İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

siz iğneli epilasyona başlarken tüyleriniz ince ayva tüyü müydü yoksa kalın mıydı
?yani ince tüyler bitmez mi tamamen başlansa?

Ayva tüyü olanda vardı kalın olanda vardı lazer yaptirmistim ben daha önce 1 sene kadar sonra İğneli ye başladım. Şimdi bitti gibi birsey yüzümle başladım ama başka bölgelere devam ediyorum gitmişken yüzümde çıkan olursa onları da alıyoruz. Söylenen hiç alınmamış tüyler ayva tüyleri daha erken bitiyormus.

kaç seans iğneli yaptırdınız yüzünüze acaba

kaç seans iğneli yaptırdınız yüzünüze acaba

Saymam mümkün değil çünkü 2 yıla yakın düzenli olarak gittim:) ilk başlarda her hafta daha sonra iki haftada bir şimdi 3 haftada bir gidiyorum ve ilk seanslara göre dakika olarak da az oluyor. bunu ayda bire de çıkarabilirim yada daha uzun ama ben başka bölgeler içinde gittiğim için 3 hafta da bir normal geliyor. Bende burdan tavsiye ile gitmiştim yuzumdekiler çok kalın değildi ama boynum gerçekten çok kalındi şimdi tek tük çıkıyor kalın olarak.

avrupa yakasında mümkünse bakırköy - florya çevresinde gittiğiniz ve cidden memnun kaldığınız yerler var mı bayanlar yüzüm için gitmem lazım lazere sordum bayan en iyi en etkili iğneli dedi bilen yazarsa çok sevinirim

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak söyleyebilirim sadece. Her ne kadar güneşten korunmamiz gerekse de kabuklarin yumusamamasi için surmemek gerekiyor. Bazı cilt sorunlarindan dolayı yazin iğneli yapmayan uzmanlar var.
Öncelikle tecrübelerinizi böyle açık bi şekilde paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim, sormak istediğim şu ben de yakın dönemde kollarımın üst tarafına yaptırdım ve tüyler aşırı yoğun olduğu için 2 -3 yerde doku kaybının mevcut olduğu yanıklar meydana geldi kabuklara gözüm gibi bakıyorum sizin tabirinizle :) fakat yine de geniş bi alan olduğu için derin yaranın oluştuğu kabuklardan biri düştü altından beyaz yanık deri gözüküyor bu durumda sizin tecrübelerinize göre ne sürmeliyim ?

merhaba kızlar yeni üyeyim sırf bunu sorabilmek için girdim kk ya, ben ankarada güngör hanıma göğüs ve göbek için gittim 5 seans, şimdi tek tük kaldı benim ankaraya gitme durumum kalmadı eşim ağrıda görev yapıyor, izinler kapalı gidemiyoruz o yüzden, ağrıda ve erzurumda iğneli yapan yer var mı ? çok acil cevap istiyorum lütfen kızlar..

Cok yazi var nolur birisi cvp yazsın benin çene çok berbat olmaya başladı. Her dokundugumda dağliyo ( çok siyahlar. İğne olur mu sıyah ve kalin tuye yoksa yumuşak mı olucak??? Ayrıca boyle deyildi ıkı senedır canım sıkılıyo 3-5 tane olurdu ay da bı kez alırdım. Tabu kılo da aldım zaten kiloluyum ama pocs felan yok bende :/

Şimdi nasıl??? Memun musun?? Geri çiktılar mı veya başka yerden çiktımı?

Pekı sonuç nedir şuan??? Kurtuldun mu??

Merhaba
Benimde çenemde sorunum var
Senin yazını görünce hemen yazmak istedim. Birkaç tane tug dü derken tugler kıl oldu ve dagıldı zamanla tabi bunun stresi d var kıl yani bildigin sosyal yaşamını etkiliyo. Neyse bi arkadaşımın tavsiyesiyle igneliye karar verdim. batıklarım oldugu için bir seans lazer yaptı önce kadın. Sonra bir ay tertemiz mis gibi. Sonra yavaş yavaş eski halini aldı tabi. Dün de ilk defa iğneli lazer yaptı çeneme. Şuan çenem şiş buz ile masaj yaptım pudra surdum kremde surecegim. Birazda acıyo. Azimle devam edeceğim bence sende çok fazla kalınlaşmadan ve dagilmadan git çünkü bi çözümü yok oranın ne kadar alsanda gene çıkacak. Ben çok pişman oldum keşke çogalmadan gitseydim. Ama zararın neresinden donsem kârdir. Daha beter olanlarda var

Cvpiniz icin tsklr. Gercekten
Saskinim yaa bu kadar insan varmis bu derdi tasiyan ama hayatimda yok?? Ilginc demi :/ ayrica benim hep vardi 5-6 tane aliyodum sonra sari yapiyodum hafifleri simdi nolduysa iki yilin icinde dagildilar ve sim siyah lar. Keske cenemde olmasaydi. Ne kadar hizli cikyolar. Sadece korkumdan gidemiyom ...sansizz oldugum icin guven yok bu mucizeye. Ayri a ben cokkkk hassasim ada beni baya sivilce yapiyo:/ ama iplikde cuvaltiyo. Cok degisik bi durum yaa...hayatim i yasiyamiyom. Cok pismanim kilomu dert etigime. Kilo bu kadar zor deyil inan

Ayrica kalin olunca etkisi olmaz mi diyosun??

Ben de aynı senin gibiydim. Siyah ve kalındı. Cenemdeki tüyler. Lazere gittim sonuc alamadım. Hatta ince tüylerim cogaldı. Keske hic gitmeseydim. Simdi 7 seanstır igneliye gidiyorum. Son seansta farkı görmeye basladım. Bence hic lazere bulasmadan direkt igneliye gidin. Zaman ve para kaybetmeyin.

Ric ederim Seni çok iyi anlıyorum sivilceler bendede vardi maalesef. 2 yıldırda ben çekiyorum işte hergün almak zorundasın hemen çıkıyo. İgnelide kılların kalınlığı sorun değil ve tüglerde de etkiliymiş lazer gibi kalınlaştırmıyormuş. ben çenem bitince favirideki tüglere başlıcam. Çenede fazla acı olmuyo ama boyuna doğru indikçe biraz artıyo ama gerçekten dayanılmayacak gibi değil. Ben dayandım yani.

Merhaba ben 1 hafta yönde yuzumde küçük bi bölgeye deneme yaptirdim şimdiye kadar hiç almamistim üstelik killari cekerken de hissetmedim ama daha tam 1 hafta olmasına ragmen çıkmaya başladılar. Normal mi sizceee

Kalin ince farketmez incede akimi bir defa verirse kalinda iki defa verir misal.igneli kalin kila yapilmaz diye birsey yokturdur kokteki torbaya akimi verdiginde olay biter.Sakin yuzunuze lazerin hic bir cesidini degdirmeyin kalinlastirir ve yayar 3,5 tel bir anda 50.60 tane olur yasamis biri olarak yaziyorum biraz eziyetlidir ama igneli kesin cozumdur
Eziyeti nedir dersen kabuklanmalara asla dokunmayacaksin kendi dusecek,(igne ucundan dusuk mini mini kabuk oluyor islem sonrasi 4,5 gune merak etme goze batan sekilde degil) iki gun su degmeyecek yuzunu yikamayacaksin islem suresince peeling vs bulasmayacaksin gunesten iyi koruyacaksin onun disinda benim bazi noktalarda sivilcem olmustu ama bu benim cildimle alakali herkeste olacak diye bir kaide yok
Yuzdeki tuye tek cozum cok abarti degilse kisin basla derim daha rahat edersin

Şimdi nasıl??? Memun musun?? Geri çiktılar mı veya başka yerden çiktımı?
Sordugun arkadasin yerine ben cevap vereyim isinin ehli duzgun yapan bir yerde yaptirirsan kisa surede sonuc almaya baslarsin ve hayir cikmiyor tekrar ama yapan kisi onemlidir her alanda oldugu gibi bununda sahtekari cok iyi arastir derim

Merhaba ben 1 hafta yönde yuzumde küçük bi bölgeye deneme yaptirdim şimdiye kadar hiç almamistim üstelik killari cekerken de hissetmedim ama daha tam 1 hafta olmasına ragmen çıkmaya başladılar. Normal mi sizceee
Bahsettiginiz igneli epil. İle alimmi bilmiyorum ama kili cekerken hissetmezsiniz zaten oncesinde verilen akimi sinek isirigi gibi hissedersiniz
Kilin cekilisini hissediyorsaniz tam koke akim verip koku oldurememistir demektir
Onun disinda verimi 3,4 seansta anlarsiniz 3,4 de azalmak yerine hala ayni yogunluktaysa yapilan yeri degistirin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…