İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Aci cok oluo mu cnm. Bi de bn yuz degilde koltukalti bacak fln istiom mantikli mi acaba ya yoksa normal lazer daa mi ii
acı birazcık oluyo ama dayanabiliyorum. İğneli epilasyon mantıklı olanı kesinlikle geri çıkma ihtimali olmayan çözüm, bütçeniz uygunsa gidin derim

acı birazcık oluyo ama dayanabiliyorum. İğneli epilasyon mantıklı olanı kesinlikle geri çıkma ihtimali olmayan çözüm, bütçeniz uygunsa gidin derim
Yani dayanilabileck bi aci dimi. Fiyat olark ne verdin cnm . Tamamen bitmesi kac seansta oluo

Yani dayanilabileck bi aci dimi. Fiyat olark ne verdin cnm . Tamamen bitmesi kac seansta oluo

ben internette yorumları okuyunca acısından çok korkmuştum açıkçası ama geçen hafta gittim ilk seansa ve çok çok az birşey hissediyorsun.. o da acı değil. nasıl anlatayım bilemedim :)

ben internette yorumları okuyunca acısından çok korkmuştum açıkçası ama geçen hafta gittim ilk seansa ve çok çok az birşey hissediyorsun.. o da acı değil. nasıl anlatayım bilemedim :)
Anldm cnm sinek isirigi fln yani :) ya bnde o aci olayina takiliyorum . Bi de emzirme doneminde zarari olur mu ki bunun

Anldm cnm sinek isirigi fln yani :) ya bnde o aci olayina takiliyorum . Bi de emzirme doneminde zarari olur mu ki bunun

emzirme dönemini bilemiyorum maalesef ama acısı yok gibi bir şey. tabii kişiden kişiye değişmesi bir yana, bir de yapan kişiye bağlı. iğneyi tam köke batıramazsa falan onda çok acı oluyormuş.

emzirme dönemini bilemiyorum maalesef ama acısı yok gibi bir şey. tabii kişiden kişiye değişmesi bir yana, bir de yapan kişiye bağlı. iğneyi tam köke batıramazsa falan onda çok acı oluyormuş.
Anldm cnm cok tskederim ya bilgilendirgn icin. Bn izmirdeyim ii arastirip giderim cnm vardir mutlaka bu konuda ii olan yer umarim

Bacaklard ortalama kaç seansta gözle görülür fark oluyor? Tamamen bitmesini sormuyorum, gözle görülen fark lazım :)

merhaba ben iki yıl önce uzuuuuuun araştırmalar sonucu internette sık sık adı geçen bir uzmana gittim - adını vermek istemiyorum isteyen olursa mesaj atar söylerim - Gittigim uzman oldukça enerjik işinin ehli bir insan yüzümü aralıklı seanslarla 1 buçuk yılda bitirdim hala ara ara bir kaç tüy çıkar da gidip aldırırım velhasılkelam ben başladıgımda bu yer butçeme hitap ederken son 1 , 1 bucuk yılda yaptığı zamlarıyla benim bu merkeze bir kez daha gitmemi epey zorladı keske eskısı gibi kalsaydı fiyat enseme başlayacaktım onun dısında emeğine minnettarım Allah kendısınden razı olsun. Bu merkezin bana göre dezavantajı son zamanlarda elinin biraz yavaşlamış hissetmem ve bundan dolayı da daha uzun surdugunu dusundugumden butçemi zorlaması yanı paranız varsa gözünüz kapalı bırakabilirsiniz uzman ellerine ... SAĞLICAKLA

iğneliden kaç gün sonra pudralamayı bitirip madecassol gibi cilt yenileyicilere başlamalıyız?Kabuklar düştükten sonra mı 3/4 gün sonra mı?

iğneliden kaç gün sonra pudralamayı bitirip madecassol gibi cilt yenileyicilere başlamalıyız?Kabuklar düştükten sonra mı 3/4 gün sonra mı?

Merhaba edlammm ben medecasool değil de bepanthol kullaniyordum igneli yapıldıktan hemen 1 sonraki gunden kullanmaya basliyorum gunde 1 defa sürüyorum bolgeye 1 hafta bu sekilde devam ediyorum sonra bırakıyorum kabuklar düşüyor falan zaten bunlara gerek de yok aslında ben son randevuya gittikten sonra sadece 2 gun pudraladım iyilesme sureci yine ayni kabuklar yine 1 hafta sonra düşüyor yani bence krem surup surmemek sureyi degistirmiyor

teşekkür ederim melonyy.hangi bölge için gidiyorsun kabuklar bir haftada düşüyor??

teşekkür ederim melonyy.hangi bölge için gidiyorsun kabuklar bir haftada düşüyor??

Yüzüm icin gittim boyuna da yarım saat gittim para olsa boynu da bitirmeye çalışırım da iste durumlar durumlar bu arada 1bucuk hqftada kabuklar düşüyor bende

2 yıl yüzüme lazerden sonra benı rahatsız eden yuzumdekı tüğler kıllara dönüştüler iğneliye başladım 2.seans oldu allahımmmm inşallah kurtulurum. resmımı paylasıyorum

Eklentiler

• IMG_20170712_113023.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 317
istanbul göztepede yaptırıyorum 2.seansım ilki 15 dk yapıldı cildimin tepkisine baktılar ikinciyi 1 saat istedim resimde tam görünmüyor cenemın altı yanaklarımın alt kısmı komple yapıldı.

iğneliden ne zaman sonra tüyler kıllar cıkmaya başlıyor?benim iki hafta oldu cok cok az incecik cıktı.sevinmeli miyim?yoksa bi iki haftaya daha cıkar mı?kabuklarım düştü cünkü artik.

Benımde 10 gun oldu daha cıkmadı normalde cumartesı randevum var ama bıhafta daha ılerı atıcam. ne guzel ınce cıktıysa yuzemı yaptırıyorsunuz?

Benımde 10 gun oldu daha cıkmadı normalde cumartesı randevum var ama bıhafta daha ılerı atıcam. ne guzel ınce cıktıysa yuzemı yaptırıyorsunuz?
yok ben göbek ve cevresine yaptırdım.karna doğru genişleticem.ama iki saatte bile beklediğimden daha az yer temizlendi.umarim az az cikar da genişletirim her seansta.ince tüylerim benim birkaç kere ağda yaptırmiştim.

tek seansta bitti mi ya da epey azaldı mı?

Arkadaşlar çene bölgemde göbek ben göğüs kısmında kıllar İçin en uygunu iğneli epilasyon mu? Bu konulara tamamen Fransız'ım ilk defa yaptıracağım ne önerirsiniz? "İstanbul Anadolu yakasında düzgün bi yet Öner'iniz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…