İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Nesrin hanım siz şuan nereye gidiyor sunuz acaba ? Ankaradamı

Arkadaşlar igneli epilasyon herkese yaptırılmaz işin ehli uzman kişilere yaptırmak gerek aksi taktirde kalıcı izler oluşabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
iğneli epilasyon, lazer epilasyonla kıyaslanmayacak kadar kesin bir çözümdür. ancak yaptırdığınız kişi çok önemli. bu işi iyi yapan birini bulursanız iz kalmaz ve seans sonrası cildin toparlanması uzun sürmez.

Arkadaslar merhaba yorumlarda yuze yapilan igneli epilasyonda kabuklar olustugunu okudum 6 aydir yaptiriyorum hicbir seansimda oyle kabuklanmalar falan olmadi kollarima yaptiriyorum orda da olmuyo sadece bacaklarimda biraz oluyo o da hic krem falan kullanmamama ragmen bi haftaya kalmaz geciyo

İstanbulda nerde yaptırıyorsunuz?

tugba hanım nerede yaptırdınız acaba istanbulda mı?

Ben de kendi deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.Ben aysel epilasyonla başladım.Dudak ve kol bölgesine çalışıldı.Acı hissine gelecek olursak dudak üstü kola göre çok daha fazla acıyor ama bir süre sonra yapılan bölge uyuştuğu için acı hissi azalıyor dayanılmayacak bir acı değildi bana göre.Ben dudak üstüne emla krem sürdüm.Bana göre faydası oluyor ama sadece acı hissini azaltıyor malesef hiç acımadı diyemem.Epilasyondan sonra dudak bölgesinde ilk 3 gün şişlik ve sivilcelenme oldu bende ama ondan sonra geçti hiç bir zaman iz kalmadı kol bölgesinde sivilcelenme sorunu olmadı hiç.2. gün kabuk bağlamaya başlıyor bu aşamadan sonra ben kabuklar dökülesiye kadar krem sürmedim sadece arada pudra sürdüm.Kabuklar çok küçük çok yoğun çalışılmassa inanın nerdeyse fark edilmiyor.Kabuklar 15-20 gün içerisinde düşüyor bende.Etkilerine gelecek olursak bir seansta hiç bir zaman sonuç almadım ben.İlk gittiğimde seans süreleri çok daha uzun sürüyordu Kola ve dudak bölgesine 7-8 defa çalışıldı şuan çok az çıkıyor ara ara 1 veya 2 saat gitmek yetiyor kol ve bıyık için.2 defa da madam janine'e gittim.Ordaki deneyimlerime gelecek olursam aysel hanıma göre çok daha fazla acıdı.Yapıldıktan sonraki süreçte pek farklılık yok iyileşme süresi yine aynıydı.Kabukların boyutu da aynıydı ve iz kalmadı.Ama uygulama yapılırken yapan bayan benden izin almadan yüzümdeki siyak noktaları sıkmaya başladı ve ilk geldiğimde iğneyle ben böyle çalışmam bükerek çalışırım farklı bir yere mi gittiniz diye sordu ben de evet aysel hanıma gittim dedim.Aysel hanımla ilk seanslarımda dudak üzeri aşağı yukarı 1 saat sürüyordu çünkü ben hepsi çıktıktan sonra ayda bir iki ayda bir gidiyordum.Bunu söylediğimde bana aysel hanıma paraları iyi yedirmişşin dedi.Yüzünün epilasyondan önce temizliğe ihtiyacı var dedi,çok yağlı dedi.Kolumda kas yırtılması olan bir yer var o bölgeye yapmayın doktorum yapılmasın dedi dedim ama beni dinlemedi bir şey olmaz dedi ve yaptı.Uygulamayı yaparken özellikle siyah olan belirgin tüyleri almasını söylememe rağmen ince tüyleri de alarak süremi harcadı ve benim bu isteğime tepki gösterdi sürekli bir ordan bir burdan aldırıyormuşum böyle olmazmış.Ben izmire il dışından geliyorum haliyle sık gitme imkanım olmuyor gittiğimde de istediğim,göze daha çok batan yerleri aldırmak istiyorum kolumdaki ince tüyler kalsın istiyorum.İşlem yapılırken elektrikler kesildi ve ara verdik zaten bütün binada yoktu elektrik.O arada işlem yapan bayan yan odaya geçti ve orda çalışan diğer bayanla benim hakkımda konuşmaya başladı..Sonuç olarak ben madam janinedeki bayandan yaptığı uygulamadan dolayı değil ama bana karşı tavırlarından dolayı hiç memnun kalmadım.İnsanın moralini bozan konuşmalar ve daha ben ordayken arkamdan konuşması hiç hoşuma gitmedi.Yapan kişinin sadece iyi uygulama yapması yetmiyor insaniyeti de çok önemli bence bu açıdan madam janinedeki bayan eksik memnun kalmadım.

Ben de Janine gidiyorum. Dediginiz gibi siyah nokta sıkmayı bana da yapıyor. Ama ben bir zararını görmedim. Uygulama sonrası belirgin bir iz kalmıyor ama yanağımın dudagıma yakın kısmında minik çukurcuklar oluştu. Benim Janinle ilgili fikrim; yapan bayan tecrübeli ve uzman ancak Janine oldukça paragöz bir yer diye düşünüyorum.

Siyah noktayı sıktığı yerde bir iz yok evet ama ben böyle bir şey istemedim çünkü sıktıkça gözenekler büyüyor ve bu konuda profesör doktora da gittim ve sıkılmaması gerektiğini söyledi buna rağmen bayan yaptığı şeyi savunuyor.Bayanın iğneli epilasyon uygulamasinda bence de bir sıkıntı yok ama dediğim gibi davranış biçiminden dolayi memnun kalmadim.

Arkadaşlar merhaba,
Üşenmeden yaptığınız tüm yorumları okudum:) Açıkcası yardımınıza ihtiyacım var. Çene bölgemde aşırı tüylenme var ve bu beni çok utandırıyor. Psikolojim gerçekten çok bozuldu. Çene bölgesi için iğneli epilasyon iyi diyorlar. Ankara'da gerçekten güvenilir bildiğiniz iğneli epilasyon yapan bir yer var mı?

daha önce hiç alınmamış yüzdeki ince tüyler iğneli epilasyon yapılınca bitiyor mu acaba?yoksa ince tüy oldukları için tamamen bitmez mı?Yardımcı olursanız çok memnun olurum

daha önce hiç alınmamış yüzdeki ince tüyler iğneli epilasyon yapılınca bitiyor mu acaba?yoksa ince tüy oldukları için tamamen bitmez mı?Yardımcı olursanız çok memnun olurum

2 yıla yakındır gidiyorum hiç alınmamış tüylere doğru evrede işlem uygulanirsa daha çabuk biter.

siz iğneli epilasyona başlarken tüyleriniz ince ayva tüyü müydü yoksa kalın mıydı
?yani ince tüyler bitmez mi tamamen başlansa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…