İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Yahu size karşı bir iftira bile olmamış olsa sizin adınıza siz gibi bir hesap açıldığı için bu hesabı kapatmaya çalışmaz mı bir insan? Madem siz değilsiniz bu hesabın ortalikta gezinmesinden nasıl rahat olabiliyorsunuz? Birçok eşinizi dostunuzu kandirabilir arkadaş olarak ekleyebilir. Bu bir dijital suctur

Kadını geçtimde sizin sevgiliniz bana daha tuhaf geldi. Bu adam sizi gerçekten sevip, değer veriyor mu? Burdan okuduğum kadarı ile bence ikiside değil.

Eğer sizi sevseydi, size sorduğunda aklı bulansa bile ispat etmeniz veya hesap adını bir sekilde öğrenip, sizin kendinizi aklamanız veya tam tersi olması için şikayet etmenizi vs. Sağlardı. Kadın hesap adı veremiyorsa, şüpheli olan kadın olurdu.

İnsanlar neler neler yaşıyorda sevdiğine konduramıyor, gözüyle görse saçma bir şekilde ikna olmak adına açıklama, ispat bekliyor. İnsan doğası bunu gerektirir.

Hangimiz, sevdiklerimizi ispata açık bir iftira durumunda silebiliriz ki? Aksine lütfen o olmasın diye içten içe dua ederiz.

Şu an tek yapmanız gereken, benim açıklamam bu, neye inanmak istiyorsan ya ona inan veya ispatı için destekle nasılsa anlım ak. Kuru lafla peynir gemisi yürüteceksen yolun açık olsun canısı

Ben şahsen adıma açılmış hesabı direkt savcılığa verirdim ...çok yakınımin başına geldi boyle birsey..kocasına senin karın bana iftiralar attı diye mesajlari gösterip ilgi alakaya bogdurdu kendini ...savcıya beraber gittik aynı gün bulundu ip adresi ...ha eşi ile o kadin hala beraber o ayrı konu ...

İnsanlar çok sevince aldatılsa bile karşıdaki inkar edince kendi de kanıt bulmaya çalışıyor, sen yapmış olamazsın diye sevdiğine o derece inanmayı seçiyor.
Aklı karışması normal ama işin içinde başka şeyler var gibi geliyor. Yani çözüm odaklı gitmiyor, şikayet edelim birlikte vs. Demiyor

Şunu da ilave edeyim, konuyu inşaallah avukat arkadaşlar görür de size daha sağlıklı bir bilgi verirler çünkü ben kısıtlı hukuk bilgimle yazıyorum, madem ortada size atılan bir iftira var kanıt olması için erkek arkadaşınıza adınıza açılmış fake insta hesabının kullanıcı adını ve eski sevgilisine gönderilen mesajların çıktısını istediğinizi whatsapptan veya sms yoluyla sorun, adıma açılmış fake insta hesabı diye belirtin yazarken, bu konuyla alakalı yazışmalar varsa hepsini saklayın, size hesabın kullanıcı adını ve o hesaptan yazılanların çıktısını vermezlerse, elinizde konuyla alakalı yazışmalar olacağından direkt iftira suçuyla dava açabilirsiniz, bence bir avukatla anlaşıp bu yoldan da gidebilirsiniz, herkes iddiasını kanıtlamakla yükümlü, mahkemede onlar sizin instadan kadına yazdıklarınızı ispatlamak zorunda, bunun için hakime hesabın tespiti ve yazışmaların içeriğini talep edebilir avukatınız.

Mahkeme talep edince de mecburlar hesabın bilgilerini paylaşmak zorundalar, velev ki sildik gitti hatırlamıyoruz vs dediler gururumu ayaklar altına aldım demiştiniz, gururunuzu kurtarırsınız hem de bir daha sizin üzerinizden kimse oyun oynayamaz.

Böyle bir durumda kimse fenalaşılıp ambulanslık olmaz ortada kurmaca bir hikaye var bence. Ben olsam ispat isterdim. Organize bir durum varmış gibi gözüküyor. Mağdur olan sizsiniz ben olsam masumiyetimi ispatlamak için yırtınmazdım. Böylr Saçma sapan bir hikayeye inanan birisinden de hayır beklemezdim kendime, kalitesiz tv dizileri gibi kalitesiz entrik bir hikaye var resmen ortada.

Hem uğraşma değmez diyor hem de sizden için "acaba mı?" Diyor. Dengesiz.

Size yalan söylüyor sevgiliniz. Daha hesabın adı bile belli değil,muhtemelen böyle bir olay hiç yaşanmadı. Sevgiliniz eskisine dönmek istiyor ve bunu açıkça yapmaktan tırstığı için böyle salakça bir senaryo yazmış

Benim aklima şu geldi.sevgilinizle bu kiz tekrar sevgili olmus olmasin.bunuda yaptilar ki sizi suclu gosterip kolay ayrilmak icin.yerinizde olsam o adami cikaririm hayatimdan

Bütün yazdıklarınızı okudum hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Bana hesabın adını vermiyor sevgilim bilmiyorum diyor kadın okutmuş o kadar ve ben kadınla bı daha bu konuda muhatap olamam yeterince yiprandim diyor. Sağlığımi kaybettim bu olayla diyor. As önce bir şok daha yaşadım demiştim ya ortağı var bir şüpheli de o diye yani bizi bilen ama ben yaptığını düşünmedim asla çünkü yapmak için bir amacı yok. Baştan beri de benim yapmadığımi diğer ortak kadının yaptığını söylemişti. Bugün ona da artık seninle görüşmek istemiyorum demiş bana dedigi herşeyi ona da demiş o olasılığın içinde olduğun için diye şok yaşıyoum resmen bu adam onun en yakını en güvendiği adam ona da yol vermiş. Benim sevgilim delirmiş arkadaşlar ben buna yoruyorum. Bu kadar yol arkadaşlığı yaptığı birine yaptığı şeye bak.

Bilmiyorum ama ilişkisi olsa anlardım diyorum konduramasam da ne büyük sevdaymış ki o kadın uğruna beni de en yakınındaki o adamcagizi da sildi suçsuz yere. Bilmiyorum arkadaslar gerçekten kafam çok karışık. Sanırım en doğrusu bırakıp yoluma bakmak sevsem bile

Siz 34 , hastanelik olan eski sevgili 48 yaşında. Sevgiliniz de 48-50 yaşlarında sanırım.

Yetişkin ve iş hayatı da olan 50 yaşındaki bir adam ; gerek görmüş ki en yakını olarak gördüğü adamı da hayatından çıkarmış.

.....ne büyük sevdaymış ki o kadın uğruna beni de en yakınındaki o adamcagizi da sildi suçsuz yere.

Sevgilinizin özel hayatına dair detayları az çok bilen ve bunları dedikodu malzemesi yapan insanları hayatından çıkarma kararına siz neden şaşırdınız ? Sizin özel hayatınıza dair sadece 2 kişinin bilgisi varsa , adamın suçsuz olduğunu nereden biliyorsunuz ?

Yanlış anlamışsıniz tabiki bilmiyorum ama kadının yapması için sebebi var kıskançlık ama adamın sebebi yok..ben böyle saçma bir işle bir erkeğin uğraşacağni düşünmüyorum. Bir de bu kadınla yani şüphe ettiğim kadınla kendi normal hesabimda takiplesiyorduk ama adamla değil. Resimlerim atılmış eski sevgilisine ben buyum falan diye adamda resmim yokki ulaşamaz yani profilim kapalı demiştim ya bütün işaretler o aradaki kadını gösteryor

Sevgilim 44 yaşında kadın ondan büyük yaşça

Yok yani adama bu kadar noluyo anlamadım ayrılacak kadar? Kıyamıyo mu eski sevgilisine?
Bı de ben anlasam benden ayrılıyor ortagindan ayrılıyor. Tamam gururu yıkıldı kadın çok ağır konuşmuş işyeri onun rezil olmuşlar orda çalışanların yanında ama benim suçum ne ortağının ne yapanı az çok biliyoruz

Size güvenmiyorsa bitirin yani yapacak birşey yok bu saatten sonra size inanmıyorsa gitsin elaleme inansınadamın niyeti varmış ayrılmaya zaten.savcılığa vericem kim yaptıysa ortaya çıksın ama sen bana güvenmedin madem biterse bitsin deyin hiç yalvarıp yakarmayın iyice havaya girmesin.gerçekten savcılığada verin kim yaptıysa bir tarafları tutuşur.

Sonuna kadar haklısıniz. Yalvarmiyorum ama böyle bitmesi zoruma gidiyor. Çok ağır inanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…