İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kızlar pkolu olup da yaptıran var mıııı tekrar çıkıyor mu doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum... ???

Arkadaşlar İzmir'de Janine'e giden oldu mu? Kısa bir süre içinde iğneli epilasyona başlamamam gerek. Aysel abla mı Münevver mi Janine mi karar veremiyorum. Aysel abla ile münevver çok ileri tarihe randevu veriyorlarmış, o yüzden gidemicem sanırım.
O yüzden Janine gidip memnun kalan var mı? Ne kadar süre gittiniz, iz kaldı mı? Yardımcı olursanız çok sevinicem şimdiden teşekkürler

toparlaması ihtimal olunca korkutuyor,ne kadar beklemek lazım bilmiyorum bunu görmek için.yakın zamanda kalanlar için tekrar randevum var çünkü
Öyle hemen geçmiyomus bnmde öyle yogun yüzümde tüyler onun için yogun çalışıyor bnde ilk başta cok korktum uzmanim kesinlikle kabuk tutunca krem faln sürme dedi yumusamasin erken düşmesin kabukları dedi en başta surekli aksamlari krem surerdim artik surmuyorum ilk 3gun 3defa krem sürüyorum kabuk tutuyor kabukları dokuldukten sonra krem sürüyorum igneli epilasyon bittikten sonra tuylerden kurtulduktan sonra yani yüz islem gormeyi bitirdikten sonra tamamen gidecekmis bu izler uzmanm öyle Söyledi ben kimyasal peeling yaptrmayi düşünüyorum aslnda en azndan yüzüm daha çabuk toparlanir kremler le devam edip hallede bikecegimi düşünüyorum bilmiyorum kendimi buna inandiriyorum

böyle bir şey ilk defa başıma geliyor bilemiyorum başka yere gitseydim de göbek bölgesi olduğu için yine böyle olur muydu yoksa yanlış uygulama mı var emin değilim. ben kimsenin ekmeğine mani olmak istemem ancak Üsküdar merkeze yakın olan ve forumda da ismi sık sık geçen yere en azından göbek bölgesi için gitmeyi düşünenler varsa bir daha düşünsün derim. yazılanlara güvenip bildiğim uzman yerine başka yere gitmem neye mal oldu umarım leke kalmaz kalmazsa sorun yok zaten. ilerleyen zamanlarda son durumu paylaşırım.

son durum morarmalar 15 20 gün sonra geçti sanırım hassas bölge olduğu için böyle bir durum başıma geldi. bitsinde geçici morarmalara razıyım :)

Kizlar konu actim ama cevaplayan olmadi acaba igneli yaptirip sonra cikan killarda batik kil sorunu yasayan oldu mu ??

DHARMAMED`E KESINLIKLE GITMEYIN!
Bugün saat 3`teki lazer/igneli epilasyon bilgi alma randevuma 1`de gittim ve erken gittigim icin simdi islemdeler dediler, birazdan aliriz. Biraz degil 1 saat gectikten sonra benden once gelen tum hastalari bitmesine ragmen beni almadilar ve benden sonra gelen randevusiz kisiyi almaya kalktiklarinda, durumu kendilerine belirttim. Resepsiyonist hanimlar estetisyenlerden kisa boylu sari sacli olanina durumu soylediler fakat kendisi saygisiz bir sekilde `vakti yok deyin ya, beklerse beklesin` diyerek beni geri cevirdi. Madem vaktiniz yoktu, benden sonra gelen randevusuz hastayi nasil aliyorsunuz? Madem saat 3e kadar bekleteceksiniz, neden birazdan islemden cikinca sizi alacagiz diyorsunuz? Onlar kadar saygisiz olmadigim icin derhal Göztepe subesini terkettim. Iyi ki sadece bilgi almaya gittigimde bu yuzlerini gosterdiler de böyle saygisiz bir kurumla isleme baslamadim. Musterinin yuzune karsi surekli bir`tabi efendim, aynen efendim, ahhahhahha` yalanci gülümsemeler, arkasindan da terbiyesizce laflar. O sinirle ciktim gittim sadece...

DHARMAMED`E KESINLIKLE GITMEYIN!
Bugün saat 3`teki lazer/igneli epilasyon bilgi alma randevuma 1`de gittim ve erken gittigim icin simdi islemdeler dediler, birazdan aliriz. Biraz degil 1 saat gectikten sonra benden once gelen tum hastalari bitmesine ragmen beni almadilar ve benden sonra gelen randevusiz kisiyi almaya kalktiklarinda, durumu kendilerine belirttim. Resepsiyonist hanimlar estetisyenlerden kisa boylu sari sacli olanina durumu soylediler fakat kendisi saygisiz bir sekilde `vakti yok deyin ya, beklerse beklesin` diyerek beni geri cevirdi. Madem vaktiniz yoktu, benden sonra gelen randevusuz hastayi nasil aliyorsunuz? Madem saat 3e kadar bekleteceksiniz, neden birazdan islemden cikinca sizi alacagiz diyorsunuz? Onlar kadar saygisiz olmadigim icin derhal Göztepe subesini terkettim. Iyi ki sadece bilgi almaya gittigimde bu yuzlerini gosterdiler de böyle saygisiz bir kurumla isleme baslamadim. Musterinin yuzune karsi surekli bir`tabi efendim, aynen efendim, ahhahhahha` yalanci gülümsemeler, arkasindan da terbiyesizce laflar. O sinirle ciktim gittim sadece...

çok sinir bozucu haklısınız.Bence şikayette bulunun sonuç olarak hizmet veren bir yer dikkate alırlar umarım.
İnsanlık çok ayrı birşey gerçekten.
Bu arada bana cevap verenlere tesekkür ediyorum,yorum yazmasam da takip ediyorum yazılanları.

bir hafta oldu yaptıralı bir degişiklik yok.Çok yakından bakınca belli oluyor,gözenek gibi.Tüylü olmasındansa öyle görünmesine razıyım galiba.
Yüzüne işlem yapmayı bitirmiş olan yok mu acaba onlar ne der?
Bende yüzüme yaptırıyorum bende senin gibi bir problem olmadı Güneş kremi kullanıyor musun

Bn suan İğneli epilasyon yaptırıyorm. Üst bacak ve koltuk altına . Akım verirken belli bi süreden sonra çok acı veriyo.aneztezi için ne onerirsiniz?? Kremlerden

Kızlar galiba iğneli epilasyona başlıyorum fakat aklımda sorular var. Janie ye gitmeye karar verdim ama münevver de olabilir. Yaptıracağım zaman insan içine çıkamayacak kadar kötü iz kalıyor mu?çünkü sürekli toplum içindeyim ona göre yüz bölgemi ertelerim.bir de benim hiç aldırmadığım tüylerim ile aldırdıklarımın bitiş süresinde bir fark var mıdır?

Merhaba hangi merkeze gittiniz acaba? Janine mi münevver mi? Çok zor durumdayım, bu sitede her yere yazdım ama İzmir'de iğneli epilasyon yaptırmış olan kimse cevap vermedi.

Nereye gittniz, nasıl sonuç aldınız bilgilendirebilirseniz sevinirim

hoooverphonic canım henüz işlem yaptıramadım fakat münevver epilasyonun bizzat gidip ayağına görüştüm ve bana pek de güvenilir gelmedi randevum bile yoktu gittim nasıl bir yer göreyim diye zaten müşterisi de yokmuş bana hemen işleme başlayalım dedi üstelik yaşımda küçük hani ben daha önce lazer araştırdığımda annenin haberi var mı diye soruyorlardı gittiğim yerlerde.Yani biraz da kadınlar kulübünden münevver epilasyonla ilgili geçmiş şeyler okursan anlarsın zaten Şu anda madam janineyi araştırmaya devam ediyorum henüz başlayamadım fakat cildimiz değerli istemem leke kalsın ve son olarak sen de bunlar dışında bir yer biliyorsan önerebileceksen bana memnun kalırım.

hoooverphonic canım henüz işlem yaptıramadım fakat münevver epilasyonun bizzat gidip ayağına görüştüm ve bana pek de güvenilir gelmedi randevum bile yoktu gittim nasıl bir yer göreyim diye zaten müşterisi de yokmuş bana hemen işleme başlayalım dedi üstelik yaşımda küçük hani ben daha önce lazer araştırdığımda annenin haberi var mı diye soruyorlardı gittiğim yerlerde.Yani biraz da kadınlar kulübünden münevver epilasyonla ilgili geçmiş şeyler okursan anlarsın zaten Şu anda madam janineyi araştırmaya devam ediyorum henüz başlayamadım fakat cildimiz değerli istemem leke kalsın ve son olarak sen de bunlar dışında bir yer biliyorsan önerebileceksen bana memnun kalırım.
Yaş kaç acaba ? 18 den küçük müsün

Kızlar bugün yüz bölgesi 4.Seansıma gittim ne zaman gözler görülür azalma olur sizce

Kızlar bugün yüz bölgesi 4.Seansıma gittim ne zaman gözler görülür azalma olur sizce
Tüm yüzünüz baştan sona dört kez tarandıysa eğer farkı görebilmeniz lazım. Başladığınızda çok kalınlarsa eğer bir seyrekleşme göremezsiniz belki ama en azından fark edilir derecede incelmiş olmalılar.

X