İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

İğneli seansımı ilk yaptırdığım yerde uygulama yapılan bölgeyi 3 gün yıkamam gerektiğini söylemişlerdi yıkamadım ve sivilce olmuştu zaten ordanda memnun kalmadım merkezi değiştirdim şimdi çok şükür çalışılan cımbızların siteril olmasıda çok önemli bence

Yeni açılıp, işlem bittikten sonra dezenfekte edilmesi lazım, sonra tekrar paketleme işlemi :)

Fotoları ard arda koyayım aradaki fark belli olsun. Ben bakınca bile motive oluyorum sizler de olun istiyorum. Çünkü bu zorlu ve motive isteyen bir süreç. Çok kabuklu olan hali uygulamada 3 gün sonraki hali. Kabuğu azalmış hali dün akşam çektiğim hali. Üst taraftaki kabuklu kalan kısımı ise geçen hafta çalıştığımız için kabuklar hala çiğ. Ben çiğ terimini kullanmayı seviyorum çünkü tam anlamıyla ifade ediyor. Yani henüz dökülmek için kurumaya başlamamış bile anlamında. İşte tam bu safhada yani çiğken müdahale ederseniz iz kalıyor
komple karını kaç saatte yaptırmıştınız? Ben de düşünüyorum da çok uzun sürer diye korkuyorum açıkçası

4 yıl dudak ustu ıcın gıttım epılasyona.ama tam olarak bıtmedı,ınce ayva tuyler kaldı,bugun igneli epılasyona gıttım,hem yuz bolgesı cene dahıl,hem koltuk altı yaptırdım acı hıc olmadı kremde surmedıler acı olmasın dıye.. yurtdısında yaşadıgım ıcın fıyatı daha yuksek
Acaba epılasyonla bıtıpde ıgnelıye başlayan arkadaslar kac seansda bıttı. Benım toplam 50 dk surduz sızın nekadar suruyor

Kızlar peki genital bölgeye yapılıyor mu ? Birde denizlide iyi yapan bir yer var ?o_O

canım ben denızlıde gıttıgım yer vardı epilasyon ıcın onu önerebılırım. Ignelı yapıyorlarmı bılmıyorum ama ,ayva tuyler ıcın yenı bır makıne var sarı tuylerı bıtırıyor demiştı.......Evran Urhan İş Merkezi,Merkez Bankası Karşısı, Kat:3

canım ben denızlıde gıttıgım yer vardı epilasyon ıcın onu önerebılırım. Ignelı yapıyorlarmı bılmıyorum ama ,ayva tuyler ıcın yenı bır makıne var sarı tuylerı bıtırıyor demiştı.......Evran Urhan İş Merkezi,Merkez Bankası Karşısı, Kat:3
Derma lazer Canım daha önce Oray'a gittim ben çene altını
:KK42:o yüzden iğneli istiyorum Oray'a gitmem artık senin Nasıl oldu bitti mi bari

Derma lazer Canım daha önce Oray'a gittim ben çene altını
:KK42:o yüzden iğneli istiyorum Oray'a gitmem artık senin Nasıl oldu bitti mi bari
Ben bacak ıcın gıtmıştım utuleme lazer dıye. 2 seans gıttım . Baya azalma oldu. Dudakustu koltuk aldı 4 yıl once bıtırmıstım ben.ama ayva tuyler bıtmıyor hıc.oyuzden ıgnelı epılasyona basladım 2 gun once.

Ben bacak ıcın gıtmıştım utuleme lazer dıye. 2 seans gıttım . Baya azalma oldu. Dudakustu koltuk aldı 4 yıl once bıtırmıstım ben.ama ayva tuyler bıtmıyor hıc.oyuzden ıgnelı epılasyona basladım 2 gun once.
Buraya yazın iğneli epilasyon sonuçlarınızı denizlide mi gidiyorsunuz iğneli epilasyona

Ben yeni üyeyim, iğneli epilasyon da yapıyorum, iğneli epilasyon da oluşan izler.( ki genelde oluşmaz,) kalıcı değildir, madacasol kullanın, günesten koruyun iz kalmaz.

Ben bugün iğneli epilasyona başlıyorum favori bölgem için aslında tüylerim sapsarı ama favori bölgemdeki tüyler çok sık ve uzun güneşte neredeyse bembeyaz pluyor çok parlıyor gittiğim merkezde doktorum görebildiğime yaparım hepsine yapamayabilirim dedi umarım hepsine yapar merak ederseniz tekrar yazarım

epilasyon merkezime gittim yaklaşık yarım saat çalışıldı. acı konusunda çok endişeliydim ama çoğu insanın abarttığını düşünüyorum acımıyor değil fakat cımbızla alır gibi.. Yalnız bana bephanten önerdi ama burda baya krem kullananlar var sizce başka krem de kullanmalı mıyım

bir ay önce göbek bölgemde ikibuçuk saat çalışılmıştı. şimdi desenli bir göbekle dolaşıyorum :KK70: yapılan bölgede toplamda on tüy belki çıkmıştır. gerçekten bu işler doğruymuş :KK51: önümüzdeki ay sahalara dönüyorum. lazer artı iğneliyle kaptırıp gidicem :KK69:

Ben 4 seans yüzüme yaptırdım ama henüz tatmin edici bir sonuç alamadım. Gecen hafta da bacağıma yaptırdım. Kabuklanma yüzüme göre çok daha belirgin ve fazla oldu. İz kalmasından korkuyorum. Sizce normal mi bacakta bu kadar kabuklanma olması?

Ben 4 seans yüzüme yaptırdım ama henüz tatmin edici bir sonuç alamadım. Gecen hafta da bacağıma yaptırdım. Kabuklanma yüzüme göre çok daha belirgin ve fazla oldu. İz kalmasından korkuyorum. Sizce normal mi bacakta bu kadar kabuklanma olması?
Normal yüz bölgesi daha hassas olduğu için bacaklara göre daha düşük akımla yapmıştır ama merak etme bacaklar,kollar,bel,göbek bu bölgelerde kabuklanmalar daha uzun sürede geciyo benim 3 haftayı bulmuştu geçmesi ama bişey kalmadı iz falan olmadı medicassol kullan bence

Normal yüz bölgesi daha hassas olduğu için bacaklara göre daha düşük akımla yapmıştır ama merak etme bacaklar,kollar,bel,göbek bu bölgelerde kabuklanmalar daha uzun sürede geciyo benim 3 haftayı bulmuştu geçmesi ama bişey kalmadı iz falan olmadı medicassol kullan bence
Teşekkür ederim. Pudra sürüyorum ara sıra da medicassol. Umarım geçer. Geçene kadar devam etmeyi de düşünmüyorum o yerde.

Arkadaşlar merhaba ilk defa yazıyorum ben çenemde yanaklarımda boynumda çıkan tüyler için lazere gidiyorum 6 seans gittim şuan kıllar inceldi baya ama hala çıkıyor iğneli epilasyon yaptırmaya niyetlendim ankarada önerebileceğiniz nereler var ? Eda hanım çok iyi yorumlar almış burada fakat yeri nerde paylaşılmamış sizin gidip sonuç aldığınız iz leke yapmayan yerleri paylasır mısınız?

X