İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Burda okudumda yüzdeki kabuklardan bahsetmişsiniz. 10 günden önce dökülmüyor diyen var. Kızlar yapmayın ne kabuğu? Benim yüzümde boşluk yoktu ilk iğneli epilasyon yaptırdıgımda ama kabuklanma 2 gün sürdü ve sonraki seanslarda sadece yüzüm kabardı o da birkac saat icinde gecti. Biz deneme tahtası değiliz. Benim burda kendi reklamını yaptıgını düsündüğüm insanlar var, ve inanılmaz sinirleniyhorum onlara. Bu durum bir kadının psikolojisini nasıl bozuyo haberleri var mı? Umarım herkes gercekten yasadıgını yazıyordur

evet haklısınız.arkadaşım 76 yılında falandı sanırım annesi esin hanım a yaptırmıştı,2 kızım da 98 yılında yaptırılar,şimdi de 3.kızım gidiyor,çok memnunuz.
ben de tek geçerim.

canım o 10 günden önce dökülmeme mevzusu bana ait. aynı bayanlara giden başka hanımların kabukları zaten en geç 1 haftaya dökülmüş oluyor. bu benim bünyem ile alakalı bir durum yani. yanlış anlaşılmasın diye belirtmek istedim. 2 günlük kabuklanma, benim için hayal gibi bir şey. keşke öyle olsa.

Merhabalar.Ben uzun yıllar yüz bölgem icin lazere gidip bir sonuç alamayınca da dün itibarıyle iğneli epilasyona başladım.Buradaki arkadaşların tavsiyesiyle Göztepede Handan Hanıma gittim.Şu an için olumsuz bir şey yok ama bahsettiğiniz Kadıköydeki yeride merak ettim, tam olarak nerede acaba,bilgilendirirseniz sevinirim.

kabuklarınla hiç oynama ..kabukların mümkün olduğunca geş düşmesi gerekiyo..böylece yaraların izsiz iyileşmiş oluyo

[ :26:merhaba kızlar genital bölgeye iğneli epilasyon oluyormu ?yazıları okudum bir çoğu yüz bölgesi için uygulamış.deneyimli biri varsa cvp verebilirmi acaba ?

zamanında maymundan bozma bir kadın olduğum için kıl tüy işlerinin her türlüsüne başvurdum öğrenciliğimden beri bütün param bu işlere gitti her türlü lazeride denedim en son iğneli epilasyonla kökten çözüm ürettim.. genital bölge ve popo çevresi dahil tamamen bitti tektük kaldı tus sınavımdan sonra onlarıda toparlatacağım o bölgelere lokal anestezi enjekta ediyorlar ne yazikki ilk seansında iki hafta sıkıntılı geçiyo sürekli antibiyotik sürüp evde uzun etek giyp o bölgeyi rahat bırakmak gerekiyo bütün bunlara değer mi bende değdi kıllarla uğraşacak vaktim yok sadece sırtımdaki kısa ama sık tüyler kaldı onada param yetmedi karar senin

bu söylediğin yer neresi tarf edermisin

söylediklerinize katılıyorum bende 2 senedir rengin hanıma gidiyorum geçen sene çene bölgemi orada halletmiştim bu senede ekimden beri bıyık bölgesine gidiyorum 10 15 günde bir 15 dk gidiyorum yer yer azalmalar incelmeler var ama ben daha çabuk biter diye düşünmüştüm biteceğini biliyorum ama inşallah hazirana kadar biter:) siz hangi bölge için gidiyordunuz?

ya arkdslar bısı sorcam yuzmde ız kaldı ama bana 2 numara gumus ıgne kulandılar( 20 gunde az da olsa ız var kac numara olmalı ıgne bılgı verebılrmsnz brs?

Kızlar ben iğneli yaptıralı 4 ay oldu ama izler hala duruyo,Yapan bayan kesinlikle geçicek ama uzun bir süre istiyo dedi.Yüksek akımla yapmıştı.Şimdi çok korkuyorum ya geçmezse (

Kalça bölgesi tabiki yüzde olması daha kötü bir şey ancak kalça ve bel bölgesi de kötü.Acaba geçmez mi korkusu bile yetiyo.Epilasyonun yapıldığı tüm o geniş bölge kırmızı nokta nokta

Kalça bölgesi tabiki yüzde olması daha kötü bir şey ancak kalça ve bel bölgesi de kötü.Acaba geçmez mi korkusu bile yetiyo.Epilasyonun yapıldığı tüm o geniş bölge kırmızı nokta nokta

ben de gobegime yaptırıyorum. en son nerdeyse 1 ay once yaptırdım, benim de duruyo kızarıklıklarım hala..ama mutlaka gecicegini soyluyor epilasyoncum. 4 ay da cokmuş ama ya..bana yaza kadar izler gecer diyor. umarım oyle olur.

aklım o kadar karısık ki kaç aydır arastırıyorum neredeyse tüm mesajları okudum ama karar veremedim zeynep polat ya da taksimdeki ayten hanım seçeneklerinde.İkisine de gidenler hangisinden olumlu sonuc aldılar ya da hangisi daha hızlı hangisi daha uygun fiyatlı yaza kadar baslamayı düşünüyorum ve yardımınıza çok ihtiyacım var diğer forumlarda okuduklarıma güvenemedim çünkü

merhaba kızlar...
bugün kol altı için iğneliye başladım :)
2 hafta önce küçük bi bölgeye deneme atışı yapmıştı.
tam seanslara bugün başladık.
önce uyuşturuyo. ama ben de söyle bi problem var. vücudum uyuşturucuyu çok çabuk yok ediyomuş.
yani sana yaptığım miktarı başkasına yaptığımda seninkinin 2 katı süre uyuşuk kalıyo diyo.
bu sorunu diş çektirirken de yaşamıştım bademcik aldırırken de....
bide ağrı eşiğim çok düşük olduğu için çok hızlı ilerleyemiyo.
uyuşturuyo, 5-10 dk çalışıyo. uyuşukluk geçiyo. tekrar başa sarıyoruz.

bugün 1 saatte tek kol altının yarısına ancak çalışabildi diebilirim.
ama kadın çalışırken kıl köküne girebilmek için şekilden şekile giriyo.

cildim allerjik olduğu için de 1 saatin üstüne çıkmamayı önerdi.
inş bi an önce biter de ben de rahatlarım :)))

merhaba arkadaşlar ben yüzüm hariç diğer bölgelerime lazer epilasyona gidiyorum yüzüm için iğneli yaptırıyorum çok memnunum yanaklarımda çok fazla tüy vardı inanılmaz derecede azaldı artık sadece çok yakından görüyorlar tabi daha gideceğim kadınlar klübünden Allah razı olsun mutluyum ağda yaptırmaktan kurtuldum yüzüme :)))

Canım ben Ayten Hanım mağdurlarındanım. Eskiler bilir neler çektiğimi. Yüzümdeki izleri bir senede ancak geçirdim ki cilt doktoru ve dermatolog hiçbir zaman geçmeyeceğini söylemişti. Ben yaşadığım tecrübe sonunda kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zeynep Hanım konusunda da pek bilgim yok. Memnun kalanlar var kalmayanlar var. Ama bunu en iyi kendiniz tecrübe edeceksiniz. Yüzünüz dışındaki bir bölgenize deneme atışı yaptırın ve ondan sonra karar verin derim ben. Korkacak hiçbir şey yok. Umarım memnun kalırsınız, yaza çok az kaldı daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…