İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

benim tenim buğday rengi ve cildim ince ve hassas. esteworld bana iğneli yapmadı iz kalır diye ama okuyorum ki iz kalmıyor demiş birçok kişi.iz kalmayanların cildi nasıl ve iz bırakmayan bir yer istanbul avrupa yakasında nereyi önerirsiniz bana.
Benim tenimde bugday ve derim cok incedir en ufak bi dokunmada hemen kizarir hassas yani suan igne izlerini goruyorum evet ama uzmanim kalici degil bazi ciltler gec toparlar dedi o yuzden takmamaya calisiyorum. Avrupa yakasi m.koyde zeynep hanima gidiyorum istersen bi konus yada baska uzmanlara bak..

benim tenim buğday rengi ve cildim ince ve hassas. esteworld bana iğneli yapmadı iz kalır diye ama okuyorum ki iz kalmıyor demiş birçok kişi.iz kalmayanların cildi nasıl ve iz bırakmayan bir yer istanbul avrupa yakasında nereyi önerirsiniz bana.
Ben neka ya gidiyorm memnunum son cikan apilus kullanıyor yaşı da baya var esin hanmin işinde uzman nettn bakarsanız veya arayıp konuşun mutlaka yardimci olacaktr

Merhaba sana biryer önerebilirim eğer gidecek olursan ilk başta cildine baktır yine ben beyaz tenliyim ve cildim çok hassas ben yaptırıyorum ve gayet memnunun Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi var fiyat bakımından da iyi paket yapmışlar 600 dakikası 1000 tl devam ediyordur sanırım

Kızlar ben aranızda daha çok yeniyim iğneli epilasyon için gülşen hanımla görüştüm az önce pazartesi gidebilirim gidenler beni bilgilendirebilirmi..:110:

Merhaba herkese

iğneli sonrası iz kalanlar yüzünun tamamını değil ama bir kısmını paylaşabilir mi ya da özelden mesaj olarak.ben de suan olan seyler gecici mi kalıcı m merak ettiğim için

Merhaba herkese

iğneli sonrası iz kalanlar yüzünun tamamını değil ama bir kısmını paylaşabilir mi ya da özelden mesaj olarak.ben de suan olan seyler gecici mi kalıcı m merak ettiğim için
Merhaba bende yüzüme yaptırıyorum ama iz yok bende onun için merak ettim kabuklanma mı yoksa iğne izi mi

kabuklanma olmadı. Delik şeklinde iğrenin girdiği yerler belli oluyor.gözenek gibi. Kapanır mı yoksa iz kaldı demek mi bu.

kabuklanma olmadı. Delik şeklinde iğrenin girdiği yerler belli oluyor.gözenek gibi. Kapanır mı yoksa iz kaldı demek mi bu.
Benim yarın iğneli randevum var gittiğimde oradaki uzmana sorarım sana haber veririm benim bu konu ile ilgili hiçbir fikrim yok çünkü yarın yazarım sana

Merhaba bugün iğneli epilasyon seansına gittim senin sorunu sordum bana ne Zaman yaptırmış diye sordular bayağı birşeyler anlattılar istersen benim gittiğim yeri bir ara telefonda sana bilgi verebileceğini söyledi uzmanım yanlış bilgilendirmek istemiyorum netten epifirst iğneli epilasyon diye yazarsan iletişim bilgileri çıkıyor zaten Nagihan hanımla bi görüş derim

Ayni sorun bendede mevcut ignenin girdigi butun izler belli oluyor delik delik duruyor gozenek gibi uzmanim gecer bazi ciltler gec toparlar dedi :KK43:

Bugün sordum uzmanıma bende daha yeni yapılmış ise cild kendini toparlama ihtimalinin olduğunu söyledi birde bi krem söyledi ama adı aklımda değil birde iğnenin kalınlığıyla alakalı olabileceğini söyledi bana sanırım kalın iğne kullanıldığı Zaman öyle izler kalabiliyormuş yanlış yönlendirmekte istemem ama anladığım kadarıyla anlatmaya çalıştım daha çok şeylerde söyledi ama akılda kalanlar bunlar

Bugün sordum uzmanıma bende daha yeni yapılmış ise cild kendini toparlama ihtimalinin olduğunu söyledi birde bi krem söyledi ama adı aklımda değil birde iğnenin kalınlığıyla alakalı olabileceğini söyledi bana sanırım kalın iğne kullanıldığı Zaman öyle izler kalabiliyormuş yanlış yönlendirmekte istemem ama anladığım kadarıyla anlatmaya çalıştım daha çok şeylerde söyledi ama akılda kalanlar bunlar

toparlaması ihtimal olunca korkutuyor,ne kadar beklemek lazım bilmiyorum bunu görmek için.yakın zamanda kalanlar için tekrar randevum var çünkü

toparlaması ihtimal olunca korkutuyor,ne kadar beklemek lazım bilmiyorum bunu görmek için.yakın zamanda kalanlar için tekrar randevum var çünkü
Bana kalırsa başka bir yere sorsan en azından kafanda soru işareti kalmaz tek yerle sınırlı kalma soruların için yazdığım yeri bi ara istersen telefondan da destek verebilirler sana

X