İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaslar yuzume ve cene altima 2 kere uygulama yaptirdim ancak hala cok fazla tuy cikiyor. Acaba kac seansta etki gormeye baslarim? Polikistikover olmam sebebiyle lazerden sonuc alamamistim. Simdi igneliden de sonuc alamazsam naparim bilmiyorum :KK43:

Arkadaslar yuzume ve cene altima 2 kere uygulama yaptirdim ancak hala cok fazla tuy cikiyor. Acaba kac seansta etki gormeye baslarim? Polikistikover olmam sebebiyle lazerden sonuc alamamistim. Simdi igneliden de sonuc alamazsam naparim bilmiyorum :KK43:
Lazer yüz kıllarının direncini attırıyo ve kalınlaştırıp dağıtıyo 2 seansta hiç bir fark göremedinmi :KK43:

[
Arkadaslar yuzume ve cene altima 2 kere uygulama yaptirdim ancak hala cok fazla tuy cikiyor. Acaba kac seansta etki gormeye baslarim? Polikistikover olmam sebebiyle lazerden sonuc alamamistim. Simdi igneliden de sonuc alamazsam naparim bilmiyorum :KK43:[/QUOTE

Polikistikover bende de vardı. İğneliden sonuç alamazsam diye bir durum yok içiniz rahat olsun. Ya çıkmamış kıllarınız var hala ya da uygulamada hata var. Çene en geç biten bölge . Siz nereye gidiyorsunuz ?

Kızlar sormak istediğim bir şey var ve bu sormak istediğim şey kadınlar kulübünde de mevcuttur.Evde iğneli epilasyon yapılabileceğini ve yaptığını iddia edenler var.Bu ne kadar doğru yani bu öyle kolayca yapılabilen bir şey olsaydı niye bu işi yapan uzman kişiler olurdu ki?:KK43:Eğer bu doğruysa mucize olur çünkü küçücük bir bölgeye kaç para veriyoruz dakikada siz düşünün.Dün epilasyon cihazı fiyatlarına baktım ne çok ucuz olsun da risk alın ne çok pahalı olsun da gereksiz para verin ortalama 1400 tl cihaz var.Tabi 750 tl gibi bulmak da mümkünmüş.Kızlar bir düşünsenize ben gerçekten o 1400 tlye acımadan veririm çünkü evde lazer epilasyon aletleri bile 1000 tl minimum 600 tl filan oluyor ve kalıcı çözüm mü? HAYIR.kızlar eğer bu iğneyi kendimize batırmayı başarabilirsek bütün vücudumuzu bitiririz:KK6:ve cihaz ne olacak elimizde mi kalacak diye sorarsanız ikinci el 500 tl gibi bir fiyata satmaya da varım 900 tl zararda da olsak o 900 tlye ne kadar bölgenizi yaptırıyorsunuz ki?LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLENELİM KIZLAR!!!

ya kızlar sizden acil cevap bekliyorum ama asıl acil cevabı şu an soracağım soru için bekliyorum bu iğneler kişiye özel oluyor değil mi iğnemi annem can yakıyor mu diye kendine batırmaya kalkmış bir zararı olmaz değil mi iğnenin hepsini batırmadım üçte birini diyor ya çok korkuyorum bir zararı olur mu:KK42::mad:

ya kızlar sizden acil cevap bekliyorum ama asıl acil cevabı şu an soracağım soru için bekliyorum bu iğneler kişiye özel oluyor değil mi iğnemi annem can yakıyor mu diye kendine batırmaya kalkmış bir zararı olmaz değil mi iğnenin hepsini batırmadım üçte birini diyor ya çok korkuyorum bir zararı olur mu:KK42::mad:
Evet igne kisiye ozel oluyor ama bu herkese ayni igneyi kullanmanin saglik ve hijyen acisindan uygun olmayacagindan. Annenizin bir kerelik denemesinin herhangi bir zarari olacagini sanmiyorum.

Arkadaslar dun 3. Seansimi yaptirdim. Yapan bayan hormon bozuklugu varsa iki ileri bir geri gideriz diyor. Bende pko var su an ilac kullanmiyorum ama igneliden sonuc alabilmek icin aldactona baslamayi dusunuyorum. Bu konuda bilgisi veya baska onerisi olan var mi?

Kızlar sormak istediğim bir şey var ve bu sormak istediğim şey kadınlar kulübünde de mevcuttur.Evde iğneli epilasyon yapılabileceğini ve yaptığını iddia edenler var.Bu ne kadar doğru yani bu öyle kolayca yapılabilen bir şey olsaydı niye bu işi yapan uzman kişiler olurdu ki?:KK43:Eğer bu doğruysa mucize olur çünkü küçücük bir bölgeye kaç para veriyoruz dakikada siz düşünün.Dün epilasyon cihazı fiyatlarına baktım ne çok ucuz olsun da risk alın ne çok pahalı olsun da gereksiz para verin ortalama 1400 tl cihaz var.Tabi 750 tl gibi bulmak da mümkünmüş.Kızlar bir düşünsenize ben gerçekten o 1400 tlye acımadan veririm çünkü evde lazer epilasyon aletleri bile 1000 tl minimum 600 tl filan oluyor ve kalıcı çözüm mü? HAYIR.kızlar eğer bu iğneyi kendimize batırmayı başarabilirsek bütün vücudumuzu bitiririz:KK6:ve cihaz ne olacak elimizde mi kalacak diye sorarsanız ikinci el 500 tl gibi bir fiyata satmaya da varım 900 tl zararda da olsak o 900 tlye ne kadar bölgenizi yaptırıyorsunuz ki?LÜTFEN BU KONUYLA İLGİLENELİM KIZLAR!!!
Cihazlarinda iyisi kötüsü var hem iğneli epilasyonu profesyonel yapabilen uzman bile bulmak zorken kendi kendine yapabilmeyi düşünmek gercekten iyi cesarek

Cihazlarinda iyisi kötüsü var hem iğneli epilasyonu profesyonel yapabilen uzman bile bulmak zorken kendi kendine yapabilmeyi düşünmek gercekten iyi cesarek
Yanılma tiskime karşı sizden özür diliyorum ama ben reklam amaçlı ama akıllıca kullanılan bir nick ve profil resmiyle reklam yaptığınızı düşünüyorum. Yalnızca birkaç yorumu olan kişiler size ithafen sayenizde gittiğim yerde tüylerim azaldı çıkmıyor va tarzında yorumlar yapıyor. Kaldıki siz foruma katılalı üç ay bile olmamış. Böyle değilse kusura bakmayın. Fakat hislerimde genelde yanılmam. Diğer hanımlarında yorum tarihlerine vs bakarak tavsiye almasını öneririm. Reklam amaçlı üyeliklerin çoğu kabak gibi meydanda olsa da burası kullanmasını bilenler için en güzel reklamdan bile iyi bir reklam panosu

handan hanımdan memnun musunuz küçükyalıda oturuyorum allah rızası için yardım edin..mahvetti bu kıllar beni..tüm özgüvenimi yitirdim..yıllardır bi erkek arkadaş bile edinemedim

arkadaşlar merhaba istanbul avrupa yakasında iğneli epilasyon yapan güvenilir bir yer var mı bildiğiniz , birde yan etkileri oluyor mu benim cildim çok hasas lazer yaptırıyordum sivilcenme oldu hep bırakıp iğneliye gitmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimden teşekkürler

Yalnız canım biraz sıkkın. Dakika fiyatına zam getirmişler. Zaten kazandığım ne kadar para varsa iğneliye veriyorum. Saati 90 liraydı artık 120 lira olacakmış. Ben zam gördüm ama böylesini görmedim. Gittiğiniz daha uygun memnun kaldığınız yerler varsa paylaşırsak memnun olurum. Arkadaşlar bu parayı verip memnun kaldığım yere devam edeyim mi yoksa anadolu yakasında fiyatı uygun bir yer arayayım mı :KK43:
arkadaşım merhaba yazılarını okudum acaba hangi merkeze gidiyorsun bende yaptırmayı düşünüyorum lütfen yardımıcı olur musun

arkadaşım merhaba yazılarını okudum acaba hangi merkeze gidiyorsun bende yaptırmayı düşünüyorum lütfen yardımıcı olur musun

Merhaba . Ben şu an anadolu yakasında anne kız bu işi yapan bir yere gidiyorum ama şahsi sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldım.

Merhaba bugün tavsiye üzerine Handan hanıma gittim arkadaşlar çok cici hoş bir hanım
lazer sonrası yüzde coşan tüyler ve bitmeyen kollar için gittim.
Yüzümdeki tüyleri benim isteğimle dağınık aldık çünkü bir anda hepsini alırsak çok tahriş olur kabuklanma beni rahatsız eder diye bu benim talebimdi en çok göze batanlardan başlayarak daha incelere zamanla yönelelim dedim.
bu arada buradaki bazı kaygılardan (ki bende yaşadım reklammıdır sıkıntı yasarmıyım param boşa gidermi vb )yüzüm dağınık olduğundan çok belli olmayacağı için kollarımın fotografını cektim su an elimde öncesi ve hemen sonrası mevcut ancak kabuklanma muhtemelen 4 gune olacağından o halini ve 15-20 gün sonrasınıda cekip koymak niyetindeyim maksat bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlara bir nebze olsun yardımcı olabilmek.
Bunun dışında handan hanım krem önermıyor ılk 2-3 gun su değmeyecek bol bol talk pudra dışında bir şey sürülmeyecek diyor
kabuklar kendi evresinde düşmeli asla aa kabuklanma oldu hadi peeling kese yapalım olayına girilmemeli diyor uzmandan ziyade bu işin başarısı %40 size bağlı epilasyon sonrası o bolgeyı unutun kaşımayın ovmayın peeling yapayın kabuklarınız kendılıgınden dussun cok zorda kalmazsanız makyaj yapmayın diyor çok acil durumlarda sadece kozmetık pudra (ki benimki eczaneden alınan kokusuz dermokozmetık bır pudra )acil kotarılması gereken durumda bir defaya mahsus sürebilirsin dedi.
lazere bakınca evet sıkıntılı bir evre ama açıkcası yuz bölgesi benim için lazerdede sıkıntı haline geldiği iğneliye geçiş yaptım işallah izsiz sıkıntıssız kısa sürede bende herkeste kurtulur bu durumdan :)ara ara takip etmek isteyen arkadaşlar için gelişmelei yazarım :KK42:
merhaba handan hanımdan memnunmusunuz?bnde gtmeyi düşünüyorum çokk acil yardıma ihtyacm var lütfen!!

Yanılma tiskime karşı sizden özür diliyorum ama ben reklam amaçlı ama akıllıca kullanılan bir nick ve profil resmiyle reklam yaptığınızı düşünüyorum. Yalnızca birkaç yorumu olan kişiler size ithafen sayenizde gittiğim yerde tüylerim azaldı çıkmıyor va tarzında yorumlar yapıyor. Kaldıki siz foruma katılalı üç ay bile olmamış. Böyle değilse kusura bakmayın. Fakat hislerimde genelde yanılmam. Diğer hanımlarında yorum tarihlerine vs bakarak tavsiye almasını öneririm. Reklam amaçlı üyeliklerin çoğu kabak gibi meydanda olsa da burası kullanmasını bilenler için en güzel reklamdan bile iyi bir reklam panosu
Yanılıyorsunuz cünkü bende yüz bölgemden çok çekmiştim önce ağda sonra lazer yüzüm neredeyse erkeklerin yüzünde çıkan sakallar kadar kalındı kıllarım sonra iğneliye başlamaya karar verdim çok araştırdım evet bir yere başladımda yüzüm kabuk kabuk oldu canım çok yandı moralım çok bozuldu günlerce ağladım sonra tekrar araştırmaya başladım buraya üğe olduğum gibi bir arkadaş sağolsun bana tavsiye etti ve bende gittim çok memnun kaldım şimdi sizce bu kadar yüz kıllarında çekmiş ve olumsuz şeyler yaşamış biri olarak sizce insanlara empati kurup tecrübelerim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyor olabilirmiyim

X