İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar özelden mesaj gönderemiyorum ben! bana bir şekilde handan hanım ve cemile hanımın telefon ve adres bilgilerini gönderebilir misiniz ?? şimdiden teşekkür ederim ilgilenenlere

merhabalar. ben beyaz tenli kızıl biriyim. tüylerim de kahverengi kızıl arası bu yüzden lazer düşünmüyorum. çevremde hiç iğneli epilasyon yaptıran birileri de yok danışabileceğim. acaba sadece alt bacak 1 seans maliyeti ortalama ne kadar olur?

merhaba. ben de beyaz tenliyimm ve tüylerim kahverengi sarı karışık.koyular da vardı. ama lazer yaptırdım koyuların çoğu döküldü.alt bacakta baya etkili oldu. kol altında da etkili oldu. ama genital aynı. şimdi kalan açık tüylerim için iğneli epilasyona gidiyorum. 3 kez gittim. etkili oldu baya. ama zaman göstercek tabi.açık, sarı, beyaz tüyler için iğneli epilasyon öneriliyor. lazer okumuyor. iğneli tek tek girdiği için sonuç alınıyor. ama daha uzun sürede etki görülüyormuş.bir de iğneli yaptırınca tekrar çıktığında zaman kaybetmeden gitmek lazım. mesela 3 haftada bir.cımbızla alınır hale gelmeli tüyler.seans aralarını uzatınca tüyler dinlenme haline geçiyormuş

merhabalar. ben beyaz tenli kızıl biriyim. tüylerim de kahverengi kızıl arası bu yüzden lazer düşünmüyorum. çevremde hiç iğneli epilasyon yaptıran birileri de yok danışabileceğim. acaba sadece alt bacak 1 seans maliyeti ortalama ne kadar olur?

tekrar merhaba. iğneli epilasyon fiyatı şu anda dakikası 1 tl. ama kesinlikle güvenilir bi yere yaptır. ben tanıdık önerisiyle bi yere başladım. memnunum şimdilik. ama iğneli epilasyon yapan kadın. bacaklara tavsiye etmedi.zaten çook uzun sürer. bence sana tavsiyem. kol altıyla veya göbekte varsa onlarla başla.memnun kalırsan devam edersin zaten.

tekrar merhaba. iğneli epilasyon fiyatı şu anda dakikası 1 tl. ama kesinlikle güvenilir bi yere yaptır. ben tanıdık önerisiyle bi yere başladım. memnunum şimdilik. ama iğneli epilasyon yapan kadın. bacaklara tavsiye etmedi.zaten çook uzun sürer. bence sana tavsiyem. kol altıyla veya göbekte varsa onlarla başla.memnun kalırsan devam edersin zaten.

slm canım ben de daha önce 1 yere iğneli yaptırdım ama hiç memnun kalmadım hem 20 dk falan yaptı hem de 80 tl aldı benden galiba iyi bi kazık yedim ben:KK43:(.... bi de başka kaliteli bi yer deneek istıyorum sen memnun oldugunu yazmışsın gittiğin yerin iletişim bilgilerini paylaşir mısın lütfen

balıkesir veya izmirde önerebılecegınız kalıtelı ıgnelı epılasyon yapan yerler nerelerı sımdıden tesekkur ederım :KK70:

ümraniye estepoint e sakın yaptırmayın . Ilk önce yüzüm için lazer yatılar incecik tüğlerim bile kalınlaştı daha sonrada iğneli epilasyona geçtiler ve durum dahada vahimleşti inanılmaz şişti kabuk bağladı iz yaptı ve resmen dakika doldurdu 50dk suratımda çalıştı ama hiç bir yeri almadı .bende kavacıkta tuana güzellik merkezine gidiyorum gayet memnunumum hiç bir acıda duymadım kabuklanmada olmadı ve eli çok hızlı canımıda acıtmıyor .sakın gitmeyin sadce ismi war estepointin .

canım seni bana Allah gonderdı Defne guzellık salonunun iletişim bılgılrını alabılırmıyım.. arkadasların memnunlar mı ?

arkadaşlarım çok memnunlar canım ben şuan hamile olduğum için yaptıramıoorum bende başlıcam inş:)) bilgileri bilmioorum canım pazartesi arkadaşlardan öğrenip söylerim sana olurmu?:emir_bebek:

kizlar dora hastanesine giden varmiii??
randevu aldim ilk basta kil kokune bakip ona gore seans suresi ile ilgili bilgi verebiliriz dediler.cok ilgili olmalari hosuma gitti
benim ikamet ettigim bolgede temiz ve guvenebilecegim bi yer yoktu internet uzerinden bulup aradim.giden veya hakkinda bilgisi olan paylasirsa sevinirim

ankarada iğneli epilasyon yaptırıp da memnun kalan kişiler var mı kızlar nereye gittiniz,ücret ne kadar,sonuç iyi mi, iz vs bişey kaldı mııı.......cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

ankarada iğneli epilasyon yaptırıp da memnun kalan kişiler var mı kızlar nereye gittiniz,ücret ne kadar,sonuç iyi mi, iz vs bişey kaldı mııı.......cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

benim teyzemve kuzenlerim ankarada sultan hanım diye biri yanılmıyorsam çok memnunlar teyzem 11yılfalan oldu tüylerinden kurtulalı bana da çok soylemişti iğneliye git kurtul diye istersentelefonunu alır sana veririmyıllardır temiz pak deniz havuz sefası yapıyordu bizde izliyorduk ben istanbulda oturduğum için burada başladım

arkadaşlar merhaba
bende haftasonu aysel hanıma gittim.daha önce ankarada da 4 seans gitmiştim azalma ve yavaşlama olmuştu.fakat aysel hanımda canım daha az yandı ve o elektrik akımının yayılımını hissettim.ankarada sadece 15 dak çalışıyordu ve ben ne zaman bittecek şu işkence diyordum.oysa şimdi yarım saate gayet iyi dayandım.baakalım şimdilik iyi ama net birşey söyleyemeyeceğim.inanıyorum ama hepsinden kurtulacağım
ölsün bu kıllar
kıllara ölüüümmm:p

arkadaşlar merhaba
bende haftasonu aysel hanıma gittim.daha önce ankarada da 4 seans gitmiştim azalma ve yavaşlama olmuştu.fakat aysel hanımda canım daha az yandı ve o elektrik akımının yayılımını hissettim.ankarada sadece 15 dak çalışıyordu ve ben ne zaman bittecek şu işkence diyordum.oysa şimdi yarım saate gayet iyi dayandım.baakalım şimdilik iyi ama net birşey söyleyemeyeceğim.inanıyorum ama hepsinden kurtulacağım
ölsün bu kıllar

Geçmiş olsun canım. Birazsabır gerekiyor ama bitecek :))) Aysel abla iyi bir uzman. Tüylerin çıkış zamanı aynı olmadığı için birkaç defa gidersin yaptırdığın bölge için ama kurtulursun :)

Selam herkese kızlar ,bu kıl tüy sorunundan müzdarip biri olarak ben de arkadaşımın tavsiyesi ile yeni bir epilasyon uzmanına başladım ,Senelerdir lazer ile uğraştım ,ama yüzümdeki tüylenme sorununu daha bir azdırdı ,çok pişman oldum ,hem zaman hem maddi olarak kayıp,üstelikte tüyler kalınlaşarak ve artarak geri gelmişti,Şu an iğneliden çok memnunum ,keşke daha önce yaptırsaydım diyorum şimdi,ama neyse ki şu an doğru epilasyoncuyu buldum ,2 seans olmasına rağmen çok azaldı ,acısı da çok az ,kabuk falan tutmuyor,çok mutluyum bu aralar,doğru adresi bulmak gerçekten zor,ben memnun kaldığım için anadolu yakası modada Zeynep hanımı tavsiye ederim isteyen olursa tel konusunda

benim teyzemve kuzenlerim ankarada sultan hanım diye biri yanılmıyorsam çok memnunlar teyzem 11yılfalan oldu tüylerinden kurtulalı bana da çok soylemişti iğneliye git kurtul diye istersentelefonunu alır sana veririmyıllardır temiz pak deniz havuz sefası yapıyordu bizde izliyorduk ben istanbulda oturduğum için burada başladım

nereye gidiyor ...... eger yazabiliyorsan gittiği yerin adı nedir yazar mısın canım

arkadaşlar merhaba
ölsün bu kıllar

senin gittiğin yerin adı nedir canım

merhaba arkadaşlar.. yüz için iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.. daha önce bıyık ve çene altındaki bazı kıllar hariç yüzümden tüy aldırmadım.. hem şakaklarım hem yanaklarım çok tüylü.. istanbul anadolu yakasında mümkünse kartal maltepe civarında güvenilir birini arıyorum..
gül hanım varmış bostancıda ona iyi diyor burda pek çok kişi ama beğenmeyenler de var.. bana bostancıya gitmek zor olur ikiz bebeklerim var.. yolu bana yakın güvenilir birini biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz... işe başlamadan bu sorundan kurtulmak istiyorum :KK43:((

Selam canım ,ben kadıköy de Zeynep hanıma gidiyorum çok memnunum ,4.seansım ve çok azaldı yüzümdeki kılllar,makinası da çok farklı daha az acıtıyor ve kabuklanma olmuyor,daha önce de deneyimim olduğu için farkı anlayabiliyorum,tavsiye ederim tel:XXXXX byyy,

X