İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bursada bildiğiniz iğneli epilasyı-on yapan iyi bir yer varmı gidipte memnun kalan. Ben yüz bölgeme ve özellkle çene bölgeme yaptırmak istiyorum.Bide bazıları 4-5 seansta bitti diyor bazıarı 1,5 yıl oldu azalma yok diyor bunun ortalama bir süresi yokmu kızlar :KK43:

yüzüme lazer yaptırıyorum alex le ilk yqptırdım şimdi nd yak yaatıroyorum hala çıkıuo ve dagıldı igneli ii diyorlar ist avrupada önerebileceginiz uygun ve güvenilir bi yerr varmı igneli için:KK43:

Merhaba. Ben bakırköyde meydana veya capacitye yakın iğneli epilasyon yeri arıyorum.Tabii oralar dolu epilasyoncu ama iyi bir yer varsa önerdiğiniz, gidip memnun kaldığınız yazarsanız sevinirim. :KK3:

selam arkadaşlkar.iğneli ve lazer arasında ne fark var. iğneli yüzde yüz çözüm, bunu biliyorum.peki delil delik iz kalıyor mu? hangisi daha çok acıyor?iğneli mi yoksa lazer mi yaptırıyım?ne önerirsiniz?bir de genital bölgeye iğneli epilasyon uygun mu? genital bölgenin her yerine yapıyorlar mı?

İstanbulda yüz bölgesi icin iz bırakmayan isinde uzman olan bildiginiz bir yer var mi?
forumda genelde handan hanım,cemile hanım ve benim gittiğim zeynep polatın ismi var, zeynep polat mecidiyekoyde dakikası 2 tl,ama bence burdaki topiklere biraz göz atarsınız kendinize daha uygun yerler de bulabilirsiniz.önemli olan el ustalığı ve akım verildikten sonra cımbızla çekilen kılı hissetmemeniz, kılın çekildiğini issediyorsanız o kişi uzman değildir.bu bilgileri göz önüne alarak gittiğiniz yerlerde deneme atışı yaptırabilir ona göre de karar verirsiniz.umarım yardımcı olabilmişimdir.

forumda genelde handan hanım,cemile hanım ve benim gittiğim zeynep polatın ismi var, zeynep polat mecidiyekoyde dakikası 2 tl,ama bence burdaki topiklere biraz göz atarsınız kendinize daha uygun yerler de bulabilirsiniz.önemli olan el ustalığı ve akım verildikten sonra cımbızla çekilen kılı hissetmemeniz, kılın çekildiğini issediyorsanız o kişi uzman değildir.bu bilgileri göz önüne alarak gittiğiniz yerlerde deneme atışı yaptırabilir ona göre de karar verirsiniz.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Yardımcı oldugunuz icin cok tesekkur ederim. Zeynep hanimin kullandigi makine ve ignesi hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Kabuklanmaniz oluyor mu ve ne kadar suruyor?

Yardımcı oldugunuz icin cok tesekkur ederim. Zeynep hanimin kullandigi makine ve ignesi hakkinda bilgi verebilirmisiniz? Kabuklanmaniz oluyor mu ve ne kadar suruyor?

Rica ederim, kullandigi cihazin markasi apilustu yanlis hatirlamiyorsam ve benim yuzume altin igne kullaniyor.kabuklanma da islemden bir iki gun sonra basliyor 7-10 gun arasinda da dokuluyor, ama eger genis bir bolgenizi yaptiracaksiniz dakikasi 2 tl sizi biraz zorlayabilir simdiden soyliyim.

Rica ederim, kullandigi cihazin markasi apilustu yanlis hatirlamiyorsam ve benim yuzume altin igne kullaniyor.kabuklanma da islemden bir iki gun sonra basliyor 7-10 gun arasinda da dokuluyor, ama eger genis bir bolgenizi yaptiracaksiniz dakikasi 2 tl sizi biraz zorlayabilir simdiden soyliyim.

sizde durum nasıl en son konuşmamızda %60 ı bitti demiştiniz gelişme varmı ?

sizde durum nasıl en son konuşmamızda %60 ı bitti demiştiniz gelişme varmı ?

o zamandan beri gitmedim, lys e hazırlandığım için doğru düzgün dersaneden vakit bulamadım, benim için uygun dönemde de randevuları doluydu.o zamandan bari uzadılar ve bariz bi şekilde siyah olanlar gözüme çarpıyor, hani en azından o kadar gittiğim seansta o siyahların yok olup kalanların da tüy şeklinde olmasını beklerdim açıkçası.şimdi izmitte bir yer buldum bu forumdan biri aracılığıyla,önümüzdeki günlerde ona gidip bir deneme atışı yaptırmayı planlıyorum ve eğer ortamdan kendisinden memnun kalırsam burada devam etmeyi düşünüyorum.

Canım ben memnunum :KK66: dışardan uygulanan sicilxe kremleri kullanıyorum isotrexsin vs. cildim suan cok narin:) ona rağmen cok şükür sorunsuz atlatıyorum seansları tuyler inceldi artık eskisi gibi gözüme batmıyor.dermatologum da gördü beğendi uygulamayi onun kontrolünde yapıyorum cunku igneliyi , krem sürülecek günleri eiplasyona gore dermatologum ayarliyor:KK66:igneli yapan bayanda inat etti diyor sivilcelerin ile aynı anda killarida bitircem:):)ben kesinlikle tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Medusaa selamlar, Dharma med'de hangi uzman yapıyor yüz için iğneli epilasyonunu adını söyler misin? Şimdiden teşekkür ederim.

İstanbulda yüz bölgesi icin iz bırakmayan isinde uzman olan bildiginiz bir yer var mi?

selam, ben üsküdar acıbadem de gidiyorum çok memnunum favori bölegemdeki kıl ve tüylerden tamamen kurtuldum dk sı 1,5 idi Bir görüş derim kendisi ile :KK34:

selam, ben üsküdar acıbadem de gidiyorum çok memnunum favori bölegemdeki kıl ve tüylerden tamamen kurtuldum dk sı 1,5 idi Bir görüş derim kendisi ile :KK34:

Merhaba cok tesekkur ederim. Acaba kullandigi makine ve ignesi hakkinda da bilgi verebilir misiniz? Ne kadar süre de bitti herhangi bir iz kaldı mı?

Merhaba cok tesekkur ederim. Acaba kullandigi makine ve ignesi hakkinda da bilgi verebilir misiniz? Ne kadar süre de bitti herhangi bir iz kaldı mı?

Ben şubat ayında başlamışım iki hafta önce de son seansıma gittim, İkinci seansıma ilk seasımdan 2 hafta sonra gitmişim hepsini not almıştım oradan bakıyorum şu an =) İlk seansta acı nispeten daha fazla olduğu için dayanamadım 30 40 dk da bitirmişti kalanları toparlaması için 2 hafta sonra gitmişim Daha sonra ise seanslarım 4-5 haftada 1 e düştü

Ben kaşıma ve favori bölgeme yaptırdım Çok kıllı tüylü değil yüzüm kaşlarım seyrek ama dağınıktı onları şekle soktu Favori bölgemde de çok büyük değişiklik oldu Resmen aydınlandı yüzüm Oradaki tüyler küçük de olsalar siyah ve yoğun oldukları için yüzüme gölge veriyorlarmış Temizlendiklerinde fark ettim =)

Şu an bitti gibiler ayva tüylerim var onlara kadar da girmesini istemedim Bakalım 2-3 ay geçsin duruma göre tek tük çıkanlar olursa onları toparlaması için gidebilirim

Makinesi hakkında bir bilgim yok maalesef, iğneyi ise kendisi açıyor ve saklıyor her gidişte aynı iğneyi kullanıyor 40 TL iğnenin fiyatı Hep aynı iğneyi kullanıyorsa steril olmaz yanlış bu diyenler var Ben bir yan etkisini görmedim zaten iğneli steril edip saklıyor ve kullanmadan da steril ediyor

İz konusuna gelince de her seanstan sonra ve sabah akşam madecassol isimli kremi kullandım Krem gerçekten çok faydalı tedavi süresini kısaltıyor bayağı Yapan kişi de iğnneliyi 30 a yakın senedir yapıyor Onun da el mahareti sayesinde ne iz kaldı ne de başka bir yan etkisini gördüm :KK16:

X