İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kızlar merhaba,
mecidiyeköy'de dermo epilasyon diye bir yeri araştırıyorum iğneli için..oraya giden memnun kalan/kalmayan var mı?
ikinci düşündüğüm yer de taksim'deki şenay hanım..onu bir arkadaşımdan duydum ama yüz için gitmemiş o yüzden burada giden varsa fikirlerinizi öğrenmek isterim.

Son düzenleme:
bugün handan hanım'a yaptırdığım denemenin 16. günü ve görebildiğim kadarıyla izlerim acayip hafiflemiş. kimisi tamamen geçmiş gibi ama tam olarak göremiyorum maalesef, tam favori kısmında olduğu için. hala düşmemiş olan 4 tane koyu kahve kabuk var. onun dışında da bir problem yok. haber vereyim dedim :)

umayuma gözün aydın cok sevindim:) ben de dün handan hanıma gittim yüz bölgem icin görüşmeye ama deneme yaptırmadım, yaptırsamıydım acaba.kolumda deneme yaptı handan hanım. 2 hafta icinde yüz bölgem icin gidicem ilk seansa.ben de gelişmeleri yazarım burdan.

mrb kızlar bende iğneli epilasyona başlıcam ilk etapda koltuk altlarına... kuaförüm önerdi çok canı acıtıcı bişeye benziyo benim canım tatlıdır:))))) brz korkuyorum açıkcası

ceylan_ceylin: forumda yeniyim de bişi sormak istiyorum
handan hanımı aradım ben o verdiğin tel numarasından. çok teşekkürler bilgi de aldım tatlı bir bayan
yalnız telefonfda burası ev dedi biraz ona kafam takıldı. nasıl bir yer biraz anlatabilir misin?
şimdiden teşekkürler

bugün cemile hanım ile 2. seansıma gittim, böylece toplamda 1.5+1.5=3 saat yüze çalışılmış oldu. seansları iki saate çıkaracakmış, başka türlü yaza kadar toparlanamazmış, düşünün artık ne kadar tüylü olduğumu ( yediğim içtiğim tüylerime gidiyor yemin ederim, su içsem tüylerime yarıyor. b-ı-k-t-ı-m. eve gelince anneden de azar işittim çok şık oldu.

annemin iz kalır gitme demesinne rağmen sonunda yaptırdımmmm...geçen hafta zeynep polata yaptırdım kızlar,çok korktum defalarca sordum acır mı diye zeynep abla beni sakinleştirdi biraz ama korktuğum kadar değilmiş,hatta yaparken sohbet ettik öyle gözlerimden yaş falan da gelmedi,cımbızla almak gibi bi acıydı,bu arada cımbızla aldı akım verdikten sonra ve ben bunu 30 dk sonra fark ettim çok şaşırdım çünkü cımbızla aldığını hiç hissetmedim eli de hızlı olduğu için aklıma gelmedi pek cımbız kullandığı.

fiyat olarak da uygun geldi,ilk tercihim ethica hastanesiydi ama dakikası 2 lira dediler fazla geldi.orda yaptırıp memnun kalan tanıdığım vardı para sorun değil hastanede yaptırırım derseniz orayı da öneririm.

zeynep abla pudra kullanmamı kesinlikle önermedi,bepanthene plus dışında bişey önermedi,özellikle yağ bazlı kremlerden kaçınmamı istedi.ben hiçbişey kullanmadm oluruna bıraktım,ilk iki gün sadece tahriş olmuş gibiydi yüzüm,3. gün kabuk tuttu bugün 5. gün hala kabuklar düşmedi,ki bu kabuklar cidden yakından bakıldığında fark ediliyo,çil gibi duruyo biraz minik minik,cildim hassas değil pek belki de ondandır.kimse anlamadı iğne epilasyon yaptırdığımı kimse sormadı. önceden de sararttığım için tüyler gidince fark eden de olmadı.

bu arada sararttığım için kökler beslenmiş,hayatımda hiç ağda vb şeylerle almadım yüzümü çabuk biter sanıyodum ama kökler kalınlaşmış saratttıkça.yine de çok üzün sürceğini zannetmiyorum en fazla 5 seferde biter bence.

aynı şekilde bende yüzümdeki tüyleri sarartıyorum ve çok incelar zaten şimdi iğneli epilasyona başlayacağım ama çok korkuyorum ya iz kalırsa ya alınan tüylerim daha kalın çıkarsa ve iğneli kesin çözüm olmazsa diye . ne önerirsiniz arkadaşlar? sizce sarartmaya devammı etmeliyim yoksa iğneli epilasyona başlamalımıyım?yüzümle başlamayı ve sonuç alırsamda tüm vücudumda devam etmeyi istiyorum amaKAZEN

yüzümdeki tüyleri sarartıyorum ve çok incelar zaten şimdi iğneli epilasyona başlayacağım ama çok korkuyorum ya iz kalırsa ya alınan tüylerim daha kalın çıkarsa ve iğneli kesin çözüm olmazsa diye . ne önerirsiniz arkadaşlar? sizce sarartmaya devammı etmeliyim yoksa iğneli epilasyona başlamalımıyım?yüzümle başlamayı ve sonuç alırsamda tüm vücudumda devam etmeyi istiyorum ama çok korkuyorum işte ! bana fikir verin lütfen ?

bende yaptırmak istiyorum yüzümee nerde bu dediğin yer cnm?

merhabalar..ben 18 yaşındayım ve herkes gibi tüy problemi çekiyorum malesef.bende iğneli düşünüyorum fakat istanbul avrupa yakasında önereceğiniz bir yer varmı?hatta mümkünse bakırköy'den..gidipte memnun kalan varsa lütfen yardımcı olsun
birde benim merak ettiğim şey o bölgede 4-5 tane kalın tüy varsa bile iğneli etkili olurmu?inceleri daha çabuk bitiyor deniliyor birkaç tane kalın kıl için lazer istemiyorum:18:

canım lazer yaptırma bence yüzüne.. ben yüzüme ve tüm vücuduma lazer yaptırdım.. kollar hariç, vücutta güzel sonuç aldım.. ama kollara pek etki etmedi..(alexandrite) yüzüm için de diode lazer yaptırdım.. kalın tüyler gitti ama diğer yerlerdeki inceler çoğaldı.. o yüzden ben de iğneliye başlayacağım..

selam naenia
ben bakırköy de doruk güzellik salonuna gidiyorum iğneli epilasyon için ama yüzüme değil bacak ve koltukaltına yaptırıyorum.bu zamana kadar bir şikayetim olmadı ama her vücut iğneliye farklı tepki gösteriyor.istersen bi gidip görüşebilirsin en azından fikrin olur bu konu hakkında.

çok teşekkür ederim,yüz bölgesine gitmicem zaten:)fiyatları konusunda yardımcı olurmusunuz?dakika başına göre hesaplanıyor sanırım,ortalama ne kadardır

çok teşekkür ederim,yüz bölgesine gitmicem zaten:)fiyatları konusunda yardımcı olurmusunuz?dakika başına göre hesaplanıyor sanırım,ortalama ne kadardır

dakikası 2 tl ye yapıyorlar ama büyük bölgelerde fiyat konusunda yardımcı olurlar belki, gidip görüşmende fayda var

dakikası 2 tl ye yapıyorlar ama büyük bölgelerde fiyat konusunda yardımcı olurlar belki, gidip görüşmende fayda var

çok sağolun.:)umarım işinin ehli birileri vardır.ben dekolte,bel ve göbek çizgisini düşünüyorum

dostum, yakında bir özel hastane varya, işte orada çalışıyrdu. çıkıncada evinde bir odasını iğneliye ayırdı ve orda çalışıyor. ben hastad başlamıtım. memnun kalınca evde devam ettim açıkçası şimdiye kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım zaten yaşasam dünyayı ayağa kaldırırdım
eğer yinede soru işareti kalırsa kafanda, cemile hanıma git. bu sitede onunla handan hanımın ,reklam şişirmesi olmadığını biliyorum

Canım Cemile Hanım da evinde çalışıyor. Ben evine gidiyorum. Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım. Gayet memnunum. Evinde çalışıyor olması bence problem değil, zaten bir odası bunun için ayrılmış. Gayet ciddi, güvenilir ve hijyenik bir yer. Bence önemli olan bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…