İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Kesinlikle aynı fikirdeyim. İlk aklıma o geldi

Diyorum kıyameti kopardım ama umru değil destek olmuyor çünkü düşündükce deliriyomus ve savcıya böyle birşeyle gitmeye utanırmis ya usteledigim için bile ben suçlu oluyrum zorla üstüme alıyormusum olayı dün oyle diyor bana

Aha annemin yorumu aynısını annem de söyledi.o zaman ben de onlar yaptı diye iftira ataym diyor vallahi bu iş gibi bir işe denk gelmedim
Anneler diyorsa doğru. Vala hocam size bir kumpas kurulmuş. Bu işin içinde sevgiliniz ve o kadın var. Yoksa bir insan seni seviyorken neden arastirmasin? Kimbilir o kadın neler vaadetti ona. Nerden biliyoruz ki görüşmediğini?

Utanır mıymış ya günü savcı babasının oğlu mu? Savcıya ne. Bugün görür yarın unutur savcı. Ne saçma bahanele. Aha yazıyorum işin içinde bu herif var.

ben böyle bi adamın asla suratına bakmazdım , bu işin içinde inanın sevgiliniz bile olabilir öyle saçma sapan bi oyun var ortada

o kadını haklı ve normal bulup zaten size bunları söyleyebiliyorsa o adamın hayatınızda yeri olmamalı

fake hesaptan yazıp,sonra da bu benim gerçek hesabım diye ,sizin hesabınızın ekran görüntüsünü atıyorsa ,mal olsa anlar yani , yazsanız zaten niye fakeden yazacaksınız ki ,hem de benzer kullanıcı adıyla .. benzer hesap niye açılsın düşünemiyor mu ,çünkü sizin hesabınıza erişim yapamadıkları için ,kendince de inandırıcı olmak için sizin hesabı söylüyorlar .. kıçımla gülerim ben buna aptallık diz boyu

Yok o kadınla kanka değil ama tanıyor kadını kıskançlıktan yaptığni düşünüyorum

Utanır mıymış ya günü savcı babasının oğlu mu? Savcıya ne. Bugün görür yarın unutur savcı. Ne saçma bahanele. Aha yazıyorum işin içinde bu herif var.
Valla hangisi var bilemiyorum ama böyle saçma bir olayın içinde benim Gül gibi adım niye var. Şu kadarini soyliym beni uzaktan tanıyan biri bile yakıştırmaz böyle biseyi. Hayatım boyunca bir karincaya bile zarar vermemiş kendi halinle ahlaklı bir kadınım ben ama aklım almıyor halen nasıl iğrenç bir olayın içindeyim

Hesap adı olmadan bişey yapamıyolarmis komiser bir arkadaşıma sordum
Eski sevgili olan hanimefendi hesap adini bilmoyor mu peki? O biliyorsa savciya o hesap verecek. Yok yine bilmiyorum diyorsa attigi iftiranin bedelini odeyecek.
Siz beyefendiye eski sevgilisi hakkinda iftira atmaktan savciliga suc duyurusunda bulunacaginizi soyleyin bakin nasil ortaya cikacak gercekler.
Suclu gibi kendinizi savunmak yerine ataga gecin bence.

Ben olsam bu işi savcılığa taşırım.Olmadi mi tutarım bir hacker. Beklemeyin bile derim.

Bu kadar kesin yargılaması ve araştırılmasını engellemeye çalışması ilginç
Ama konu sahibi çok büyük tepkiler veriyor kendini paralıyor durduk yerde hiç gerek yok aslında
Direk çekilip sessizliğe bürünse mükemmel olur karşı taraf afallar iyice

Ben de düşündüm aynısını dedim hatta o bilmiyor bizi dedi senin adını işini gücünü hesabını dedi

Ahhh bir tutabilsem kendimi vallahi psikolojim bitti. Dengem şaştı. Ailemin yanına gelmisim bin tane sıkıntyla uğraşıyorum ama arkamdan dönen ise bak

Aynısını dedim numarayı veriyomusum madem niye kendi hesabımdan yazmaym hesap açayım ve bunu niye yapaym
Eski sevgili de ne kadar drama queenmiş ya ya bir şey yazmazsın ya da al tepe tepe kullan dersin hahaha ambulans falan ne alaka? Siz yapmadıysanız tek seçenek sevgiliniz. Bu bahaneyle iletişim olmuştur aralarında artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…