İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba sana bir yer tavsiye edebilirim fiyatı çok uygun dakikası 2 tl kampanya da yapmışlar 600 dakikası 1000 tl Nişantaşı'nda epifirst iğneli epilasyon merkezi Nagihan aslan konusunda uzman bir görüş derim 600 dakikaya istenmeyen tüylerden kurtulursun ben gidiyorum çokta memnunum
Bende Bağdat caddesinde bir ere gidiyorum çok memnunum ve bitti

Kızlar galiba iğneli epilasyona başlıyorum fakat aklımda sorular var. Janie ye gitmeye karar verdim ama münevver de olabilir. Yaptıracağım zaman insan içine çıkamayacak kadar kötü iz kalıyor mu?çünkü sürekli toplum içindeyim ona göre yüz bölgemi ertelerim.bir de benim hiç aldırmadığım tüylerim ile aldırdıklarımın bitiş süresinde bir fark var mıdır?

Kızlar galiba iğneli epilasyona başlıyorum fakat aklımda sorular var. Janie ye gitmeye karar verdim ama münevver de olabilir. Yaptıracağım zaman insan içine çıkamayacak kadar kötü iz kalıyor mu?çünkü sürekli toplum içindeyim ona göre yüz bölgemi ertelerim.bir de benim hiç aldırmadığım tüylerim ile aldırdıklarımın bitiş süresinde bir fark var mıdır?
Merhaba benim işlem görmemiş tüylerim daha çabuk bitti bende aynı soruyu sormuştum gittiğim yere içen görmüş tğyler daha direnç gösterir demişti yanlış uygulama yapılır ise o zaman iz kalır gideceğin yer ile ilgili iyi araştırma yapmanda fayda var 6 seans yaptırdım ben çok şükür herhangi bir iz kabuklanma olmadı

Kızlar bu iğneli yaptırınca kırışıklık oluşması meselesi nedir?ve İzmir madam janie ye gidenler nasıl bir yer temiz mi ?yaptırdınız ve memnun musunuz? Lütfen yaptırıp da seneler geçen kadınlar sizden de bilgi almak istiyorum herhangi bir kırışıklık durumu oluştu mu?

Kızlar bu iğneli yaptırınca kırışıklık oluşması meselesi nedir?ve İzmir madam janie ye gidenler nasıl bir yer temiz mi ?yaptırdınız ve memnun musunuz? Lütfen yaptırıp da seneler geçen kadınlar sizden de bilgi almak istiyorum herhangi bir kırışıklık durumu oluştu mu?
iğneli epilasyon ve kırışıklıklar la pek bağlantıs yok

Ben bildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışayım. Cildin sarkmaması ve nem dengesini sağlayabilmesi için yüzdeki tüylere ihtiyacı var. Epilasyonla da bizi rahatsız eden, belirgin, göze görünen tüyler yok ediliyor. Göze görünmeyen, rahatsızlık vermeyecek kadar ince ve açık renkli olanlara da zaten işlem yapılmıyor. Yani cilt zarar görmüyor. Bir de sanıyorum kıl kökleri kurutulunca cilt de bir miktar kuruyor olabilir.
Ama ben tutup da işlem yaptırdıktan on yıl sonra cildim kırıştı, bu da iğneli epilasyondan oldu dersem anlamsız olur. Cilt elbet on yılda yıpranacak bir miktar, iğneli epilasyon yaptıralım veya yaptırmayalım...

Bence epilasyon kırışıklık yapmaz nem kayıbı olur ben bepanthen kullanıyorum seanstan sonra

benim tenim buğday rengi ve cildim ince ve hassas. esteworld bana iğneli yapmadı iz kalır diye ama okuyorum ki iz kalmıyor demiş birçok kişi.iz kalmayanların cildi nasıl ve iz bırakmayan bir yer istanbul avrupa yakasında nereyi önerirsiniz bana.

bu konuda arastırmalar yapbılrısınız. yada gittiniz salndakı cıhazı ogrenıp arastırabılır, tanıdıgnız bir uzman veya buradan soruturabılırsınız veya yogun tavsıye edilen bı merkez deneyebılırsınız..

X