İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bende yuzum icin zeynep polata randevu aldim eylule sararticidan uzamis ve grilesmis siyahlasmis tuyler icin İnsallah guzel sonuclar alirim ve sizlerlede paylasirim aranizda Zeynep polata gidip memnun kalan kalmayan arkadaslar bilgi verirse sevinirim

Gittikten sonra bizi bilgilendirebilir misiniz ? Dakikası kaç lira , işlem sonrası yüzünüzün durumu gibi.

Kızlar ben 5 seans buz lazer yaptirdim ama değişme yok.Korkuyorum bu yorumlari da okudukca.Erzurumda Estela diye bir güzellik salonu buldum arastirmalarimla iğneli yapan.Erzurumda olup bilgisi olan var mi yardim edin zira boyun faul cene bolumundeki kıllardan ağlamaktan biktim.

Pardon yanlış yere yazmışım.

Antalyada akumer guzellik merkezi var igneli epilasyon yapiliyor mu tam bilgim yok ama cok hijnenik cok ilgili bir yer isterseniz antalyada ki arkadaslar buraya da bir sorun bir secenek daha olur

bacaktaki uygulama sonrası kabuklar çabuk döküldü ama küçük küçük noktalar var şu an. bir ay oldu yaptıralı. noktalar olması normal mi? zamanla azalıyor gibi ama normal olup olmadığını bilemedim

Mrb lar .yüz deki yanak faul yerine yaptırıp memnun kalan varmı acaba ben bir hata ettim siyah maske kullandım güzelim cildim mahvoldu ağda da hiç yapmadım insanın psikolojisi bozulunca herseyi deniyor sonrası hüzün igneli bir yer tavsiye edermisin iz kurtulan arkadaşlar .allah ne muradiniz varsa versin kadınların dayanışma yeri burası çok seviyorum böyle bilgiler verilen sayfayı

Yüzümde belimde kollarımda ayva tüyü bile değil aşırı ince ve kısa tüyler var bunlara iğneli yapılır mı acaba?

Merhabalar arkadaşlar;
tüm sayfaları okuyamadım kusura bakmayın ben uzun süredir lazer yaptırıyorum sonuç olarak çogu tüyüm sarardı bunun için artık iğneliye mi geçmeliyim

Merhabalar arkadaşlar;
tüm sayfaları okuyamadım kusura bakmayın ben uzun süredir lazer yaptırıyorum sonuç olarak çogu tüyüm sarardı bunun için artık iğneliye mi geçmeliyim

Merhaba. Evet İğneli yaptırmanız gerekiyor. Ben de yüzüme uzun süre lazer yaptırdıktan sonra iğneliye geçmek zorunda kaldım. İstanbula yeni taşındım iyi bir yer arıyorum. 3 farklı yerden görüşme randevusu aldım sonucu ona göre paylaşacağım.

NeKa'dan randevu aldım. Öngörüşme için . İğneli Epilasyonu Türkiyeye getiren biziz dediler. NeKa'ya giden arkadaşlar sonuç alabildiniz mi ?

Merhabalar bir epilasyoncu buldunuz mu ? Bende anadolu yakasindayim igneli epilasyon yaptirabilecegim kaliteli birnyer ariyorum da

Merhabalar bir epilasyoncu buldunuz mu ? Bende anadolu yakasindayim igneli epilasyon yaptirabilecegim kaliteli birnyer ariyorum da

Merhaba. Daha bulamadım. Bir kaç yerden randevu aldım. Henüz gitmedim ilk randevum yarın. Neka , zeynep hanım ve doğa hanımdan aldım. Neka bana çok uzak ama çok övülmüş denemek istiyorum. zeynep hanıma da iki araçla gidebiliyorum ama yine uzak, instagramda uygulama sonrası görüntüleri var iyi görünüyor. Doğa hanımı ise ben bulmadım daha önce gitmiş bir arkadaşım randevu aldı benim yerime onun da instagramda görüntüleri var.tekrar iğneli yaptıracağım biraz endişeliyim . Ankara'dayken bıyık bölgem yakıldı. yüzüm bitince gitmem gereken daha bir sürü yerim var. hamilelik sonrası yüzüm, belim, göbeğim hatta ellerim bile tekrar tüylendi. yazarken bile içime kasvet basıyor bıktım artık.

Kizlar benim kafam cok karisti kimi uzman tuyleri igneliyle aldirdiginiz zaman o alinanlar ikinci seansa asla cikmamali bitmeli cunku koku yaniyor yanan kok kil uretemez ikinci seansa gelisiniz uyuyan yuzeyde olmayanlar diyor yani ilk seansta alinanlar cikmamali bitmeli eger cikiyorsa o koku oldurmemis yaralamistir diyor kimiside ilk seansta ancak hic islenmemis kil belki yuzde ellisi cikmaz diyor bu nasil oluyor bu isin dogrusu nedir bilen var mi yardimci olabilirmisiniz ????

Eger kullanilan igneli epilasyon yontemi elektroliz ise alinan bir daha cikmaz fakat termolizse bi kac seans gerekebilir. Yaygin olarak termoliz kullaniliyor diye biliyorum

Bugün iki farklı uzmanla görüştüm. Dediklerinizi bugün ben de duydum. Artesmik'in dediği gibi kullanılan yöntemle ilgiliymiş. Randevu aldığım diğer uzmanla da görüşeyim ona göre karar vericem. Yalnız bakırköy'e gidip gelmem imkansız görünüyor çok uzakmış ilk kez gittim.

Eger kullanilan igneli epilasyon yontemi elektroliz ise alinan bir daha cikmaz fakat termolizse bi kac seans gerekebilir. Yaygin olarak termoliz kullaniliyor diye biliyorum
Tesekkur ederim bilginiz icin :) peki eloktrolizi kullanan İstanbul ici var mi bildiginiz iyi bir uzman zeynep hanima randevu aldim ama varsa sizinde bildiginiz iyi bir yer onlarlada gorusmekte fayda var

Kizlar bir de İstanbulda Ayten hanim varmis onunla ilgili bilgisi olanlar yazabilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…