İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

yüz için mi 1,5 yıl gittin
birkere uygulama yapılan kökten bidaha kıl çıktı mı
kabuklar döküldükten sonra pembe noktalar oluyo muydu olduysa nekadar sürede iyileşti

bende gül hanım kazasından sonra tekrar epilasyona başlamak istiyorum ya handan hanıma yada cemile hanıma gidice.ama korkuyorum.malum gül hanım için de mükemmel iz kalmaz şöyle iyi böyle güzel dendi sonuç fiyasko.yine öyle olmasından tedrginim.

cemile hanıma giden arkadaşlar cemile hanım hangi tür iğneyi kullanıyor çekilen kıl kökünden yine kıl çıkıyo mu ve kabuklar dökülünce pembe noktalar var mı ne kadarda geçiyor.sonuçta kıllardan kurtulalım derken bide uzu sürecek lekelerle uğraşmayalım.çünkü artık yok üç ayda geçer yok 5 ayda geçer diyenlere güvenmiyorum.başka bir konuda bu sorun yaşadım iki yıldır lekem geçmedi artıkta geçmez bir ömür iğrenç bir leke yüzümde taşıycam.sağolsun buda bu sitedeki sahte kullanıcıların yönlendirmesiyle oldu.kısaca ağzım baya yandı.yine böyle olsun istemiyorum.insallah dürüst insanların dürüst yorumlarıyla dogru kişileri buluruz.yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

yüz için mi 1,5 yıl gittin
birkere uygulama yapılan kökten bidaha kıl çıktı mı
kabuklar döküldükten sonra pembe noktalar oluyo muydu olduysa nekadar sürede iyileşti
lazerden kalma bacak tüylerimide toplattım .sadece yüz değil tabi.kabuklardan sonra pembe lik oluyor.en geç 10 gün içinde geçiyordu. daha sonraları ,az akım verdiği için,onlarda olmadı.

arkadaşlar daha kimseye referans olmayacağım. yanlış anlaşılabiliyor. daha önce gül hanıma başlamıştım yine burdan okuyup.biri memnun kalıyor ama diğeri kalmayabiliyor. sonra reklam diye düşünülüyor.bunun içine girmek istemiyorum. hepinize kolay gelsin.

merhaba
bende handan hanıma gidiyorum daha öncede yazmıştım ben 2. senansına gittim yüzümde hiçbir iz kalmadı akımı azda vermiyor hatta daha önce gittiğim yerden daha fazla acıdı 10 gün kabuklanma dökülme vs sürüyor ben yüz bölgeme gidiyorum benim de reklam gibi bir amacım yok çünkü bende çok çektim yüzüme lazer yaptırmıştım ve mahvettim heryere dağıldı
ceylin hanım ın tavsiyesi üzerine gittim zaten kendisi çok tatlı bir bayan evde çalışıyor o nedenle uyguna yapıyor ben yeni başladığım için bende çok kabuklanma oldu tabi ama daha sonraları azalacağını sölediler
iğneye gelince ben altın iğnemle gittim daha önce gittiğim yerden almıştım o yüzden kendi iğnelerimle yaptırıyorum kendisi iğnelerimin iyi olduğunu söledi ayrıca o hangi iğneyi kullanıyor onu bilmiyorum
bende kendisi tavsiye ederim ama evde yapıyor ben gitmem derseniz eski gittiğim merkezide tavsiye ederim ben orayı pahalı diye bıraktım ve handan hanım onlardan hiçbir farkı yok,hamile kalana kadar seansalara devam edeceğim ilerleyen günlerde yine yazarım bi aksilik görürsem yine bildiririm handan hanıma gitmek isteyenler benide takip edebilir
herkese iyi günler

slm bende gül hanım mağduruyum benim önceki mesajlarımı okursanız görürsünüz önce gül hanımiyi zannettim ama sağolsun arkadaşlar bitmesi lazım diye uyrınca orayı bıraktım ama cemile hanım gerçekten bana göre süper cilde göre fark edebilir çünkü benim cildim yağlı olduğu için leke felan kalmadı benim amacım benboşyere zamanımdan ve paramdan oldum kimse bu duruma düşmesin lütfen dikkat edin benim yüzümdeki tüyler bitti denecek kadar az kaldı şimdilik ara verdim ama devam edeceğim inşlh yardımcı olmuşumdur biraz uzun oldu

kızlar yüzünüze sakın lazere gitmeyin benm 3 arkadaşım var gittiler ve artık sakal gibi :S çok uzun zaman gidersiniz ben iğneli epilasyona başladım dün hiç iz falan kabuk falan yok herkes nasıl abartıyo çok şaşırdım :) bende korkuodum ama korkulcak bişi diil asla sadece güvenlr byere gidin :)

Birşey soracağım...

Yüz için iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.

Ortalama ne kadar sürede sonuç alınıyor?

Bir kaç seans mı gitmek gerekiyor yoksa 1-2 sene falan mı?

Bir de tüyler ne kadar sürede çıkıyor?
Offf fenalık geldi...Ağdayla aldıkca yüzüm sivilceleniyor

wuslatcım cemile hanım ne tür iğne kullanıyor

ben yaklaşık 6 aydır haftada bir gidiyorum. genelde 1 saat suruyo seanslar.yarısından cogu bitti. yaza da tamamiyle biticek umarım.

arkadaşlar slm.. ya bu normal lazer epl. iğneli epl. arasında ne fark var?? Ben normal lazre başladım.. burda bi topic de okudum.. Normal lazer yaptran bi kişiinn kıllarının sadece %85 falan ggidermş daha fazlası gitmezmş.. Gizli kıllar falan varmş illa kalırmış.. dio du ki bi topic de geri kalan bitmyen %15lik kıllarıda iğnelyle bitiriyolarmş??? arasında ki fark ne??? İğneli çok mu acıyo?? Hangisi daha iii???:26:

gizli kıl falan yok şekerim ya
sadece lazer ince tüyler ve sarıları ve beyazları görmüyor sorun orda.onlarda iğneliyle bitiyor işte.

süresi,senin tüyünün gücüyle orantılı.yani kişiye göre değişiyor bitmesi.
alınmamış tüy bir kaç seans sürüyor ama almışsan 10-12 seans sürüyo.ortalama bu sayılar..
30 günde bir çıkıyor.epilasyonada 30 günd 1 gidiliyor aşağı -yukarı.
iğnelerde altın kaplama ,gümüş veya izole oluyor. geçirgen olması ve mikrop tutmaması açısından hesi bir aslında.
ağdayla ne kadar uğraşacaksınki? yaptır gitsin.

Ben de iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum, Handan Hanımın iletişim bilgilerini yollayabilir misiniz?
teşekkürler.

kızlar kocaelinde iğneli yaptıran varsa yardımcı olabilirmi bana acaba. şu anda ütüleme yöntemine gidiyorum biraz seyrelmeye başladı şu anda iğneliyle devam edip tamamiyle bitirmek istiyorum. giden memnun kalan tavsiye edilebilecek yerler varsa yardımcı olurmusunuzzz....

önemli değil. yardımcı olabilmemiz iyi bişi birbirimize
umarım hepiniz memnun kalırsınız ve bende utanmam

Merhaba, ben de iğneli epilasyon yaptırmak ve Handan Hanımla görüşmek istiyorum, rica etsem onun iletişim bilgilerini verir misiniz? teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…