İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Merhaba arkadaşlar..5 yıldır yüz bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum ancak hic memnun değilim.Gecte olsa iğneli epilasyona başlamayı düşünüyorum.Yorumların hepsini okuyamadım ancak handan hanım ve cemile hanım isimlerini cok sık gördüm.İstanbul Anadolu yakasında Pendik te oturuyorum.Bu bölgede gittiğiniz,memnun kaldığınız,önerebileceginiz güvenilir isimler varsa yardımcı olurmusunuz

dostum ,handan hanım göztepede,münübüs yolu civarında...cemile hanım üsküdarda..hangisi sana uyarsa ona git. dediiğin semtlerde kimsenin adı geçmedi burada...

ilk kabuğum bugün düştüüüü... çok mutluyum yarebbim :)))

fragmann sen yüzüne iğneli yaptırırken kanama-morarma falan oluyor muydu?

ilk kabuğum bugün düştüüüü... çok mutluyum yarebbim :)))

fragmann sen yüzüne iğneli yaptırırken kanama-morarma falan oluyor muydu?

Bir kere göze çok yakın, hemen kenarına iğneli yaptırmıştım gözüm birkaç gün morarmıştı. Sonra geçti hiçbir problem yaşamadım. Bir de acısına dayanamayacağım bölgeleri uyuşturtuyorum ve şırınganın girdiği yerde arada bir morarma oluyor o da birkaç saatte geçiyor. Onun dışında iğneli epilasyonla morarma olmadı.

dostum ,handan hanım göztepede,münübüs yolu civarında...cemile hanım üsküdarda..hangisi sana uyarsa ona git. dediiğin semtlerde kimsenin adı geçmedi burada...

Teşekkürler canım,göztepe bana daha yakın eğer gidersem handan hanıma gidicem gibi görünüyor .Rica etsem özelden handan hanımın calıştıgı yerin adresini yollayabilir misin.Bir de iğneli epilasyonla ortalama seans süresi yüz bölgesi için ne kadar bir bilgin var mı? Ben lazere favori ile başladım yayılma oldugu için şu an cene,boyun ve yanakla da ugraşıyorum.Senelerdir kurtulamadım tüylerden.Artık bir sonuca ulaşmak istiyorum

dudak altı (çene değil) ne kadar acıyor sende? en çok acıyan bölgeye 5, en az acıyana 1 dersek; 5'den 1'e kadar dudak altının puanı kaç olurdu?

dudak altı (çene değil) ne kadar acıyor sende? en çok acıyan bölgeye 5, en az acıyana 1 dersek; 5'den 1'e kadar dudak altının puanı kaç olurdu?

Herkesin acı eşiği farklıdır bana göre dudak altı 3.

ben handan hanıma gidiyorum biraz bilgi vereyim size yüz bölgesine gidiyorum 1 saat çalışıyoruz her gittiğimde
benimde sizin gibi yayıldı şuan iğleniden sonra baya azalma var en çok çeneme uğraştı ve şuan o bölgede çok az kaldı ama benim tüylerim ayva tüyü ama çok var sizde inşallah kurtulursunuz

Bilgiler için çok teşekkür ederim,siz de mi ilk başta lazerle başlamıştınız.Benim de tüylerim cok kalın değil ancak son iki seanstır diode lazer yapıldıgı icin jilet değdirdiler yüzüme cok ta gönüllü olmadıgım halde.O yüzden şu an tüyler cıkma aşamasında sert sert cıkıyorlarAllah yardımcımız olsun,inşallah ben de bir gün bu tüylerden kurtulduğumu görürüm.

evet iğneli epilasyon için cemile hanım'a gittim sonunda. bunda iki faktör etkili oldu
1. cemile hanım evime acayip yakın.
2. handan hanım'ın yaptığı yanağımdaki kabuklanmalar beklediğimden büyüktü, dışarı çıkarken görünüş açısından çok problem olacağını düşündüm.

yaklaşık 1 aydır sir ağda vurdurmuyordum yüzüme, bayaa uzamışlardı. sırf sakal gibi olanların toplanması 1.5 saat sürdü!!! kadıncağız çeneme de yaptıktan sonra 'artık biraz dinlendirelim cildi istersen' dedi de o zaman saate bakabildim. tüm yüz ilk turun bitmesi 3-4 haftayı bulurmuş.

yaparken 1-2 kıl kökünde kanama oldu ama normalmiş, iğneli epilasyon uzmanı aysel hanım'a sordum. boynumda bir yerde de ufak bir morartı oldu ama hemen 1 gün içinde geçti, o da normalmiş. hassas bölgelerde olabilecek reaksiyonlarmış. bunun dışında üç gündür evde bembeyaz yüzle (pudra) dolaşıyorum, babam acayip dalga geçiyor. 'hayrola kızım betin benzin atmış' diyor. 'pala remzi' deyip kıs kıs gülüyor :))

şimdilik bir şey söylemek için erken ama umudum var, kurtulucam bu illetten. hele kabuklarım düşsün, sonuçları paylaşıcam.

umayuma bana acil olarak cemile hanım ın numarası gerek fakat özel mesaj atamıyorum dün akşamdan beri sayfalara baktım fakat numara bulamadım. burdan yazabılır mısın?

umayuma merhaba..bende günlerdir iğneli epilasyonda doğru ismi bulmak icin buradan bir cok arkadaştan fikir ediniyorum.handan hanım ve cemile hanımı söylediler sağolsunlar.bana handan hanım daha yakın.bir kac gün icinde kendisiyle görüşmeye gidicem.sen handan hanımın yaptığı işlemden sonra kabuklanmalardan şikayetci olmuşsun.sonrasında leke kaldığı oldumu sen de acaba onu merak ediyorum.ben uzun zamandır lazer yaptırdığım icin yüzümde başa cıkmaya calıştığım lekelenmeler var zaten şimdi iğnelide de leke kalırsa buna dayanamam korkuyorum acıkcası

ayy handan ablam yaa iz falan bırakmaz o titiz çalışır. bütün vücudumu yaptı nerdeyse ..kıyamam onaaa

benim şimdilik geçmedi kırmızılıklar ama bünyeye göre değişen bir şey sanırım. kimisi 10 günde kurtulmuş, kimisinin 1 ayı bulmuş. bir de benim cildim biraz enteresan bir cilt, yani böyle kimsede alerji yapmayan şeyler bende alerji yapabiliyor. ya da milleti deli gibi kaşındıran metalleri ben çok rahat kullanabiliyorum. o yüzden benim söylediklerimi kriter olarak kabul etmeyin, iki hanımla da görüşün derim. yine de başka bir hanıma yazdığı cevabı burda paylaşayım:

''canım şu anda handan hanımın yaptığı yerdeki kırmızılık henüz geçmedi ama bu gayet normalmiş. aysel hanım'ı biliyorsundur forumda yazar olan bir iğneli epilasyon uzmanı. ona sordum kırmızılığın 13 günde geçmemesi normal mi diye, 'iyileşme süresi kişiden kişiye değişir ama anlattığınız kadarıyla her şey yolunda gözüküyor' dedi. yani bu biraz da bünyeye bağlı bir şeymiş.

cemile hanım'ın yaptığı yerdeki kabuklar henüz düşmediğinden iki hanımı birbiriyle karşılaştıramıyorum. yalnız şu kadarını söyleyeyim, handan hanım'ın yaptığı yerler bir gün boyunca sivilce sivilce kabarık durdu ve kocaman kocaman kabuklandı. toplu iğne başından büyüktü kabuklarım. cemile hanımda da bir iki kökte kanama sorunu yaşadım bir de boynum morardı azıcık. onun dışında kabarma ve büyük kabuklanma sorunu yaşamadım.

belki de handan hanım bir seferde tüyleri bitirmek için daha çok akım uygulamıştır yüzüme, belki de ondan böyle kabuklanmışımdır. çünkü bana 'bu yaptıklarım ennnn erken 1 ay sonra çıkmaya başlayacaklar ve çıkanlar da cılızlaşmış olacaklar.' demişti. ya da belki de bünyem onun iğnesine alerjik bir tepki gösterdi de ondan öyle kabarıp kabuklandım. hiç bilmiyorum.

ikisi için de negatif bir şey duymadım, gidenler çok memnun. benim cemile hanım'ı tercih etme sebebim de kabarma ve kabuk sorununun olmaması, bir de evime çok çok yakın olması. siz ikisiyle de görüşüp deneme atışı yaptırın bence. ben öyle yaptım, bir yanağıma handan hanım'a gittim öbür yanağıma cemile hanım'a. neticeleri görüp öyle karar verdim.''

umayuma, verdiğin bilgiler için cok teşekkür ederim.dediğin gibi herkeste aynı işlem aynı sonucu veremeyebiliyor.umarım bende iyi sonuç verir.
ceylan ceylin,handan hanımın iletişim bilgilerini bana sen göndermiştin özelden mesaj atamadığım icin burdan gecikmelide olsa çok teşekkür ediyorum sana:)

rica ederim, inşallah hepimiz kurtulucaz bu illetten :)

önemli değil dostum, önemli olan reklam peşinde olanların eline düşmeden, iyi niyetle, birbirimize yardımcı olacak deneyimlerimizi paylaşmak.aslında riskli bir şey bu gerçekte...ama bu kıl işide çok kıldan bir iş.istiyorumki herkes kurtulsun.ben çok çektim,yanlış yönlendirmeler yüzünden. umarım çok memnun kalır ve bana o zaman teşekkür edersin..

önemli değil dostum, önemli olan reklam peşinde olanların eline düşmeden, iyi niyetle, birbirimize yardımcı olacak deneyimlerimizi paylaşmak.aslında riskli bir şey bu gerçekte...ama bu kıl işide çok kıldan bir iş.istiyorumki herkes kurtulsun.ben çok çektim,yanlış yönlendirmeler yüzünden. umarım çok memnun kalır ve bana o zaman teşekkür edersin..

Son düzenleme:

İnşallah o günleride görürüz,yani kıllardan tamamen kurtulduğum(uz) günleri.Handan hanımla da yarın görüşecegiz,inşallah her şey yolunda gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…