İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Hesabın yeni açıldığı belli olur yalnız ?
Belli zaten en komiği benim orjinal hesabımın ekran resmini atıyor bu hesabım diye. Ama bunlarda beyin yok. Ben bu kadar gemileri yaksam böyle bir pisliği kendime yakıştırsam kendi hesabımdan yazarım zaten. Numaraya kadar verilmiş çok komik çocuk olsa anlar böyle biseyi. Ama çok detay olduğu için sanki ben yazmışım gibi sevgilimn kafası ondan karışık bu kadarını nasıl bilir diye ama benim aptalligim biliyordu malesef

Madem bunları yapmayacak olgun ve asil bir kadin olduğunuzu biliyorsunuz bu ispat neyin çabası? Örneğin ben yapmadığım birşey karşısında önce kendimi ifade ederim sonra kılımı bile kipirdatmam. 2 yıllık bir ilişkide beni hiç taniyamadiysan neye inanmak istiyorsan ona inan, ben kendimden emin olduğum sürece kimseye kendimi parçalayamam der siler atarım. Kendinden emin ve gururlu bir kadın böyle yapar. Size güvenmeyi seçerse zaten size döner, ama dönmezse bilin ki yanlış insanı çok doğru bir zaman da iş ilerlemeden yolcu etmiş olursunuz sakın üzülmeyin.
İnanın biri bana bunu anlatsa aynı yorumu yaparım kendini biliyosan yoluna git diye ama öyle olmuyormuş kendimi yedim bitirdim. Hazmedemiyorum

Yapan kişi kim peki sizin herseyinizi nasıl biliyor
Her daim beraber takıldığımiz iki kişi var birisi onun ortağı bir adam diğeri bişi tanıştıran kadın başta çok istiyodu tanışmamızi bu kadın sonra kıskandı ilgi bana dönünce uzun zamandır arkadaşlarmis. Ben girince devreye sevgilim gönlünü kaptırdı diğer ortağı ise yakın arkadaim oldu yani iki arkadasini da elinden almış gibi oldum. Bu sebeple bir senedr bu kadın ikisiyle konuşmuyodu geçen ay konuştu konuşmadan sonra bunlar oldu

Açılan hesap duruyor mu peki yada kullanıcı adını biliyor musunuz siber suçlara şikayet edin derim.

Ama Instagram kolay kolay ip adresi vermiyor ABD merkezli olduğu için ama yinede şansınızı deneyin.

ip adresi bulunamazsa bile yinede karşı tarafın kulağına gider bir daha yapmaz.

Uzman bir hacker tutun ip adresinden buldurun . Hem sevgiliniz hem bunu yapan iftiraci ile yuzlesin hemde sevgilinizi de bitirin . Sizi bu durumda yuz ustu birakmis . Sizde onu vicsani ile basbasa birakin
Hesabın adını bile bilmiyorum bilemeden de yapabilir miyim sizce. Tek istediğim bu zaten adım temize çıksın yüzüme nasıl bakacak bilmiyorum

ya bi bana mı tuhaf geldi ,bitmiş gitmiş bi ilişkimde ,kız arkadaşı yazsa “yav bi miktir git ne zırvalıyorsun “der engellerim ,ben niye sinir krizi geçirip ,millete de kendimi rezil edeyim ki .. çok saçma yani .. ambulans bile çağrılmış yuh ,ha mesela adam ikinizi idare eder bu tepkiyi anlayabilirim bi yerde ama kadın resmen oynamış ,kendini mağdura vurmuş

sizin sevgilinizin düşünme yetisi yok mu ? Bi insan bunu duyup niye sinir krizi geçirsin diye hiç mi akıl etmiyor ,belli ki size oyun yapılmış

Bu Arada hesabın adını niye vermiyorlar bu da çok saçma ,siz demediniz mi kimmiş bu hesap ? İlişkiyi de geçtim kimse beni salak yerine koyup bu şekilde iftira atıp oyununa malzeme edemez diye bi sinirlenmediniz mi

ben olsam sen bana o hesabı ver savcılığa da gideyim bi güzel kim olduğunu çıkarayım ama sonra senin de yüzünü bile görmek istemem ,insan ilişkisi olduğu kadını tanımaz mı ?

her şey o kadar saçma ki sevgiliniz de böyle bahane arıyormuş gibi geldi

Bu durum abartılacak bir durum değil. Aradan 2 sene geçmiş birlikteliğinizin üstünden. Durup dururken niye böyle bir şey yapasiniz ki? He ilişkiye başladığınız ilk günler olsa yapsanız diyeceğim ki bir nebze. Mantık yok yani? Adam demek ki şüpheci bir tip. Bunu anlaman için de bir olayın onu tetiklemesi gerekiyordu. Ve olmuş. Adamla bu saatten sonra olmaz.
Yapan kişi her şeyinizi bilen kişi. Bu her şeyinizi bilen kişi de o mağdur kadınla kanki mi? Kadın milletinden korkulur🙄

Açılan hesap duruyor mu peki yada kullanıcı adını biliyor musunuz siber suçlara şikayet edin derim.

Ama Instagram kolay kolay ip adresi vermiyor ABD merkezli olduğu için ama yinede şansınızı deneyin.

ip adresi bulunamazsa bile yinede karşı tarafın kulağına gider bir daha yapmaz.
Yok malesef zaten o yüzden kendimi ispat edemiyorum olaydan iki saat sonra kapatmış hesabı öyle diyo ben yazılanı görmedim hesabın adını da bilmiyorum. Maalesef elim bundan bağlı

Hesabın adını bile söylemiyo kadın benim ki de uğraşma değmez bulsak katil olurum diye durduruyo beni. İnanın hesabın adını bulsam direk savcıya vercem adıma hesap açıp orda burda resmimi paylaştıkları için
Ya hem sizd3n şüpheleniyor hem de kendinizi ispatlamaniz icin size firsat vermiyor sizce de garip değil mi ? Ben sevgilimin birseyinden suphelensem ispatlamak isterse hadi ispatla derim . Suan sunu okuduktan sonrao hatun ile anlasip size oyun ettigini dusunuyorum ben . Ama ne gerek var bu oyunlara bir de . Size borcu var mi ? Yada elinizde onla alakali bir koz var mi ?

Belli zaten en komiği benim orjinal hesabımın ekran resmini atıyor bu hesabım diye. Ama bunlarda beyin yok. Ben bu kadar gemileri yaksam böyle bir pisliği kendime yakıştırsam kendi hesabımdan yazarım zaten. Numaraya kadar verilmiş çok komik çocuk olsa anlar böyle biseyi. Ama çok detay olduğu için sanki ben yazmışım gibi sevgilimn kafası ondan karışık bu kadarını nasıl bilir diye ama benim aptalligim biliyordu malesef
Sevgilinizin size güvenmemesi en acısı ve kırıcı bence
ayrıca siz neden sürekli açıklama peşindesiniz ki
Sevgilinizde şımarmış gibi işe karışan herkesi çıkarıcam hayatımdan filan
Resmen paylaşılamıyorum düşüncesine kapılmış
Yol verin gitsin siz de kendime yakıştıramıyorum dediğiniz için çekilin köşenize ortalığa düşmeniz çok saçma :kahve:

Hesabın adını bile söylemiyo kadın benim ki de uğraşma değmez bulsak katil olurum diye durduruyo beni. İnanın hesabın adını bulsam direk savcıya vercem adıma hesap açıp orda burda resmimi paylaştıkları için
Hukuki acidan mümkün mu bilemiyorum ama bir avukata danisin yine de savciliga sikayette bulunun. Savci kadini cagirip hesabin adini da ogrenir. Ak koyun kara koyun cikar ortaya.
Ama herhalikarda bu adamla bir daha olmaz bence.

Hesabın adını bile bilmiyorum bilemeden de yapabilir miyim sizce. Tek istediğim bu zaten adım temize çıksın yüzüme nasıl bakacak bilmiyorum
Yaparsiniz ama nasil olacagini burdan soyleyip yasal olmayan akillar veremem . Biraz arastirin . Ama once onemli bir not : arastirmaya sevgilinizin instagramindan baslayin .

ya bi bana mı tuhaf geldi ,bitmiş gitmiş bi ilişkimde ,kız arkadaşı yazsa “yav bi miktir git ne zırvalıyorsun “der engellerim ,ben niye sinir krizi geçirip ,millete de kendimi rezil edeyim ki .. çok saçma yani .. ambulans bile çağrılmış yuh ,ha mesela adam ikinizi idare eder bu tepkiyi anlayabilirim bi yerde ama kadın resmen oynamış ,kendini mağdura vurmuş

sizin sevgilinizin düşünme yetisi yok mu ? Bi insan bunu duyup niye sinir krizi geçirsin diye h mi akış etmiyor ,belli ki size oyun yapılmış

Bu Arada hesabın adını niye vermiyorlar bu da çok saçma ,siz demediniz mi kimmiş bu hesap ? İlişkiyi de geçtim kimse beni salak yerine koyup bu şekilde iftira atıp oyununa malzeme edemez diye bi sinirlenmediniz mi

ben olsam sen bana o hesabı ver savcılığa da gideyim bi güzel kim olduğunu çıkarayım ama sonra senin de yüzünü bile görmek istemem insan ilişkisi olduğu kadını tanımaz mı ?

her şey o kadar saçma ki sevgiliniz de böyle bahane arıyormuş gibi geldi
Aynen öyle inanın hepsini dedim ben kadınla nasıl bir bağ var ki bu denli tepki veriyo yirmi yıllık kocam aldatsa yine yapmam dedim. Herkes sen değil diyor bunu deyince.kiyameti de koparsam malesef ki ise yaramıyor ne dersem diyim sanki gözüne perde inmiş ben konuşurken tanıyamadım kendi de bana diyor ben seni taniyaniyorum şu an. Düşünün ruh sağlığımi kaybetmişim daha benden mantıklı hareket bekliyor

Ne demek değmez uğraşma katil olurum ya??? Saçmalığa bak. Ortada bir iftira var. Ve siz yalancı konumuna düşmüşsünüz. O zaman ben de diyorum ne malum sevgiliniz ile kadının planlanlamadığı??

Bunu tamamen o kadın yapmış bariz belli. Ben bu kişiyi bulmak istiyorum diyin, biraz gözünü korkutun avukatla savcılıkla. Tamamen size oyun yapmış. Masum olsa direkt size bilgileri verirdi al savcılığa git madem sen değilsin derdi.

Hukuki acidan mümkün mu bilemiyorum ama bir avukata danisin yine de savciliga sikayette bulunun. Savci kadini cagirip hesabin adini da ogrenir. Ak koyun kara koyun cikar ortaya.
Ama herhalikarda bu adamla bir daha olmaz bence.
Hesap adı olmadan bişey yapamıyolarmis komiser bir arkadaşıma sordum

Ne demek değmez uğraşma katil olurum ya??? Saçmalığa bak. Ortada bir iftira var. Ve siz yalancı konumuna düşmüşsünüz. O zaman ben de diyorum ne malum sevgiliniz ile kadının planlanlamadığı??
Aha annemin yorumu aynısını annem de söyledi.o zaman ben de onlar yaptı diye iftira ataym diyor vallahi bu iş gibi bir işe denk gelmedim

X