İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Göbeğimin son hali böyle. Gayet memnunum son durumundan. Sadece kullanılan iğne konusunda uzmanımla biraz sıkıntı yaşadık.Onun dışında düşmeyen kabuklar daha sonra uygulama yapılan kılların kabukları.

Eklentiler

• SAM_1600.JPG
    SAM_1600.JPG
    37,1 KB · Görüntüleme: 899
Göbeğimin son hali böyle. Gayet memnunum son durumundan. Sadece kullanılan iğne konusunda uzmanımla biraz sıkıntı yaşadık.Onun dışında düşmeyen kabuklar daha sonra uygulama yapılan kılların kabukları.
ilk 3 gün ne sürdünüz tamam kabuk olunca ellemiyoruz peki ilk 3 gün baticon sürsek ?

hiçbir şekilde kabuğun oluşumunu engelleyecek ya da kabuğun erken düşmesine sebep olacak bir krem kullanmamalısınız. Kabuk tutması cildinizin yararınadır. Kabuklar kendiliğinden geçtikten sonra sürebilirsiniz.
teşerkkürler peki bana şunu söyledi kadın; ilk 3 gün sabah akşam baticon sür 1 saat sonra sıvı bi serum ,3 günden sonra sabah akşam madaasol . sizin dediğinizi yapıcam .ama ilk 3 gündne sonra da mı yüzümüüz yıkamayalım ve ilk 3 gün nbaticon süreyim mi _? saol

Ben 1 senedir aynı yere gidiyorum. Öncesinde lazere gittim berbat ettiler. Bakırköyde bi yere gittim iğneliye o da berbat etti, bütün yüzüm kızardı kabardı.
Şimdi hiç iz kalmıyor. İğneliden yarım saat 45 dakika sonra kızarıklığı geçiyor herhangi bi iz de kalmıyo. Çok araştırdım bana da çok uzak olmasına rağmen göztepeye gitmeye karar verdim. Umarım sen de iyi bi yer bulursun canım
canım iz kalmaması için neler yaptın _? bide neresi orası baş harfini versen

teşerkkürler peki bana şunu söyledi kadın; ilk 3 gün sabah akşam baticon sür 1 saat sonra sıvı bi serum ,3 günden sonra sabah akşam madaasol . sizin dediğinizi yapıcam .ama ilk 3 gündne sonra da mı yüzümüüz yıkamayalım ve ilk 3 gün nbaticon süreyim mi _? saol

Daha önce de dediğim gibi aslında bir uzmanın cevaplaması daha doğru ama ben de uzmanımın söylediklerini ileteceğime göre aynı şey olacak. İlk üç gün pudra su sabun krem serum vs hiç ama hiçbirşey sürmedim. Çünkü kabuk tutmasını engellemek istemedim. Hatta elimi bile yüzüme değdirmemeye çalıştım ( fazla abartsam da dikkat iyidir ) Kabuklar tuttuktan sonra da kabuklara zarar gelmeyecek şekilde su değdirdim makyaj yaptım ama bu kabukları yumuşatacak onları benim müdahalemle düşürmeyecek şekilde oldu. kabuklar düşene kadar hiçbir krem sürmedim. Yüzümü yıkamam gerektiğinde ılık su ile kabukları yumuşatmadan yıkadım , hafif makyaj, kabuklar düştükten sonra ise isterseniz kese bile yapın sorun yok.

Daha önce de dediğim gibi aslında bir uzmanın cevaplaması daha doğru ama ben de uzmanımın söylediklerini ileteceğime göre aynı şey olacak. İlk üç gün pudra su sabun krem serum vs hiç ama hiçbirşey sürmedim. Çünkü kabuk tutmasını engellemek istemedim. Hatta elimi bile yüzüme değdirmemeye çalıştım ( fazla abartsam da dikkat iyidir ) Kabuklar tuttuktan sonra da kabuklara zarar gelmeyecek şekilde su değdirdim makyaj yaptım ama bu kabukları yumuşatacak onları benim müdahalemle düşürmeyecek şekilde oldu. kabuklar düşene kadar hiçbir krem sürmedim. Yüzümü yıkamam gerektiğinde ılık su ile kabukları yumuşatmadan yıkadım , hafif makyaj, kabuklar düştükten sonra ise isterseniz kese bile yapın sorun yok.
saolun yz bölgesinde kabuklar ne kadar sürede düştü .ben düşene kadar yüzmü yıkamıyım diyour hamide kuzum

saolun yz bölgesinde kabuklar ne kadar sürede düştü .ben düşene kadar yüzmü yıkamıyım diyour hamide kuzum[/QU

evet yüz bölgesi daha görünür ve dikkat gerektiren bir yer olduğu için kabuklar dökülene kadar su bile vurmamak iyi olabilir tabi bunu başarabilirseniz. Herkeste farklı olmakla birlikte benim yüzümde 1 hafta en geç 10 gün içinde kabuklar kendiliğinden geçerlerdi.

Fotoları ard arda koyayım aradaki fark belli olsun. Ben bakınca bile motive oluyorum sizler de olun istiyorum. Çünkü bu zorlu ve motive isteyen bir süreç. Çok kabuklu olan hali uygulamada 3 gün sonraki hali. Kabuğu azalmış hali dün akşam çektiğim hali. Üst taraftaki kabuklu kalan kısımı ise geçen hafta çalıştığımız için kabuklar hala çiğ. Ben çiğ terimini kullanmayı seviyorum çünkü tam anlamıyla ifade ediyor. Yani henüz dökülmek için kurumaya başlamamış bile anlamında. İşte tam bu safhada yani çiğken müdahale ederseniz iz kalıyor

Eklentiler

• SAM_1545.JPG
    SAM_1545.JPG
    52,1 KB · Görüntüleme: 2.274
  • SAM_1600.JPG
    SAM_1600.JPG
    37,1 KB · Görüntüleme: 2.439
canım iz kalmaması için neler yaptın _? bide neresi orası baş harfini versen
Gittiğim yer gerçekten çok iyi geldi kullandıkları alet iğne her ne ise iz yapmadı yüzümde. Bi de ben altın iğne istemedim, her seferinde yeni bir iğne kullanıldı. Kadıköy göztepe benzinliğin orda dharma med

Bana yakın bir uzman buldum. Yalnız evde dakikası 1 tl ye yapıyormuş. Bu beni biraz düşündürdü. Kardeşim küçük bir yerine deneme amaçlı gidecek. Onun sonuçlarını gördükten sonra karar vericem. Kendi gittiğim yer zam yaptığı için ve iğnede sıkıntı yaşadığım için arayıştayım.

Elm poliklinige başlamamış arkadaşlar hiç başlamasın ben 3 senedir gidiyorum mart ve mayista da gidip bitirmeyi planliyordum. Fakat son seansa gittiğimde adıma oluşturulmuş bir randevu olmadığını söylediler zaten randevuyu alırken bi sikinti olduğunu anlamıştım. Tlf kız bi sürü gereksiz daha önce sorulmayan sorular sormuştu. Ben şehir dışından geldiğimi ertesi hafata gelmemin zor olacağını soyleyince estetisyenimin izinde olduğunu başka biriyle girebileceğimi söylediler kabul ettim çünkü bana gelen kızın tavırlarından da hoslanmiyordum zaten. Diode ta girmem gerekirken Alexsandrete soktular artık ona girmediğimi soyleyince yer degistirdiler. Estetisyenin tavırları alelade bi kuaförün agdacisindan farksızdı çok canımın acıdığını soyleyince zaten sen buna nasıl dayanıyorsun ki gibi bi cvp verdi bende daha önce hiç bu kadar acimadigini ayrica artık Alexsandrete cvp vermedigi için diode yönlendirmesini kendilerinin yaptığını söyledim bana eve gidince bepanten kremin varsa sürersin geçer dedi. Ödemelerim de 40 tlye düşmüştü kız bana 80 tl hesap çıkardı geçen defa 40 ödediğimi soyleyince de gcen sefer yanlış almışız diyip kestirip attı. Çok elit çok ilgili bir yerken kazanmaya başlayınca tamamen kalitesini kaybetmiş bir yer. Bir daha ki randevu tarihini bile ayarlayıp hafta içinde de seans memnuniyetini ölçmek için ararlardı bunlari da yapmadılar.çok memnun olarak devam ettiğim süreç fark edilir şekilde bozulmuştu.[/QUOTE]

Bana yakın bir uzman buldum. Yalnız evde dakikası 1 tl ye yapıyormuş. Bu beni biraz düşündürdü. Kardeşim küçük bir yerine deneme amaçlı gidecek. Onun sonuçlarını gördükten sonra karar vericem. Kendi gittiğim yer zam yaptığı için ve iğnede sıkıntı yaşadığım için arayıştayım.
Bence evde yapılan uygulamalar ne kadar hijyen olabilir ki sonuçta derimizin altına iğne batıp çıkıyo fiyati uygun olacak diye kendini riske atmamalısın bence

Onca tecrübem oldu şuanda yaptırdığım merkezin dışında hijyene dikkat eden bir yer daha görmedim gözümün önünde cımbız sterilizasyon cihazindan çıkarılıyo geçek gün gözümun ucuyla baktım kaç derecede steril ediliyo diye cihaza 300 derece o sıcaklıkla cımbız soğusun diye alkol sıkılıp cımbız soğutuluyo valla helal olsun sonuçta o cımbızların hijyen olması gerekiyo kiminin genital bölgesine kiminin yüzüne çalışılıyo birde eldivenle çalışılmasınıda çok taktir ettim uzman değişikliği gibi bir sıkıntımda olmuyo yüzümde bitti karin böyleme komple bir seans yaptırdım aradan epey zaman gecti hala çıkan yok çok şükür iyiki kadınlar külubune bakmışım kıllarım bitiyo bir belim kaldı orasıda bitsin yaz gelsinde bikinileri giyineyim artık

Onca tecrübem oldu şuanda yaptırdığım merkezin dışında hijyene dikkat eden bir yer daha görmedim gözümün önünde cımbız sterilizasyon cihazindan çıkarılıyo geçek gün gözümun ucuyla baktım kaç derecede steril ediliyo diye cihaza 300 derece o sıcaklıkla cımbız soğusun diye alkol sıkılıp cımbız soğutuluyo valla helal olsun sonuçta o cımbızların hijyen olması gerekiyo kiminin genital bölgesine kiminin yüzüne çalışılıyo birde eldivenle çalışılmasınıda çok taktir ettim uzman değişikliği gibi bir sıkıntımda olmuyo yüzümde bitti karin böyleme komple bir seans yaptırdım aradan epey zaman gecti hala çıkan yok çok şükür iyiki kadınlar külubune bakmışım kıllarım bitiyo bir belim kaldı orasıda bitsin yaz gelsinde bikinileri giyineyim artık

beni sen yönlendirmiştin yüzümdeki kıllar bitti çok şükür belimde az kaldı bence beline de bir an önce başlamalısın ben bir seans yaptırdım yarısı çıkmadı bence ikinciye de yaptırdım mı tamam dır

Yaşadığınız talihsi

Haklısın ben de bu yüzden gitmekten yana değilim. Kardeşimin arkadaşı gitmiş .Kardeşim ile arkadaşı çok yakınlar onun sözüne itimat eder. Kolunda küçük bir bölge için deneme yaptırmaya gidecek yarın. Kardeşim benden de pinpiriklidir eğer o giderse göze alırım gibi görünüyor. ama evde yapıyorum diye herkese kullandığı iğneyi falan kullanıyorsa kardeşimi bile göndermem, para sağlığımızdan kıymetli değil.

Ner eye gidiyorsunuz

Kız kardeşim bozuk para kadar bir yere uygulama yaptırmış , iz kızarıklık şiş yok, kıllar kendi gelmiş acısı da azmış. Ama yapan kadının evi asayiş sorununun olduğu varoş mahallelerden birinde betonarme bir evmiş. Kesinlikle ücretsiz bile yapsa gitmesine müsaade etmeyeceğimi söyledim. Dünyanın bin türlü hali var. Cadde üzeri düzgün bir apartman dairesi olsa bir nebze anlarım. Kendi evini ofis ya da salon gibi düzenleyenler var onlar da bir nebze. Arkadaşının gitmiş olması ayrı bir delilik.

X