya benim cildim biraz hassas. Aslında resmen göz torbalarımın olduğu yerlerde bile kıl olduğu için oralar çok kabardı. Bıyık ve yanaklar da kıpkırmızı oluyor ama 2-3 saate geçiyor çok şükür. Ama aşırı sivilcelenme var kırmızı kırmızı. Açıkçası takip ediyorum pek iğne izi kalmıyor. 1 haftada geçiyor Allah'a şükür. Ama çok az çalışıyor. Her hafta gidiyorum ve bıyıklar da yanaklar da hala duruyor. Ben anlamadım gitti. Yaptıranlar 1 saate yakın yaptırıyormuş, siz de öyle. Bunlar neden o kadar çok tutmuyor ki..

o kadar yoğunsa tüyleriniz 15 dak çalışmayla çok uzun sürer. ama belki özel bir sebebi vardır. ben sabredemiyorum bir an önce bitsin diye uzun saat alıyorum. yarın da randevum var bakalım yazarım

o kadar yoğunsa tüyleriniz 15 dak çalışmayla çok uzun sürer. ama belki özel bir sebebi vardır. ben sabredemiyorum bir an önce bitsin diye uzun saat alıyorum. yarın da randevum var bakalım yazarım
Sizin kaçıncı seansınız oldu yani kaçıncı gidişiniz olacak? Bana hiç sormuyorlar kaç saat dakika istiyorsunuz diye..

Sizin kaçıncı seansınız oldu yani kaçıncı gidişiniz olacak? Bana hiç sormuyorlar kaç saat dakika istiyorsunuz diye..

Bugün ki seansı saymazsam yüzüm için iki seans gittim önce kalınlar için sonra inceler için. toplam üç saat otuzbeş dakika gibi bir süre tutmuştu. bugün yüzüm için üçüncü seansa gittim. 25 gün oldu sanırım tam hesaplamadım ama bir aya yaklaşacak hepsinin çıkmasını bekledim, bugün kalın ince ne varsa hepsini aldı süre olarak bir saat kırk dakika tuttu. ilk turu atınca kıl da süre de yarı yarıya iner deniyordu , dendiği gibi oldu. altbacağım ve göğüs ucum için de bir kere gittim , göğüs ucumda iğneli yapılmayan benim cımbızla çektiğim kalınlar var şu an , atbacaklarımda da bilekten bir iki parmak yukarıya kadar çalışmıştı bir buçuk saat kadar. daha önce altbağıma evde lazer yaptığım için incelmişti ama sıklardı.

Bugün ki seansı saymazsam yüzüm için iki seans gittim önce kalınlar için sonra inceler için. toplam üç saat otuzbeş dakika gibi bir süre tutmuştu. bugün yüzüm için üçüncü seansa gittim. 25 gün oldu sanırım tam hesaplamadım ama bir aya yaklaşacak hepsinin çıkmasını bekledim, bugün kalın ince ne varsa hepsini aldı süre olarak bir saat kırk dakika tuttu. ilk turu atınca kıl da süre de yarı yarıya iner deniyordu , dendiği gibi oldu. altbacağım ve göğüs ucum için de bir kere gittim , göğüs ucumda iğneli yapılmayan benim cımbızla çektiğim kalınlar var şu an , atbacaklarımda da bilekten bir iki parmak yukarıya kadar çalışmıştı bir buçuk saat kadar. daha önce altbağıma evde lazer yaptığım için incelmişti ama sıklardı.
Süpermiş ya. Siz nereye gidiyorsunuz? Ben de öyle bitsin çıktıkça gideyim istiyorum ama her seanstan sonra ayna ile güneş ışığında bakıyorum hepsi duruyor. Aralardan almış ama çoğu durunca ne yaptı ki şimdi bu oluyorum. Uzun çalışalım dedim kalktı 15 dk yaptı yani normalde 10dk yapıyorsa 5dk. uzattı. Sizin böyle daha çabuk biter. Benimki hiç bitmez herhalde :))

Süpermiş ya. Siz nereye gidiyorsunuz? Ben de öyle bitsin çıktıkça gideyim istiyorum ama her seanstan sonra ayna ile güneş ışığında bakıyorum hepsi duruyor. Aralardan almış ama çoğu durunca ne yaptı ki şimdi bu oluyorum. Uzun çalışalım dedim kalktı 15 dk yaptı yani normalde 10dk yapıyorsa 5dk. uzattı. Sizin böyle daha çabuk biter. Benimki hiç bitmez herhalde :))

şu an süper diyebileceğim sadece yüz bölgem var. göğsüm ve bacağım için daha erken çünkü daha ilk uygulama biraz beklemem görmem lazım. Doğa hanıma gidiyorum ben sadece iğneli yapan bir yer. sizin gittiğiniz yer parasıyla değil mi neden bu kadar kısa tutuyor ki ? sebebini sorun , çekindiği birşey vardır belki öğrenmiş olursunuz. ben olsam cildimle ilgili olduğu için sorardım.

şu an süper diyebileceğim sadece yüz bölgem var. göğsüm ve bacağım için daha erken çünkü daha ilk uygulama biraz beklemem görmem lazım. Doğa hanıma gidiyorum ben sadece iğneli yapan bir yer. sizin gittiğiniz yer parasıyla değil mi neden bu kadar kısa tutuyor ki ? sebebini sorun , çekindiği birşey vardır belki öğrenmiş olursunuz. ben olsam cildimle ilgili olduğu için sorardım.
evet haklısınız bir sormam lazım. Bir daha gittiğim de sorucağım.

Merhaba, ben yüz bölgemdeki ince tüylerden çok rahatsızdım.Yıllarca araştırdım.Lazere girenlerin memnun olmadığını ve ince tüylere etki etmediğini biliyordum.Igneli epilasyonu araştırdım bi merkeze danıştığımda 'Bu tüylere hiçbirşey olmaz böyle kalıcak dedi.'O kadar üzüldüm ki size anlatamam.Sonra amcamın kızının tavsiyesiyle bi güzellik merkezine kaş aldırmaya gidiyordum.Orda danıştığımda güvenle iğneli epilasyon yaptıracağımı söylediler karar verdim.O kadar çok memnunum ki nerdeyse bi senedir o güzellik merkezine gidiyorum.Bırakın lekelenmeyi yüzüm daha da yenilendi bile.Gerçekten uzmanlar ve titiz çalışıyorlar.Artık çok daha mutluyum.Hayatta mutlu olmak için herşeyi yapın ve kendimize güvenin sağlıklı günler dilerim. (MERAK EDENLER İÇİN;Kocaelide halkevine yakın yunus markette de çok yakın reklam yapmamak adına yakın adres verdim:).)

istanbul'da cemile hanıma giden var mı? biraz bilgi almak isterim.

Merhaba arkadaşlar.Bana yardımcı olurmusunuz lütfen yorumları okudum çok kararsız ve çaresizim 2 yıl boyunca lazer epilasyona gittim paket aldım ve tüğlerim azalacağına daha çok çogalmaya başladı en sonunda bıraktım üzerinden 1.5 yıl geçti. yüzümdeki tüğler sarıydı paket epilasyon aldığım için yaptırdığım yerdeki bayan yüzüne de yapalım dedi araştırmayıp bilgisizce tamam demiştim ve şimdi yüzüm berbat halde kulak yanı bıyık çene çene altı sert ve çokça tüğlendim hormonal bir sıkıntım yok test yaptırdım doktorum lazere git çok iyi bi yere dedi bende kurtulmak istiyorum bu kıllardan ama nereye gideyim güvenilir yer arıyorum yanlış bir tercihle tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum hergün her sabah işe gitmeden elimde cımbız bıktım yüzyüze gelmek istemiyorum insanlarla lütfen bilgilerinizi benimle paylaşın yol gösterin yorumları okuyorum isimler veriyosunuz ama ben isimlerden anlayamıyorum istanbul avrupa yakası şişli mecidiyeköy tarafındayım güvenilir iğneli epilasyon için yer söylerseniz randevu alıp gitmek istiyorum. beni en iyi şekilde anlayacağınızı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.

Kızlar yeniden ben,

Bugün 3. seansıma gittim. Yanaklarımdaki kıllar az bir şekilde çıkmışlardı. 6 hafta geçti ilk yapılmasının üstünden. Önceden de anlattığım gibi ilk seansım yanaklarıma yapıldı ve 4 saat sürmüştü. Bu senasım ise 1 saat sürdü çünkü az ve ince tüylerim çıkmıştı. Ama kızlar bir şey itiraf etmem gerekecek. Başlarda kolaydı da artık çekilmez olmaya başlıyor. Pes etmek istemiyorum güzel sonuç alıyorum ama acısına, daha sonra yaşadığım kızarıklık ve sivilceye biraz canım sıkılmaya başladı. Eğer siz de gidecek olursanız aklınızda bulunsun. İlk seanslar gayet güzel gidiyor ama 3. seansım ve yanaklarımdaki deride bazı bazı sivilceler, bazı bazı ise kızarıklıklar var. Çok büyük değiller ama rahatsız olmaya başladım. Acısı zaten bir yana koyuyorum. Yinede her şeye rağmen dayanacağım ve bu kıllardan kurtulacağım. Yaptıran herkesin allah yardımcısı olsun.

Selam kızlar,
4. kere diyorum iğneliye. Tabi 4. kere dediysem her seferinde aynı yerler yapılmadı. 2 kere göz çevrem (göz altımdaki torbalarda bile kıl var), 2 seans da faullere yapıldı.
Göz çevreme gittim en son seansımda ve baya pul pul oldu. Artık ikinci seansı kaldıramadı çünkü hassas bölge burası. Canım yanıyor kaç gündür kup kuru oldu, pul pul dökülüyor. Geçecek gibi çünkü yara yok. Her gün baticon sürüyorum.

1 ay öncesinde3. seansımda faullerimde kalanlara gitmiştim. Oralar gayet iyi. Sıkıntı yok derimde. Ama yine az da olsa çıkacak kalanlar.

Sanki daha önümde uzun bir yol var gibi hissediyorum. Kolay değilmiş bu süreç. Çünkü yapılan yerden tekrar çıkıyor eskiki gibi olmasa da. Nereye kadar çıkacaklar azala azala bilmiyorum. Ama göz çevreme yaptırmayacağım artık. Çünkü gerçekten derim baya yıprandı bu seansta.

Daha alnım var ama sanırım oraya lazere gideceğim. Daha kaldırmayacağım :) Faullerim ve göz çevrem bitsin, alnıma lazere giderim.

Sorularını varsa sorabilirsiniz. Baya tecrübelendim yüze iğneli epilasyon konusunda.

Tüm bunlara rağmen başladığıma pişman değilim. Zor evet ama iyi ki başladım. Bu şekilde kılsız olmaya değer.

Merhaba arkadaşlar.Bana yardımcı olurmusunuz lütfen yorumları okudum çok kararsız ve çaresizim 2 yıl boyunca lazer epilasyona gittim paket aldım ve tüğlerim azalacağına daha çok çogalmaya başladı en sonunda bıraktım üzerinden 1.5 yıl geçti. yüzümdeki tüğler sarıydı paket epilasyon aldığım için yaptırdığım yerdeki bayan yüzüne de yapalım dedi araştırmayıp bilgisizce tamam demiştim ve şimdi yüzüm berbat halde kulak yanı bıyık çene çene altı sert ve çokça tüğlendim hormonal bir sıkıntım yok test yaptırdım doktorum lazere git çok iyi bi yere dedi bende kurtulmak istiyorum bu kıllardan ama nereye gideyim güvenilir yer arıyorum yanlış bir tercihle tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum hergün her sabah işe gitmeden elimde cımbız bıktım yüzyüze gelmek istemiyorum insanlarla lütfen bilgilerinizi benimle paylaşın yol gösterin yorumları okuyorum isimler veriyosunuz ama ben isimlerden anlayamıyorum istanbul avrupa yakası şişli mecidiyeköy tarafındayım güvenilir iğneli epilasyon için yer söylerseniz randevu alıp gitmek istiyorum. beni en iyi şekilde anlayacağınızı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.
Selam canım. Benim göz altımdaki torbalarda bile kıl var öyle kıllıyım hayal et sen. Ben de iğneli epilasyona başladım. Bağdat caddesinde bir yere gidiyorum. Şimdlik memnunum. İğneliyi iyi yere yaptırmak lazım. Eli çabuk olmalı, kıl kökünü iyi tutturmalı. Gittiğim yerin eli hızlı, kadın da çok tatlı bir kadın. İstersen özelde veririm yeri. Seni iyi anlıyorum. Meşakkatli bir sürece gireceksin ama bilgin olsun.

X