İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

canım.merkez araştırma ,uzman araştır

bayanlar gercekten de hiç sorun kalmıyor muu??bende epilasyon yaptırmak istyorum ancak kimisi lazer ile olan sakıncalı falan diyor??

Tatlım sakıncalı değil sadece uzman bir yere yaptırmak lazım yoksa kalıcı iz vs gibi durumlar olabilir ben yüzüm için iğneliye gidiyorum ki çok az kaldı ayda bir uğrayıp aldırıyorum artık cımbız kullandığım için kalınlaşmıştı.
Geri kalan bölgeler için lazere gittim ,bitti .rahatlık yani

Hormon bozukluğu yada polikistik varsa bile alınan tüyler için işe yarıyor mu yoksa tedavi ile birlikte mi yapılmalı?

Netten buldum numarasını aradım canım, bi "amca" çıktı -- evet çekirgede perizatız dedi bunu teyit ettirdim ama iğneli epilasyon uygulamamız yok dedi.
perizat bırakmış öğrendim. ünv. arkadaşlarıma sordum...
muradıyede halk eğitimin kursunun güzellik salonuna varmış oraya gidiyorlarmış. istersen bir araştır. hocalar yapıyormuş.

evet benimki biraz pahalı handan hanım ın telefon nosunu verebilirmisiniz birde ben görüşiyim
teşekkürler

evet benimki biraz pahalı handan hanım ın telefon nosunu verebilirmisiniz birde ben görüşiyim
teşekkürler

teşekkür ederim bi deneyeceğim eğer memnun kalırsam sürekli giderim siz yüz bölgeniz içinmi gitmiştiniz birde nekadar sürede bitti ?

begonya ve ceylin arkadaşım bana bahsettiğiniz yerlerin ismini verebilirmisiniz lütfen özelden msj atamıorum

teşekkür ederim begonyacım ama orası için de pek iyi şeyler söylemeyenler var bu sitede ne yapıcam bilmiyorum yaaaaaa

perizat bırakmış öğrendim. ünv. arkadaşlarıma sordum...
muradıyede halk eğitimin kursunun güzellik salonuna varmış oraya gidiyorlarmış. istersen bir araştır. hocalar yapıyormuş.

O kurs heykele tophaneye filan yakın mı acaba yaa, bende Bursayı bilemediğim için şimdi... :26: Eşimle gideceğiz ama onun iş çıkış saatinde bir çok yer kapanmış oluyor bi tek elegance açık... Bi türlü gidemedim iyice canım sıkıldı ya... :84:
Sağol canım bilgi için...

teşekkür ederim begonyacım ama orası için de pek iyi şeyler söylemeyenler var bu sitede ne yapıcam bilmiyorum yaaaaaa

önemli değil canım gittiğim yerin bakırköy şubesiyle ilgili olumsuz yazıları bende okudum o konuda bir şey diyemem ama nişantaşındakini kesinlikle tavsiye edebilirim daha ucuz ve iyi bir yer bulamazsan tabi..

canımcım, bursa zaten avuç içi kadar bi yer.20 günde 1 gidecğini düşünürsek,hiç panik yapma ve git:) iğnelide inanılmaz sonuç alınıyor. canını sıkma ve hemen başla yaz gelmeden

selam..igneliden kesin sonuc alırsın, merak etme. ben agustos'ta başladım, rahatsız edenlerin hepsinden kurtuldum. inceler de bitmek uzere yuzumde.
gec keşfettigime cok pişmanım.

canımcım, bursa zaten avuç içi kadar bi yer.20 günde 1 gidecğini düşünürsek,hiç panik yapma ve git:) iğnelide inanılmaz sonuç alınıyor. canını sıkma ve hemen başla yaz gelmeden

Randevu aldım canım heykelde bi yerden. İlk olarak ağda yaparız dedi. Böyle mi başlar ki hep?

Bende dün başladım iyneli epilasyona.Mecidiyeköyde zeynep polata gittim.Bu sitede ki yorumlarda geçiyordu ismi.Hakkında olumsuz bir şey okumadığım için denemeye karar verdim.Çene için gidiyorum ben.İyne 14 tl,dakika 1.5 tl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…